Kauno tiltai vs Rapala (70:67)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 lapkričio 07 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Rapalai“ nepavyko išrašyti blizgių „Kauno Tiltams“

2013 lapkričio 08 d., Penktadienis, 00:58 val., peržiūros: 1207

Ketvirtadienio vakarą KKL "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybėse susitiko dvi pralaimėjimo kartėlio dar nepatyrusios komandos – "Kauno Tiltai" (šeimininkai) ir "Rapala" (Svečiai). Abi ekipos savo žaidimu puikiai įrodė, kad abi žengė be pralaimėjimų neatsitiktinai, ir kad varžovai yra verti vienas kito. Susitikimas klostėsi permainingai, o rungtynių pabaigoje laimėti galimybę turėjo abi komandos. Vis tik, lemiamus momentus "Kauno Tiltai" sužaidė užtikrinčiau ir laimėjo rungtynes rezultatu (70:67).

Jau susitikimo pradžia žadėjo gerą ir atkaklią kovą. Abi komandos ne tik keitėsi sėkmingomis atakomis, tačiau ir rungtyniavo "užsivedusios. Pirmieji kiek labiau atitrūko šeimininkai (12:6). Tačiau neilgai trukus rezultatas tapo lygus (16:16). Negana to, svečiai ne tik pasivijo varžovus, tačiau kėliniui baigiantis juos aplenkė (19:20).

"Rapala" užtikrintai ne tik baigė pirmąjį ketvirtį, tačiau taip pat pradėjo ir antrąjį. Po svečių spurto 0:8 skirtumas tarp ekipų šoktelėjo jau iki 9-ių taškų (19:28). Vis tik, antroje kėlinio pusėje "Rapala" sustojo, o jų varžovai pagaliau prabudo. Likusių minučių atkarpą "Kauno Tiltai" laimėjo net 16:4 ir po dviejų kėlinių užėmė pirmaujančiųjų pozicijas (35:32).

Trečiojo kėlinuko metu rungtynių svarstyklės ir toliau svyravo tai į vieną, tai į kitą pusę. Tačiau rezultatui esant (47:46) šeimininkai spurtavo 8:1 ir prieš lemiamą ketvirtį gerokai pasitaisė savo padėtį (55:47).

Lemiamas kėlinukas prasidėjo "Rapalos" spurtu 2:11 ir "Kauno Tiltai" po dar vieno nuosmukio rungtynėse atsidūrė besivejančių vaidmenyje (57:58). Vėliau "Kauno Tiltų" situacija po dviejų varžovų tritaškių dar labiau susikomplikavo, nes laiko pakeisti rungtynių eigą liko nedaug, o skirtumas išaugo (61:65). Tačiau tada šeimininkai pademonstravo šaltakraujiškumą. Laimėję atkarpą 8:0 šeimininkai priartėjo prie pergalės (69:65). Nors "Rapala" pelnė du taškus ir sušvelnino atsilikimą iki dviejų taškų, tačiau per paskutines tiksinčias sekundes "Kauno Tiltai" neleido svečiams išplėšti pratęsimo ir laimėjo rungtynes rezultatu (70:67).

Po rungtynių "Kauno Tiltų" treneris Mindaugas Mažeika sakė: "Pabaigoje viskas galėjo pasisukti į bet kurią pusę, tačiau sėkmė šypsojosi mums. Padėjo ir sirgaliai bei sava aikštelė. Manau, kad pabaigoje savo vaidmenį suvaidino ir šaltakraujiškumas. Džiaugiamės, kad nugalėjome, nes varžovų komanda gan nebloga. Varžovai neturėdami aukštų žaidėjų rungtyniauja plačiai, stengiasi palikti erdvės prasiveržimams, gerai pataiko ir visi žaidėjai pavojingi. Galiu pasakyti, kad tai tikrai nebloga komanda"

"Rapalos" ekipos strategas Gediminas Mickevičius po susitikimo teigė: "Manau, kad kažkiek atsirado nuovargio požymiai rungtynių pabaigoje. To pasekoje sekėsi sunkiau gintis, praleidome keletą taškų, kurie buvo labai svarbūs. Vėliau bandėme vytis tolimais metimais, bet jų nepavyko realizuoti. Galvoju, kad sužaidėme neblogai. Lieka tik tikėtis, kad kada nors dar teks su šia komanda susitikti ir galbūt pavyks atsirevanšuoti".

Kauno tiltai: Tomas Kmitas – 25 tšk., Mindaugas Mažeika – 10 tšk., Evaldas Jančauskas – 9 tšk. (12 atk. kam., 5 išpr. praž.)

Rapala: Raimundas Mickevičius – 19 tšk., Mindaugas Pažėra – 15 tšk. (7 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Jonas Martišius – 13 tšk., Laurynas Kalėda – 12 tšk. (6 perimt. kam.)

„Baubilas & Granex“ ketvirtfinalio serijos starte nepaliko vilčių „Kauno Tiltams“ (2014 balandžio 17 d., ketvirtadienis, 22:07 val.)„Kauno Švara“ aštuntfinalio kovas pradėjo pergale prieš „Kauno Tiltus“ (2014 balandžio 02 d., trečiadienis, 00:29 val.)„Rapala“ neturėjo vargo su „Vieningu Kaunu“ (2014 sausio 17 d., penktadienis, 22:31 val.)„Kauno Grūdų“ šešetukas po itin atkaklios kovos sugriovė „Kauno Tiltus“ (2014 sausio 30 d., ketvirtadienis, 22:04 val.)„Kauno tiltai“ nušlavė „Kauno švarą“ (2014 balandžio 10 d., ketvirtadienis, 22:14 val.)„Topo centras“ neturėjo problemų prieš „Kauno tiltus“ (2013 gruodžio 05 d., ketvirtadienis, 22:06 val.)„Rapala“ turėjo vargo prieš „Vieningą Kauną“ (2013 gruodžio 15 d., sekmadienis, 20:25 val.)Nerezultatyvioje kovoje geresni buvo „Kauno Tiltai“ (2013 lapkričio 28 d., ketvirtadienis, 22:42 val.)„Rapala“ išplėšė pergalę prieš „Hidraulinės sistemos & eSporto baras“ (2014 kovo 07 d., penktadienis, 00:20 val.)Nervingose rungtynėse pergalė atiteko „Kauno Tiltams“ (2014 kovo 20 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)