Compensa vs KK „Kauno partizanai“ (60:94)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 07 d., Šeštadienis, 19:30 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

KK „Kauno partizanai“ iškovojo triuškinančią pergalę

2015 lapkričio 07 d., Šeštadienis, 22:32 val., peržiūros: 1386

Šeštadienio vakarą Saulės gimnazijos sporto salėje įvyko C lygos „ALT reklama“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Compensa“ (šeimininkai) ir KK „Kauno partizanai“ (svečiai). Nuo pat pirmųjų minučių KK „Kauno partizanai“ pradėjo įrodinėti, kad jie šiandien yra verti pergalės ir su kiekviienu kėlinuku pranašumas tik augo. KK „Kauno partizanai“ iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 60:94.

Rungtynėms prasidėjus iškart KK „Kauno partizanai“ pradėjo spurtu ir įgijo 6 taškų pranašumą ( 2:8). Aikštelės šeimininkams pavyko atsigauti puolime ir sušvelnino skirtumą, tačiau iškart sulaukė atsako iš varžovų. KK „Kauno partizanai“ ekipa laimėjo atkarpą 12:3 ir pranašumas išaugo iki 13 taškų ( 9:22). Likus žaisti apie dvi minutes „Compensa“ surengė keletą greitų atakų ir skirtumas sumažėjo iki 7 taškų. Kėlinuko pabaigoje Pauliaus Irtmono pastangomis KK „Kauno partizanai“ atstatė dviženklį pranašumą – 15:26.

Antrajam kėlinukui prasidėjus „Compensa“ tolimais metimais pradėjo mažinti skirtumą, tačiau KK „Kauno partizanai“ greitai susitvarkė su gynyba ir su kiekviena ataka didino atotrūkį ( 23:39). Paulius Irtmonas toliau buvo nesustabdomas, o svečiai be didelio vargo tolo nuo varžovų. Po dviejų kėlinukų KK „Kauno partizanai“ turėjo 20 taškų pranašumą – 27:47.

Trečiajam kėlinukui prasidėjus KK „Kauno partizanai“ pradėjo „sausa“ atkarpa net 11:0 ( 27:58). Po minutės pertraukėlės „Compensa“ sugebėjo atsitiesti po šalo dušo ir susitvarkė su puolimu bei gynyba. M.Samuolio individualiais veiksmai „Compensa“ sumažino skirtumą iki 27 taškų, tačiau paskutinėmis sekundėmis E.Bliudžius pataikė tritaškį metimą ir KK „Kauno partizanai“ prieš ketvirtą kėlinuką susikrovė 30 taškų pranašumą – 40:70.

Lemiamam ketvirčiui prasidėjus KK „Kauno partizanai“ toliau buvo stipresni nei varžovai ir didino pranašuma ( 44:79). „Compensa“ pasinaudojo varžovų atsipalaidavimu ir patraukė 7:0 atkarpą ( 51:79), tačiau greitai svečiai sugebėjo atstatyti pranašumą tolimais metimais ( 53:92). Kėlinuko pabaigoje M.Visockis pelnė paeiliui 7 taškus ir sušvelnino skirtumą iki 34 taškų. KK „Kauno partizanai“ iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 60:94.

Compensa: Mindaugas Samuolis – 24 tšk., Merūnas Visockis – 22 tšk. (13 atk. kam.), Rimtautas Jankus – 6 tšk.

KK „Kauno partizanai“: Donatas Petrauskas – 19 tšk. (6 rezult. perd., 6 perimt. kam.), Paulius Irtmonas – 18 tšk. (12 atk. kam., 8 rezult. perd., 9 išpr. praž.), Matas Puotkalis – 17 tšk., Ernestas Bliudžius – 15 tšk., Edvinas Zaurys – 12 tšk.

KK „Kauno Partizanai“ išliko nenugalėti (2015 lapkričio 11 d., trečiadienis, 23:33 val.)Visas rungtynes pirmavę KK „Kauno partizanai“ pasiekė pergalę (2016 sausio 31 d., sekmadienis, 21:06 val.)KK „Kauno partizanai“ šešioliktfinalį pradėjo pergale prieš „Elektromontuotoją“ (2016 kovo 02 d., trečiadienis, 22:14 val.)„Kauno partizanai“ lengvai įveikė „Baltic Transline“ (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 18:07 val.)Ketvirtą kėlinį geriau sužaidę KK „Kauno partizanai“ išlygino serijos rezultatą (2016 kovo 21 d., pirmadienis, 23:17 val.)KK „Kauno partizanai“ po pratęsimo palaužė „Dumblą“ ir pateko į ketvirtfinalį (2016 balandžio 04 d., pirmadienis, 11:15 val.)Visas rungtynes pirmavę KK“Kauno partizanai“ užtikrintai nugalėjo „LejuoTransa“ (2015 spalio 19 d., pirmadienis, 22:58 val.)„Hidraulinės sistemos“ metus pradėjo užtikrinta pergale (2016 sausio 03 d., sekmadienis, 22:57 val.)Kauno „Partizanai“ įveikė „Šilainius“ (2015 lapkričio 13 d., penktadienis, 00:55 val.)„Partizaniškas“ mūšis baigėsi 101 taško skirtumu pasibaigusia egzekucija (2015 lapkričio 23 d., pirmadienis, 20:10 val.)