BC „Ambi“ vs Kauno liberalai (81:44)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 gruodžio 15 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

BC „Ambi“ nušvalė „Kauno liberalus“

2014 gruodžio 16 d., Antradienis, 04:31 val., peržiūros: 1035

Gruodžio 15 dieną, VDU sporto centro sporto salėje, įvyko C lygos "ALTreklama" reguliariojo sezono rungtynės, tarp BC "Ambi (šeimininkai) ir "Kauno liberalų". Apylygi kova vyko vos pusę kėlinuko, po to BC "Ambi" ekipa ėmėsi iniciatyvos ir pradėjo sparčiai tolti nuo savo varžovų. Kiekvieno kėlinuko metu vis didindami turimą persvarą, BC "Ambi" krepšininkai iškovojo lengvą pergalę rezultatu (81 – 44)

Pirmasis kėlinukas prasidėjo apylygę ekipų dvikova. Pačioje pradžioje "Kauno liberalai" netgi buvo išsiveržę į priekį 4 taškais (2-6). Tačiau po to šeimininkai pradėjo rodyti kur kas geresnį krepšinį. Nors ir susirinko tik penkiese, tačiau tai nesustabdė šeimininkų. Puikiai užbaigę kėlinuką, jo pabaigoje BC "Ambi" pirmavo 9 taškų skirtumu (22 – 13)

Antrasis kėlinukas prasidėjo šiokiu tokiu svečių spurtu. Sužaidę atkarpą (3-9), svečiai kiek priartėjo prie varžovų (25-22). Tačiau antrojo kėlinuko dalis vėlgi priklausė šeimininkams. Pradėję puikiai gintis, ir pelnyti nesunkius taškus BC "Ambi" vėl puikiai sužaidė kėlinio pabaigą ir ilgosios pertraukos metu buvo priekyje rezultatu (44 – 28)

Po ilgosios pertraukos žaidimas kiek aprimo. Šeimininkų puolimas kiek apsiramino. Tai leido svečiams pradėti kėlinuką (2-7) ir sušvelninti deficitą iki 11 taškų (46-35). Tačiau kaip ir buvo pirmoje pusėje, šeimininkai kur kas geriau pradėjo žaisti ketvirčio pabaigoje. Užbaigę kėlinuką spurtu (12-4), BC "Ambi" po trijų kėlinių pirmavo rezultatu (58 – 39)

Ketvirtasis kėlinukas buvo visiškas lūžis "Kauno liberalams". Svečiai visiškai nuleido rankas ir tai labai atsiliepė rezultato atžvilgiu. Šį kėlinuką šeimininkai laimėjo net (23-5) ir iškovojo lengvą pergalę rezultatu (81 – 44)

BC „Ambi“: Vytautas Čypas – 39 tšk. (6 išpr. praž.), Julius Povilaitis – 15 tšk. (12 atk. kam., 6 rezult. perd.), Tomas Tamaliūnas – 13 tšk.

Kauno liberalai: Robertas Maskvytis – 14 tšk., Simonas Kairys – 13 tšk., Mantas Lapinskas – 6 tšk.

BC "Ambi" komandos treneris V.Cypas:

"Nė nežinau ką čia ir bepasakyti, geresni nugalėjo"

BC „Ambi“ neturėjo vargo su „Kauno Liberalais“ (2015 sausio 29 d., ketvirtadienis, 22:22 val.)„New Team“ nesunkiai įveikė „Kauno liberalus“ (2014 gruodžio 12 d., penktadienis, 22:10 val.)„BK Centre“ sutriuškino „Kauno Liberalus“ (2014 spalio 25 d., šeštadienis, 18:57 val.)„Abstinentai“ nesulaukė „Kauno liberalų“ pasipriešinimo (2015 vasario 12 d., ketvirtadienis, 22:21 val.)„Kėdainiai & Addeco“ sutriuškino „Kauno liberalus“ (2014 gruodžio 07 d., sekmadienis, 21:45 val.)Visas rungtynes pirmavę „New Team“ įveikė „Kauno liberalus“ (2015 sausio 22 d., ketvirtadienis, 22:12 val.)Elektrėnų „Senoji versmė“ neturėjo vargo prieš „Kauno liberalus“ (2015 sausio 08 d., ketvirtadienis, 22:05 val.)„Vaistinė.lt“ be vargo susidorojo su „Kauno liberalais“ (2015 sausio 16 d., penktadienis, 00:49 val.)„Lietuviški patiekalai“ nepasigailėjo „Kauno liberalų“ ekipos. (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 22:06 val.)„Kauno technikos kolegija“ šventė lengvą pergalę prieš „Kauno Liberalus“ (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 23:35 val.)