LVA – IVNET vs Sporto manija & Ekodora 30+ (69:52)30+ lyga, „Vaigora“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 vasario 25 d., Antradienis, 20:30 val. @ A. Stulginskio pagrindinė mokykla, Partizanų g. 152, Kaunas, LT-50330

Visas rungtynes piravę „LVA ‒ IVNET“ įveikė „Sporto maniją & Ekodora 30+“

2014 vasario 25 d., Antradienis, 23:01 val., peržiūros: 980

Vasario 25 dieną A. Stulginskio vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "30+" lygos "Vaigoros" pirmenybių rungtynės, kuriose formalūs aikštės šeimininkai "LVA – IVNET" priemė formalius svečius „Sporto maniją & Ekodora 30+“. "LVA – IVNET" buvo iškovoję šešias pergales ir devynis kartus buvo pralaimėję. „Sporto manijos & Ekodoros 30+“ sąskaitoje buvo penkios pergalės ir aštuoni pralaimėjimai.

Pirmas dvi rungtynių minutes komandos taškų nepelnė, o trečią minutę keturis taškus be atsako pelnė "LVA – IVNET" (4:0). Sužaidus keturias minutes "LVA – IVNET" vis dar turėjo dviejų taškų persvarą (7:5), bet vėliau „Sporto manija & Ekodora 30+“ pelnė 11 taškų be atsako (18:5). Per paskutines tris kėlinio minutes "LVA – IVNET" išsaugojo 11 taškų persvarą (22:11).

Antro kėlinio pradžioje keturis taškus be atsako pelnė „Sporto manija & Ekodora 30+“ (22:15). Netrukus "LVA – IVNET" atstatė 11 taškų persvarą (26:15). Įpusėjus kėliniui komandas skyrė 14 taškų (31:17). Sekančias tris minutes komandos žaidė apylygiai. Likus dviems minutėms iki antro ketvirčio pabaigos komandas skyrė 12 taškų (36:24). Per likusį laiką „Sporto manija & Ekodora 30+“ pelnė penkis taškus be atsako (36:29).

Trečio ketvirčio pirmomis minutėmis „Sporto manija & Ekodora 30+“ vijosi varžovus. Sužaidus tris minutes komandas skyrė tik du taškai (40:38), o minutės pertraukėlės paprašė "LVA – IVNET". Po jos komandos apsikeitė taikliais metimais (42:40). Prasidėjus antrai kėlinio pusei "LVA – IVNET" pranašumas pamažu pradėjo augti. Baigiantis aštuntai minutei J.Janickas pataikė tolimą metimą, po kurio komandas skyrė devyni taškai (49:40). Sužaidus 30 minučių komandas skyrė aštuoni taškai (50:42).

Ketvirto kėlinio pirmą minutę „Sporto manija & Ekodora 30+“ sumažino varžovų persvarą iki šešių taškų (50:44). Vėliau devynis taškus be atsako pelnė "LVA – IVNET" (59:44). Antroje ketvirto ketvirčio pusėje komandos žaidė apylygiai. "LVA – IVNET" neleido varžovams priartėti ir įveikė juos rezultatu 69:52.

"LVA – IVNET" iškovojo septintą pergalę, o „Sporto manija & Ekodora 30+“ pralaimėjo devintą kartą.

"LVA – IVNET" žaidėjas G.Babrauskas:

Paklaustas, kas geriausiai šiandien žaidė komandoje ir ar pavyko įgyvendinti rungtynėse viską, ką buvo suplanavę, žaidėjas atsakė: "Geriausiai žaidė M.Kleiza, jis šiandien pelnė daug taškų ir tempė komandą į priekį. Ne viską pavyko įgyvendinti, ką planavome prieš rungtynes, bet svarbiausia jog šiandien pasiekėme pergalę."

„Sporto manijos & Ekodoros 30+“ treneris M.Vaškūnas:

Šiandien abejose komandose susirinko po šešis žaidėjus. Galima sakyti, kad teisėjai saugojo žaidėjus, baudų nešvilpė, gavosi truputi kvailokai. Aišku, nei viena komanda nenorėjo rungtynių baigti keturiese. Galima sakyti paglobojo, gavosi tokios lengvos muštynės. Dar vienas blogas dalykas yra, kad komanda vakar žaidė sunkias rungtynes ir šiandien žaidė rungtynes. Vyrai pervargę. Sakė man, kad nežais daugiau jei toks tvarkaraštis bus. Mums rytoj 35+ lyga, penktadienį vėl 30+. Sekmadienį vėl sustatytos rungtynės, tai bandysime kažką žiūrėti.

Paklaustas, ko visgi pritrūko šiandien, treneris atsakė: "Jėgų. Visai jų nėra, kojos nedirba aikštėje, žaidėjai nebėga, neišeina nieko padaryti."

LVA – IVNET: Mantas Kleiza – 26 tšk. (5 rezult. perd.), Audrius Navickas – 17 tšk., Gražvydas Davidavičius – 10 tšk. (19 atk. kam., 5 rezult. perd.)

Sporto manija & Ekodora 30+: Aurimas Dervinskas – 12 tšk. (5 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Remigijus Kulikauskas – 11 tšk., Linas Drulia – 10 tšk. (5 rezult. perd.)

Ketvirtame kėlinyje „Šernai“ palaužė „Sporto maniją & Ekodorą 30+“ (2013 lapkričio 03 d., sekmadienis, 23:00 val.)„Makroflex“ įtemptoje kovoje įveikė „Sporto Manija & Ekodora 30+“ (2013 lapkričio 22 d., penktadienis, 23:13 val.)Po atkaklios kovos „Remza & Adotas“ nugalėjo „Sporto maniją & Ekodorą 30+“ (2013 lapkričio 12 d., antradienis, 23:53 val.)Permainingoje dvikovoje pergalę iškovojo „Sporto manija & Ekodora 30+“ (2014 vasario 24 d., pirmadienis, 23:31 val.)Puikiai startavusi „Kauno Savivaldybė & Policija“ pranoko „Sporto Maniją & Ekodorą 30+“ (2014 sausio 12 d., sekmadienis, 21:47 val.)"Akademija" įveikė "Sporto manija & Ekodorą 30+" (2014 vasario 07 d., penktadienis, 21:56 val.)„Makroflex“ antrą kartą įveikė „Sporto maniją & Ekodorą 30+“ ir žengė į pusfinalį (2014 kovo 28 d., penktadienis, 22:29 val.)„FORTO AMICUS – Green Death“ nelengvai palaužė „Sporto manija & Ekodora 30+“ krepšininkus (2013 gruodžio 13 d., penktadienis, 23:37 val.)„Šernai“ nesunkiai nugalėjo „LVA ‒ IVNET“ ekipą (2014 sausio 10 d., penktadienis, 20:15 val.)Tris kėlinius atsilikinėję „LVA ‒ IVNET“ nugalėjo „Šilainių“ ekipą (2013 spalio 27 d., sekmadienis, 18:17 val.)