KAUNO OROUOSTAS & LANA LECTA vs VĖJŲ LINIJA & GARLIAVOS DUONA (73:53)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 gruodžio 13 d., Antradienis, 20:00 val. @ Jachtklubo sporto salė, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas LT-52337

"Kauno Orouostas & Lana Lecta" neturėjo vargo su "Vėjų Linija & Garliavos Duona"

2011 gruodžio 13 d., Antradienis, 22:15 val., peržiūros: 3804

Antradienį, gruodžio 13 dieną Kauno Jachtklubo sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos "Sporto Fėjos" pirmenybių rungtynės tarp šeimininkų "Kauno Orouostas & Lana Lecta" ir svečių "Vėjų Linija & Garliavos Duona" ekipų. Jau nuo pat rungtynių pradžios savo pranašumą ėmė įrodinėti šeimininkai ir po dviejų kėlinukų jie turėjo dešimties taškų persvarą. Vėliau "Kauno Orouosto & Lana Lecta" ekipos žaidėjai ir toliau didino pranašumą bei iškovojo pergalę rezultatu 73:53 (21:15, 18:14, 18:8, 16:16).

Pirmosiomis rungtynių minutėmis žaidimas dar vyko apylygiai. Komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis ir svečiai dar buvo įgiję vieno taško pranašumą, tačiau netrukus šeimininkų krepšininkai surengė spurtą 7:0 ir išsiveržė į priekį šešių taškų skirtumu. Iki kėlinuko pabaigos abi ekipos dar apsikeitė keliomis sėkmingomis atakomis ir skirtumas tarp jų išliko šeši taškai. Antrojo kėlinuko pradžioje svečiai sumažino deficitą iki trijų taškų, tačiau iškart po to "Kauno Orouosto & Lana Lectus" ekipos krepšininkai sužaidė sausą atkarpą 8:0 ir padidino savo pranašumą iki venuolikos taškų. Vėliau skirtumas tarp komandų dar padidėjo iki dvylikos taškų, tačiau "Vėjų Linija & Garliavos Duona" komandos žaidėjai sugebėjo surengti spurtą 6:0 ir sumažinti atsilikimą iki šešių taškų, tačiau baigiantis ketvirčiui šeimininkų komandos žaidėjas E.Pavalkis pelnė keturis taškus iš eilės ir prieš ilgąją pertrauką suteikė savo komandai dešimties taškų pranašumą – 39:29.

Antrosios rungtynių pusės pirmoje dalyje dar labiau išryškėjo šeimininkų komandos pranašumas. Nuo pat pradžios "Kauno Orouosto & Lana Lecta" ekipos žaidėjai ėmė aktyviai pulti, ko pasekoje surengė spurtą 12:0 ir įgijo solidų 22 taškų pranašumą. Kiek vėliau svečiai sugebėjo truputį sušvelninti deficitą, tačiau šeimininkai ir toliau atkakliai atakavo krepšį ir vėl padidino persvarą prieš varžovus iki 21 taško. Kėlinuko pabaigoje komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis ir po jų komandas skyrė dvidešimt taškų. Antroje antrosios rungtynių pusės antroje dalyje žaidimas tarp komandų kiek išsilygino. Ketvirčio viduryje, po poros taiklių svečių komandos tritaškių, skirtumas tarp ekipų sumažėjo iki penkiolikos taškų, tačiau šeimininkų žaidėjai į tai atsakė spurtu 5:0 ir susigrąžino dvidešimties taškų persvarą. Iki rungtynių pabaigos abi ekipos rezultatyvumu nežibėjo, todėl skirtumas tarp jų išliko toks pats. 73:53.

Nugalėtojų trenerio Tomo Anankos komentaras : " Pergalę lėmė nusiteikimas, ryžtas ir tvirtybė. Pradėjom asmeniškai gintis, aikštėje buvome labiau susikaupėm, įgijom didesnė taškų pranašumą, gal todėl antroje rungtynių pusėje pradėjome daugiau klysti ".

Pralaimėtojų treneris Vytautas Merkelis sakė : " Šiandieną priešininkai buvo stipresni ir fiziškai, ir atletiškai, todėl ir laimėjo. Geros varžybos buvo ".

"Kauno Orouostas & Lana Lecta" : K.Čepononis 25 (35 naud., 6 per.kam, 7 išprov.praž.), T.Ananka 13, M.Dubrovas (7 rez.perd.) ir E.Pavalkis – po 11 taškų.

"Vėjų Linija & Garliavos Duona" : L.Varnas 12, V.Vaškevičius (13 atk.kam., 5 rez.perd., 5 išprov.praž.) ir G.Kaubrys – po 11, R.Rapalas 10 taškų.

"Kauno Orouostas & Lana Lecta" neturėjo vargo su "Kauno Švara" (2011 gruodžio 20 d., antradienis, 21:50 val.)"Kauno Orouostas & Lana Lecta" neturėjo daug vargo su "Elektromontuotoju" (2011 gruodžio 27 d., antradienis, 20:18 val.)"Kauno Orouostas & Lana Lecta" išsaugojo pergalę savo rankose (2012 sausio 16 d., pirmadienis, 22:14 val.)"Kauno Orouostas & Lana Lecta" įtikinamai įveikė "Vijorą" (2011 lapkričio 23 d., trečiadienis, 00:20 val.)"Kauno Orouostas & Lana Lecta" patyrė apmaudžią nesėkmę (2012 sausio 07 d., šeštadienis, 17:13 val.)"Krasta Auto Kaunas" po pratęsimo įveikė "Vėjų linija & Garliavos duona" (2012 kovo 13 d., antradienis, 00:15 val.)"Kauno orouostas & Lana Lecta " įveikė "Dobilą" (2011 lapkričio 15 d., antradienis, 22:50 val.)Kauno orouostas & Lana lecta" atsirevanšavo "Celsiui" (2012 vasario 15 d., trečiadienis, 22:43 val.)"Statybų vizija & LSMU VA" nesunkiai nugalėjo "Vėjų liniją & Garliavos duonos" ekipą (2012 vasario 05 d., sekmadienis, 23:38 val.)"Kauno Orouostas & Lana Lecta" iššvaistė solidžią persvarą, bet pergalės neišleido iš savo rankų (2011 gruodžio 06 d., antradienis, 22:47 val.)