BC „AMBI“ vs Baldai jums (52:66)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 vasario 03 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

„Baldai Jums“ atsirevanšavo BC „AMBI“ už pralaimėjimą namų salėje

2014 vasario 03 d., Pirmadienis, 23:04 val., peržiūros: 895

Pirmadienį (02.03) 21.15val. Vytauto Didžiojo universiteto sporto centro salėje įvyko C lygos „Rind“ pirmenybių antro etapo rungtynės tarp BC „AMBI“ (šeimininkai) ir „Baldai Jums“ (svečiai) komandos. Šį vakarą komandos antrame pirmenybių etape susitinka jau antrąjį kartą. Pirmoji šių ekipų akistata baigėsi BC „AMBI“ krepšininkų lengva pergale rezultatu 61:45. Svečiai sieks atsirevanšuoti už pralaimėjimą savo aikštelėje, tačiau intrigos šiame mače turėtų įnešti šeimininkai, nes jiems laimėjus prieš šiandienius varžovus jie pakiltų iš 5 turnyrinės lentelės vietos, net į 3-ią, taip į 4-tąją išstumdami „Baldai Jums“ komandą. Tačiau nerezultatyviose ir daug klaidų pažėrusiose rungtynese antrame kėlinyje žaidimo vadžias perėmę svečiai šventė pelnytą pergalę rezultatu 66:52.

Rungtynės prasidėjo nerezultatyviai ir kiek vangokai, abi komandos žaidė tarsi užmigusios tiek puolime, tiek gynyboje. Įpusėjus kėliniui žaidėjai aikštelėje pradėjau jaustis vis užtikrinčiau. Žaidimas vyko apyligiai, tik kėlinio pabaigoje svečių komandos snaiperis M.Liepa pasiuntė 3 tolimus metimus į varžovų krepšį ir kėlinuką „Baldai Jums“ užbaigė atsilikdami trimis taškais – 23:20.

Antrajame kėlinyje žaidimas kiek sulėtėjo,pasipylė klaidos. Permainingas žaidimas vyko visą ketvirtį, truputį sėkminges jis buvo svečiams , jie sugebėjo persverti rezultatą ir prieš ilgają pertrauką pirmavo jau 4 taškais(35:39).

Išklausę trenerių pastabų bei pailsėję krepšininkai grįžo į aikštelę. Tiesa, trenerių nurodymai nepadėjo. Abi ekipos žaidė vangiai, per kėlinį kartu sudėjus pelnyti vos 18 taškų. Tiek šeimininkai, tiek svečiai strigo varžovų gynybos gniaužtuose, o būdų kaip pelnyti taškus surasti vis nepavykdavo. Kėlinukas baigėsi svečiams truputį padidinus persvarą jau iki 6 taškų (49:43).

Paskutinysis kėlinukas turėjo būti kupinas kovos ir intringos. Dėja, tai buvo tik formalumas. Svečiai kėlinio pradžioje įgijo jau dviženklę persvarą (53:43). Po to sekė svečių sėkminga atkarpa 7:1 ir skirtumas šoktelėjo iki 16 taškų. Šeimininkai nebesugabėjo patampyti nervų oponentams šios dienos rungtynėse. BC „AMBI“ krepšininkai supratę, jog jau nebeturi kur trauktis metė visus kozerius į aikštelę siekiant pakreipti rungtynių eigą savo linkme, tačiau tikslą per 10minučių pasiekė vos 2 metimai iš žaidimo. „Baldai Jums“ komanda tris kėlinius kovojusi kaip lygūs su lygiais šeimininkų krepšininkais šio vakaro rungtynėse šventė pergalę rezultatu 66:52 ir atsirevanšavo už pralaimėjimą namų salėje.

Po rungtynių BC „AMBI“ žaidžiantysis treneris Vaidotas Mačiulis po rungtynių kalbėjo: „ Praeitą kart varžovai neturėjo savo vidurio puolėjo, šį vakarą jis jau buvo ir tai mums sukėlė problemų. Galva aukštesnis už visus mūsų žaidėjus. Bandėme dvigubinti gynybą prieš jį, kartais nebespėdavome to padaryti. Jis sėkmingai rinko taškus ir buvo sunku gintis. Jų snaiperiai irgi neblogai sumetė. Galų gale pakrikome puolime, dar deficitas buvo nedidelis, galėjome pakovoti dėl pergalės, bet padarėme neprotingų sprendimų, kvailų klaidų, pradėjome skubėti ir žaisti po vieną, dėl to visumoje ir gavosi toks rezultatas.“

Po pergalės „Baldai Jums“ komandos žaidėjas dalinosi mintimis apie vakaro rungtynes: „ Rungtynės buvo sunkios. Varžovai tikrai priešinosi. Jiems mažiau krito, o mes geriau gynėmės, tačiau šiandien tikrai nesužaidėme gerų rungtynių, turėjome laimėti didesniu skirtumu ir atsirevanšuoti už tą pralaimėjimą namuose.“

BC „AMBI“: Mantas Ungurys – 12 tšk. (15 atk. kam.), Vaidotas Mačiulis – 11 tšk., Alius Žibortovičius – 9 tšk.

Baldai jums: Mantautas Patašius – 18 tšk. (5 išpr. praž.), Marius Liepa – 17 tšk., Saulius Banaitis – 9 tšk.

„Baldai jums“ pranoko „ASU“ ekipą (2014 vasario 26 d., trečiadienis, 00:34 val.)„Baldai Jums“ aštuntfinalyje įveikė „Nepyk“ komandą (2014 kovo 20 d., ketvirtadienis, 02:26 val.)„Baldai Jums“ eliminavo „Nepyk“ iš tolimesnės kovos dėl Mažosios taurės (2014 kovo 26 d., trečiadienis, 23:45 val.)„Baldai jums“ įveikė varžovus ir serijoje iki dviejų pergalių pelnė pirmąjį tašką (2014 kovo 28 d., penktadienis, 22:38 val.)„Baldai jums“ po nelengvos kovos palaužė „Judam“ komandą. (2014 vasario 07 d., penktadienis, 23:46 val.)„Baldai Jums“ pergalė pasiekė tik po pratęsimo (2013 gruodžio 21 d., šeštadienis, 12:35 val.)„Baldai jums“ antroje rungtynių pusėje susidorojo su „ASU“ (2014 sausio 17 d., penktadienis, 23:56 val.)„Baldai jums“ po atkaklios kovos palaužė „Judam“ krepšininkus. (2014 sausio 03 d., penktadienis, 22:11 val.)„Baldai jums“ priešinosi tik du kėlinius (2013 spalio 25 d., penktadienis, 23:19 val.)„Baldai jums“ nesunkiai įveikė „Olimpą“ (2013 lapkričio 24 d., sekmadienis, 20:48 val.)