GRIZLIAI vs BC AMBI (91:83)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 kovo 04 d., Sekmadienis, 11:30 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

Grizliai iššvaistę 20 taškų pranašumą išsaugojo pergalę savo rankose

2012 kovo 04 d., Sekmadienis, 14:43 val., peržiūros: 2165

2012 m. kovo 4 dieną, Kauno energijos sp. salėje C lygos Top Sport pirmenybėse susitiko Grizliai (šeimininkai) ir BC Ambi (svečiai). Rungtynėse didesnę dalį dviženkle pervara pirmavę Grizliai, gale išbarstė pranašumą ir po atkaklios rungtynių pabaigos palaužė Ambi ekipą rezultatu 91:83 (20:16, 25:26, 27:17, 19:24).

Rungtynes 4 taškais iš eilės pradėjo Ambi ekipa ir išsiveržė į priekį, tritaškiu šeimininkų sąskaitą atidarė Gediminas Kemzūra. Dar 4 taškus be atsako pelnė Ambi ir nutolo. Atkarpą 9:2 laimėjo Grizliai ir staiga jie jau priekyje – 12:10. Rezultatą išlygino Mantas Karpavičius, o šeimininkams tritaškį pelnė Aidas Vilpišauskas – 15:12. Kėlinį geriau pabaigė grizliai ir po pirmojo ketvirčio jie priekyje rezultatu 20:16.

Antrąjį kėlinį dar geriau pradėjo Grizliai ir tai jau buvo jų bandymas nutolti šiose rungtynėse – 25:18. Po du taškus pelnė abi komandos ir skirtumas nepasikeitė. Dar viena geresnė dabar Ambi atkarpa ir skirtumas ištirpo iki vos trijų taškų – 30:27. Vieną baudą iš dviejų pelnė Andrius Nanartonis, dvitaškį pridėjo Arūnas Budrys ir skirtumas vėl ūgtelėjo. Devyniais taškais be atsako truktelėjo į priekį BC AMBI ekipa ir išsiveržė į priekį 33:36. Dvitaškį šeimininkams pelnė Arūnas Budrys, o AMBI ekipa dar pelnė 6 taškus be atsako ir padidino skirtumą iki 35:42. Kėlinį Grizliai užbaigė atkarpa 10:0 ir po dviejų kėlinių 45:42 priekyje Grizliai.

Trečiąjį kėlinį ypač galingai pradėjo Grizliai ir sužaidus pusę kėlinio jie laimėjo tų penkių minučių atkarpą – 18:2 ir rezultatas tapo – 63:44. AMBI laimėjo atkarpą 8:5 ir sumažino skirtumą iki 16 taškų – 68:52. Kėlinį AMBI užbaigė 7:4 ir po trijų kėlinių 72:59.

Ketvirtoji rungtynių dalis geriau prasidėjo svečiams, jie sumažino skirtumą iki 7 taškų. Ambi laimėjo dar vieną atkarpą 12:6 ir išlygino rezultatą – 78:78. Dvi baudas pataikė Andrius Šukys, tritaškiu atsakė Andrius Beržininkaitis ir persvėrė rezultatą savo komandos naudai. Šešis taškus iš eilės pelnė Grizliai ir vėl išsiveržė į priekį, šįkart 5 taškais. Dar penkis taškus be atsako pelnė Grizliai ir šiose rungtynėse viskas tapo aišku, rungtynes dvitaškiu pabaigė Saulius Grebliauskas ir galutinis rungtynių rezultatas – 91:83.

Po rungtynių nugalėtojų žaidėjai vienu balsu teigė – kad komanda trečiojo kėlinio antroje pusėje nustojo žaisti ir taip leido sugrįžti intrigai.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose pasirodė – Andrius Šukys (39, 43 naud. bal., 7 išpr. pr.), Arūnas Budrys (17, 6 išpr. pr.), Gediminas Kemzūra (16) taškų.

Pralaimėjusiems daugiausia taškų pelnė – Andrius Beržininkaitis (21, 5 rez. perd., 5 per. kam.), Alius Žibortovičius (14), Saulius Grebliauskas (12), Mantas Karpavičius (12), Vytautas Čypas (12), Vaidotas Mačiulis (12, 8 rez. perd.) taškų.

"Nanas" išsaugojo pergalę savo rankose (2012 sausio 09 d., pirmadienis, 22:53 val.)"Grizliai" be vargo nugalėjo "Maybe" (2011 spalio 19 d., trečiadienis, 22:29 val.)"Grizliai" lengvai laimėjo prieš "Šernus" (2011 lapkričio 09 d., trečiadienis, 22:41 val.)"Banga & lyga. eu" iškovojo svarbią pergalę išvykoje (2012 vasario 21 d., antradienis, 00:20 val.)"Grizliai" ir antrą kartą įveikė "Sporto manijos & Amici pizza" komandą (2012 vasario 17 d., penktadienis, 22:17 val.)Grizliai lengvai susitvarkė su BC Studentais (2011 lapkričio 21 d., pirmadienis, 00:38 val.)"Grizliai" sudraskė "Šernus" - miško pasaka baigėsi (2012 balandžio 19 d., ketvirtadienis, 01:19 val.)"Grizliai" rungtynių pabaigoje palaužė "Sporto maniją & Amici pizza" (2012 sausio 23 d., pirmadienis, 23:17 val.)"Grizliai" sudraskė dar vieną varžovą (2011 lapkričio 29 d., antradienis, 12:31 val.)"Grizliai" ketvirtame kėlinuke pranoko "Nanas" ekipą (2012 sausio 31 d., antradienis, 00:23 val.)