Arko vs Sparta (119:86)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 lapkričio 27 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Nepaisant įspūdingai sužaisto pirmo kėlinio „Sparta“ nesulaikė V. Gadliausko ir „Arko“ ekipos puolimo

2022 lapkričio 27 d., Sekmadienis, 18:44 val., peržiūros: 234

Lapkričio 27 d., Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje buvo sužaistos II lygos A pogrupio rungtynės tarp „Arko“ (3-0) ir Sparta“ (0-2) ekipų.

Pirmajame rungtynių kėlinyje D.Didžiūnas smeigė keturis tolimus metimus, 13 taškų pridėjo G.Prabulis, o Sparta“ tolo dviženkliu pranašumu. Pasibaigus pirmajam kėliniui 19:33.

Antrajame kėlinyje svečiai iškart tolo iki aštuoniolikos taškų, tačiau po minutės pertraukėlės „Arko“ agresijos lygis padidėjo, spaudimas, greitos atakos bei V. Gadliausko rezultatyvus žaidimas leido įpusėjus susitikimui rezultatui būti lygiam 48:48.

Trečiajame kėlinyje visiškai rungtynes kontroliavo „Arko“ ekipa, kuri ir toliau spaudė savo varžovus bei greitų atakų bei vieno po kito taiklių metimų iš po krepšio dėka jau nutolo 83:59.

Ketvirtame kėlinuke ir toliau šeimininkai siautėjo puolime ir pasiėmė jau ketvirtą pergalę paeiliui. Galutinis susitikimo rezultatas 119:86 (19:33, 29:15, 35:11, 36:27).

18 rezult. perd.

Ketvirtame kėlinyje užstrigęs „KSM '93 ‒ Bulvaras“ puolimas neleido įveikti „Arko“ ekipos (2023 kovo 19 d., sekmadienis, 21:38 val.)Įspūdingo grožio rungtynėse ‒ „Lympo“ pergalė po pratesimo. (2023 kovo 21 d., antradienis, 22:03 val.)II lygos atkrintamosiose: Birštono SC „Olimpas“ išlygino serijos rezultatą nugalėdami „Arko“ (2023 gegužės 04 d., ketvirtadienis, 22:26 val.)Lygiai vykusiose rungtynėse „Pikenpokas“ rungtynių pabaigoje palaužė „Arko“ komandą (2023 sausio 24 d., antradienis, 20:28 val.)Birštono SC „Olimpas“ pergalė paskutinių sekundžių trilerije prieš „Arko“ (2023 sausio 08 d., sekmadienis, 14:20 val.)„Sparta“ nesunkiai įveikė „Game On“ (2022 gruodžio 20 d., antradienis, 21:46 val.)I. Linartas išplėšė pergalę „Arko“ ekipai prieš KM „Žalgiris“ (2023 vasario 06 d., pirmadienis, 21:43 val.)Pirmą pergalę iškovoję „Sparta“ įveikė „Krepsinio.Fanai.lt“ (2022 gruodžio 11 d., sekmadienis, 14:20 val.)„Sparta“ rungtynių pabaigoje įveikė „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt komandą (2023 sausio 31 d., antradienis, 21:53 val.)„Sparta“ lengvai nugalėjo „Robotukų Armiją“ (2023 sausio 17 d., antradienis, 21:45 val.)