Dentist Team vs Eoltas (81:78)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2014 kovo 30 d., Sekmadienis, 17:45 val. @ Lapių pagrindinė mokykla, M. Merkio g. 3, Lapės, Kauno raj., LT-54435

„Dentist Team“ tik paskutinėmis minutėmis išsigelbėjo rungtynėse su „Eoltu“

2014 kovo 30 d., Sekmadienis, 20:18 val., peržiūros: 955

Kovo 30 dieną, 17.45 val., "Lapių" pagrindinės mokyklos sporto salėje, susitiko "Įmonių" lygos komandos "Dentist Team" (šeimininkai) ir "Eoltas" (svečiai). Buvo žaidžiamos pirmosios aštuntfinalio rungtynės tarp šių ekipų. Rungtynės buvo gana permainingos, bet po puikiai sužaisto trečiojo kėlinuko į priekį pabėgo svečiai, kurie iki pat rungtynių pabaigos išlaikė nedidelį, maždaug 6 taškų pranašumą. Ir tik likus žaisti vos keletą minučių pagaliau atsibudo "Dentist Team", šeimininkai pataikė labai svarbius metimus, išnaudojo varžovų pražangas bei išplėšė pergalę rezultatu 81:78.

Nors į rungtynes svečiai susirinko labai negausiai – vos šešiese, tačiau jie neketino tausoti jėgų ir nuo pat pirmųjų minučių išlaikė didelį tempą, bei puikiai puldami ėmė tolti. Tuo tarpu "Dentis Team" krepšininkai atrodė kiek apsnūdę, dažnai klydo, bet galiausiai išjudino savo žaidimą ir nepastebimai pasivijo varžovus. Netrukus abi komandos įsivėlė į kietą, kontaktinį ir kupiną pražangų krepšinį. Žaidėjai labai dažnai stodavo mesti baudų metimų, o šioje kategorijoje geriau atrodė šeimininkai, kuriems pavyko padidinti savo pranašumą ir prasidedant ilgajai pertraukai pirmauti rezultatu 43:34.

Vistik "Eoltas" nenuleido rankų ir trečiasis kėlinukas priklausė jiems. Puikiai pataikydami iš toli svečiai dar pridėdavo vieną kitą baudos metimą, labai sėkmingai stabdė savo priešininkų atakas, bei vėl sugražino intrigą. Skirtumas greitai išnyko ir "Eoltui" netgi pavyko pasiekti nedidelį pranašumą, kurį dar trimis taškais padidino K. Matukaičio tolimas metimas nuo aikštės vidurio, aidint trečiojo kėlinuko sirenai. Ketvirtojo kėlinuko metu svečiams pavyko išlaikyti pranašumą savo pusėje, bet kibi gynyba turėjo savo kainą – praktiškai visi žaidėjai atsidūrė ant iškritimo ribos ir turėjo po 3-4 pražangas. Tačiau ne tai sutrukdė jiems pasiekti pergalę. "Dentist Team" komanda įrodė, kad žaidimas lemiamais momentais jiems sekasi puikiai ir keletas tikslių metimų leido pagaliau persverti rezultatą. Nors svečiai turėjo ne vieną progą pelnyti taškus, bet paskutinės jų atakos vyko padrikai, krepšininkai nesusitvarkė su įtampa ir nesugebėjo pelnyti taškų. Sudėtinga pergalė atiteko šeimininkams, kurie laimėjo rezultatu 81:78.

Nugalėtojų komandos komentaras: "buvo sunkios varžybos, su varžovais žaidėme lygiai ir šiaip ne taip laimėjome".

Dentist Team: Martynas Zaveckas – 23 tšk. (6 išpr. praž.), Arūnas Žotkevičius – 15 tšk. (5 išpr. praž.), Ignas Aksomaitis – 13 tšk., Vaidotas Stalerūnas – 11 tšk. (5 rezult. perd.), Donatas Stasaitis – 10 tšk. (10 atk. kam., 6 išpr. praž.)

Eoltas: Edgaras Zaidelis – 27 tšk. (11 atk. kam., 5 rezult. perd., 10 išpr. praž.), Karolis Matukaitis – 24 tšk. (5 rezult. perd.), Karolis Folkmanas – 12 tšk., Arūnas Kalnutis – 11 tšk.

„Dentist Team“ tik pačioje rungtynių pabaigoje palaužė „Lesto“ ekipą (2014 sausio 26 d., sekmadienis, 22:19 val.)„Dentist Team“ atsirevanšavo „Lietuvos Dujoms“ (2014 balandžio 27 d., sekmadienis, 22:37 val.)„Denist Team“ dar kart nugalėjo „Eoltą“ ir keliauja į ketvirtfinalį (2014 balandžio 04 d., penktadienis, 02:03 val.)„Dentist Team“ užtikrintai įveikė „Chemcentrą“ (2014 sausio 12 d., sekmadienis, 20:28 val.)„CallCredit“ nepasigailėjo „Eolto“ (2014 sausio 13 d., pirmadienis, 23:47 val.)Fantastišku metimu pergalę išplėšė „Eoltas“ (2013 lapkričio 07 d., ketvirtadienis, 23:56 val.)„Dentist Team“ pasiekė nesunkią pergalę (2014 kovo 02 d., sekmadienis, 22:58 val.)Be lyderių žaidę „Dentist Team“ turėjo pavargti su „Karo medicinos tarnybos“ komanda (2014 kovo 16 d., sekmadienis, 19:52 val.)„Dentist Team“ sezoną pradėjo nelengva pergale (2013 spalio 27 d., sekmadienis, 20:04 val.)„Dentist Team“ po atkaklios kovos iškovojo „Įmonių“ lygos Mažąją taurę (2014 gegužės 04 d., sekmadienis, 00:23 val.)