Randeris vs Kauno liberalai (32:70)Pavasario „Sportturas“ taurė 2016 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 kovo 29 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Kauno liberalai“ be didesnio vargo susitvarkė su „Randeriu“

2016 kovo 29 d., Antradienis, 22:25 val., peržiūros: 884

Antradienį, kovo 29 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, Pavasario „Sportturas“ taurės 2016, B pogrupio rungtynės, tarp vietos „Randerio“ ir svečių „Kauno liberalų“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios žaidimo vadžias tvirtai į savo rankas paėmę „Kauno liberalai“ bėgant laikui tik didino pranašumą, kol šis tapo triuškinantis. 32:70 (13:18, 3:17, 11:16, 5:19).

Susitikimą dviem taškais pirmieji pradėjo aikštės šeimininkai, tačiau čia pat penkis taškus iš eilės surinkę „Kauno liberalai“ persvėrė rezultatą savo naudai. Kiek vėliau, penkis taškus iš eilės surinkęs „Randerio“ lyderis D. Leonavičius, sugrąžino šeimininkams poros taškų pranašumą, tačiau ilgai nesnaudę svečių krepšininkai surengė spurtą 0:8 ir vėl perėmė pirmaujančios komandos rolę. Ketvirčio pabaigoje „Randeris“ dar buvo išlyginęs rezultatą, tačiau kėlinuką geriau užbaigę svečiai įgijo penkių taškų pranašumą. 13:18.

Antrojo kėlinuko pradžioje iš toli pataikę aikštės šeimininkai dar kiek sumažino deficitą, tačiau tai buvo pirmieji ir paskutiniai jų taškai šiame kėlinuke, nes tolimesnis jų puolimas vis labiau klimpo priešininkų gynyboje. Tuo tarpu „Kauno liberalų“ krepšininkai nesekė varžovų pavyzdžiu ir vieną po kito rengė sėkmingus išpuolius, ko pasekoje surengė spurtą 0:16, kuris truko iki pat ilgosios pertraukos pradžios, ir padidino skirtumą tarp komandų iki devyniolikos taškų. 16:35.

Po ilgosios pertraukos prabilo ir aikštės šeimininkų snaiperiai. Jau pačioje trečiojo ketvirčio pradžioje tolimą metimą smeigė A. Janulevičius, tačiau taip pat trimis taškais atsakę svečiai išsaugojo solidų pranašumą. Nepaisant to, iš toli pasižymėjo ir A. Šalaševičius, tačiau „Kauni liberalai“ neliko pėsti ir čia pat spurtavo 0:9 bei padidino skirtumą tarp komandų iki 25-ių taškų. Per likusį laiką iki kėlinio pabaigos svečius į priekį traukė T. Ališauskas, tačiau šįkart ketvirtį geriau užbaigęs „Randeris“ dar šiek tiek sušvelnino atsilikimą. 27:51.

Paskutinės rungtynių dalies pradžioje ir toliau žymiai meistriškesnį žaidimą demonstravę „Kauno liberalai“ pelnė dar septynis taškus be atsako ir padidino atotrūkį iki 31-ieno taško. Kiek vėliau du taškelius sukrapštė ir „Randerio“ žaidėjai, tačiau kiek vėliau prabilusi svečių ekipos toliašaudė artilerija sukalė paskutinius vinis į priešininkų karstą, ko pasekoje „Kauno liberalai“ pasiekė triuškinančią pergalę rezultatu 32:70.

Po lengvos pergalės Raimundas Miladauskas kalbėjo: „Kaip ir kalbėjau po pirmųjų rungtynių, mūsų pirmos rungtynės buvo po labai ilgos pertraukos, tai stengėmės daugiau gintis, užpulti ir taip pavyko, kaip matote, 70 taškai rodo, kad ir puolimas jau atsigavęs. Apsigynėme irgi neblogai, praleisti tik 32 taškai. Tiesiog pažiūrėjus į amžiaus vidurkį mūsų pusėje didesnė patirtis, tai vat tas ir suveikė. Nesame visai nusenę, kad mus apibėgtų“.

„Randeris“: Deividas Leonavičius – 10 tšk. (12 atk. kam.), Andrius Šalaševičius – 7 tšk., Edgaras Tarasovas – 6 tšk.

„Kauno liberalai“: Tadas Ališauskas – 24 tšk. (5 rezult. perd.), Gytis Rūkas – 13 tšk. (12 atk. kam., 5 rezult. perd.), Liutauras Sakalauskas – 10 tšk.

BC „Ambi“ užtikrintai susitvarkė su „Randeriu“ (2016 kovo 15 d., antradienis, 00:10 val.)„Kauno liberalai“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Kauno Rami“ ekipą. (2016 balandžio 15 d., penktadienis, 23:15 val.)„Kauno Liberalai“ įveikė „ASU“ krepšininkus. (2016 balandžio 03 d., sekmadienis, 22:54 val.)„ASU“ nesunkiai įveikė „Randerio“ ekipą (2016 balandžio 01 d., penktadienis, 23:09 val.)„Kauno liberalai“ Pavasario „Sportturo“ taurę 2016 pradėjo gynybinio stiliaus pergale prieš „Ambi“ (2016 kovo 24 d., ketvirtadienis, 22:10 val.)Prastai startavę „Kauno liberalai“ atsitiesė ir žengė į pusfinalį (2016 balandžio 07 d., ketvirtadienis, 22:43 val.)Puikiai trečiąjį ketvirtį sužaidę BC „Straight“ ‒ 2 krepšininkai įveikė „Randerį“ (2016 balandžio 03 d., sekmadienis, 19:24 val.)Pavasario „Sportturas“ Mažosios taurės čempionais tapo „Kauno liberalai“ (2016 balandžio 17 d., sekmadienis, 17:07 val.)BC „Straight“ – 2 įrodė pranašumą prieš „Kauno liberalus“ (2016 kovo 31 d., ketvirtadienis, 21:42 val.)