Kauno SRC vs Kauno aerouostas (79:95)Kauno mero Mažoji taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 rugsėjo 22 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno mechanikos mokykla, Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Statistą pravirkdžiusiose rungtynėse „Kauno Aeorouostas“ palaužė „Kauno SRC“ pasipriešinimą (įkelta beveik visų rungtynių statistika)

2015 rugsėjo 22 d., Antradienis, 22:31 val., peržiūros: 1432

Rugsėjo 22-ąją dieną, antradienį, Kauno Mechanikos mokykloje įvyko „Kauno Mero Mažosios taurės“ C pogrupio mūšis tarp savo aikštėje žaidusios „Kauno SRC“ krepšininkų bei futbolininkų rinktinės ir svečių rolėje buvusių „Kauno Aerouosto“ žaidėjų.

Rungtynių pradžioje savo vizitinę kortelę pateikė A.Gedminas ir pora šio snaiperio tolimų metimų išvedė svečius į priekį (2:6). Išsijudinę „Kauno SRC“ krepšininkai per porą minučių sugebėjo pakreipti rezultatą sau naudinga linkme (7:6), tačiau pranašumu džiaugėsi trumpai. Netrukus „Kauno Aerouostas“ čiupo iniciatyvą į savo rankas, surengė spurtą 2:12 ir nutolo 9 taškais (9:18). Vis dėlto antroje ketvirčio pusėje komandos apsikeitė vaidmenimis ir svečių atotrūkis ėmė tirpti. Prabudę A.Žadeikio auklėtiniai atsakė laimėta atkarpa 10:2 ir braukė deficitą iki minimumo (21:22). Tiesa kėlinio finiše „Kauno Aerouostas“ neleido priešininkams persverti rezultato, šiek tiek sutvirtino savo pozicijas ir pirmąsias 10 minučių laimėjo rezultatu 21:26.

Antrasis kėlinys klostėsi ne taip rezultatyviai, kaip pirmasis, tačiau ir jame „Kauno Aerouostas“ žingsniu lenkė varžovus. Gera ketvirčio pradžia leido „Kauno SRC“ sumažinti deficitą iki vienu taikliu metimu pasiekiamo (26:29), bet arčiau D.Budgino kariauna varžovų neprisileido iki pat didžiosios pertraukos. P.Valentukonio bei P.Grikšto taiklūs metimai padidino atstumą tarp ekipų iki 8 taškų (26:34), bet antroje kėlinio pusėje „Kauno SRC“ braukė atsilikimą perpus ir vėl ėmė alsuoti svečiams į nugarą (33:37). Visgi įpusėjus mačui „Kauno Aerouosto“ ekipa turėjo 7 taškų bagažą ir išėjo ilsėtis pirmaudama rezultatu 35:42.

Po didžiosios pertraukos kurį laiką vyko apylygė kova, kuri leido „Kauno Aerouostui“ išlaikyti atstumą. Visgi dar pirmoje kėlinio pusėje M.Valaitis įsūdė porą tritaškių paeiliui ir po spurto 7:0, „Kauno SRC“ prisikasė iki minimumo (57:58). Tiesa persverti rezultato aikštės šeimininkams ir vėl nepavyko, o panašus „Kauno Aerouosto“ atsakas leido šiai komandai susigrąžinti 6 taškų persvarą (52:58). Jono Mačiulio rėžimą įjungęs M.Valaitis, dar porą kartų blykstelėjo puolime ir vėl braukė nuostolius iki 1 taško (57:58). Tačiau ir vėl „Kauno Aeoruostas" neužleido pirmaujančiųjų pozicijų, kėlinio pabaigoje vėl paspartino žingsnį ir prieš lemiamą rungtynių dalį svečių ekipa džiaugėsi 6 taškų persvara – 60:66.

Lemiamos susitikimo dalies starte komandos apsikeitė tolimais metimais (63:69), bet vėliau A.Žadeikio vadovaujama ekipa truktelėjo į priekį, spurtavo 6:0 ir atstatė pusiausvyrą (69:69). Visgi „Kauno SRC“ taip ir nesugebėjo perlaužti rungtynių eigos sau naudinga linkme, tarsi būtų atsidaręs kažkoks psichologinis barjeras. Pora taiklių tritaškių vėl grąžino persvarą „Kauno Aerouostui“ (71:77), o tai kas nutiko kėlinio viduryje, ženkliai įtakojo vėlesnius įvykius. Pražanga sustabdžius greitą svečių ataką, savitvardos neteko vienas „Kauno SRC“ žaidėjas, kuris tiksliu kojos spyriu nokautavo statisto kompiuterį (dėl šio faktoriaus nepavyko vesti visų rungtynių statistikos, todėl ji yra ne visai tiksli – be paskutinių kelių minučių), užsidirbo techninę pražangą ir palengvino varžovams dalią. Savo žaidimo ritmą pajautę „Kauno Aerouosto“ krepšininkai spurtavo įspūdingu rezultatu 15:0 ir sudėliojo taškus šiame mače. Dvikovos finiše „Kauno SRC“ neženkliai atsigriebė, bet šias , kai kuriems labai nesėkmingas rungtynes, įtikinamai rezultatu 79:95 laimėjo „Kauno Aerouostas“.

Beveik visą mačą pirmavusi „Advokatų Kontora Konsus“ apmaudžiai krito prieš „Kauno SRC“ (2015 spalio 06 d., antradienis, 22:51 val.)Bronzinio mūšio atomazgoje „Kauno Aerouostas“ tolimais šūviais nužudė „Hidraulines Sistemas“ (2015 spalio 21 d., trečiadienis, 22:43 val.)Taškų lenktynėse pranašesni buvo „Kauno SRC“ krepšininkai (2015 spalio 05 d., pirmadienis, 22:22 val.)Po atkaklios kovos „Kauno SRC“ prasibrovė į pusfinalį (2015 spalio 13 d., antradienis, 22:09 val.)Atkaklioje kovoje stipresni buvo „Kauno aerouosto“ krepšininkai (2015 rugsėjo 27 d., sekmadienis, 19:08 val.)„Kauno Aerouostas“ po didžiosios pertraukos neutralizavo „Vieningą Kauną“ (2015 spalio 12 d., pirmadienis, 22:29 val.)„Kauno SRC“ gana nelengvai įveikė KK „Kauno Partizaną“ (2015 rugsėjo 21 d., pirmadienis, 21:20 val.)Ketvirtą kėlinį galingai pradėjusi „Advokatų kontora Konsus“ pasiekė pergalę (2015 spalio 02 d., penktadienis, 21:58 val.)„Kauno SRC“ išsaugojo pranašumą bei iškovojo kelialapį į finalą (2015 spalio 20 d., antradienis, 00:17 val.)Kovingai rungtyniavęs KK „Kauno Partizanas“ gerokai patampė nervus „Kauno Aerouostui“ (2015 spalio 05 d., pirmadienis, 22:34 val.)