MRU VSF vs Green Death (63:84)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2016 kovo 07 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

„Green Death“ atsirevančavo varžovams ir žengė į aštunfinalį

2016 kovo 07 d., Pirmadienis, 22:39 val., peržiūros: 1129

Kovo 7 dieną „VRM“ sporto salėje įvyko „C“ lygos „ALT reklamos“ pirmenybių Mažosios taurės antros šešioliktfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „MRU VSF“ priemė svečius „Green Death“. „MRU VSF“ pirmas šešioliktfinalio rungtynes buvo laimėję rezultatu 58:53.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė lygiai. Sužaidus keturias minutes „MRU VSF“ turėjo vieno taško persvarą (8:7). Šeštą minutę „Green Death“ buvo pavykę įgyti penkių taškų persvarą, bet aštuntą minutę ji vėl sumažėjo iki dviejų taškų (11:13), o „Green Death“ paprašė minutės pertraukėlės. Per likusį kėlinio laiką komandos žaidė nerezultatyviai. Komandos pelnė po du taškus ir sužaidus pirmas 10 minučių dviejų taškų pranašumą išlaikė „Green Death“ (13:15).

Antras kėlinys prasidėjo dviem taikliais „MRU VSF“ metimais (17:15). Į tai „Green Death“ atsakė taikliu tolimu metimu (17:18). Trečią minutę spurtą pradėjo „MRU VSF“ , kurie pelnė šešis taškus be atsako (23:18). Prasidėjus antrai kėlinio pusei „Green Death“ ėmė vytis varžovus. Šeštą minutę rezultatas tapo lygus (23:23). Po kelių sėkmingų atakų „Green Death“ persvara išaugo iki aštuonių taškų (24:32). Paskutines dvi kėlinio minutes komandos žaidė apylygiai. Įpusėjus rungtynėms „Green Death“ turėjo devynių taškų persvarą (28:37).

Trečio kėlinio pradžioje du metimus pataikė „Green Death“ (28:41). Vėliau komandos keitėsi taikliais metimais (33:47). Sužaidus šešias minutes komandas skyrė 10 taškų (39:49). Septintą minutę spurtą pradėjo „Green Death“, kurie pelnė devynis taškus be atsako (39:58). Likus minutei iki kėlinio pabaigos „MRU VSF“ paprašė minutės pertraukėlės. Po jos trim taikliais baudų metimais „MRU VSF“ sumažino varžovų persvarą, bet baigiantis kėliniui taiklus T. Bogušo tritaškis vėl padidino „Green Death“ persvarą iki 19 taškų (42:61).

Ketvirto kėlinio pradžioje du taiklūs „Green Death“ metimai dar labiau apsunkino „MRU VSF“ padėtį (42:65). Sužaidus dvi minutes komandas skyrė 24 taškai (44:68). Trečią minutę „MRU VSF“ sumažino „Green Death“ persvarą iki 20 taškų (48:68). Vėliau komandos žaidė lygiai. Penktą minutę komandas vis dar skyrė 20 taškų (52:72). Paskutinėmis rungtynių minutėmis komandos daugiausiai taškų rinko taikliais tolimais metimais. Rungtynių pabaigoje „MRU VSF“ buvo pavykę priartėti prie varžovų iki 18 taškų (63:81), bet pabaigoje „Green Death“ tritaškis padidino svečių persvarą iki 21 taško (63:84).

Į „C“ lygos „ALT reklamos“ pirmenybių aštunfinalį pateko „Green Death“, o ten susikaus su „Laipsniais“.

„Green Death“ treneris D.Grušauskas paklaustas kas lėmė pergalę ir kuo skyrėsi pirmos rungtynės nuo antrų, atsakė: „Šios rungtynės nuo pirmų skyrėsi tuo, kad pirmose rungtynėse nežaidžiau aš ir dar vienas startinio penketo žaidėjas. Išanalizavome varžovų žaidimą,tiesiog tapo paprasta žaisti, susikaupėme, žinojome, kad turime laimėti ir laimėjome. Džiaugiamės patekę į kitą etapą.“ Paklaustas, ar žino ką nors apie kitą etapą, treneris atsakė: „Taip, žinome. Kitame etape mūsų laukia „Laipsniai“, kuriuos turėjome prieš tai etape grupės rungtynėse ir pralaimėjome skaudžiai, tai prieš šias rungtynes reikės pasiruošti dar rimčiau.“

„MRU VSF“ komandos treneris R. Palčinskas paklaustas, ko šiandien trūko komandai ir kuo skyrėsi šios rungtynės nuo pirmų, atsakė: „Tiesiog mums šiandien visiškai nesisekė užpulti, kamuolys visisškai „nevaikščiojo“. Žaidėme po vieną ir tiesiog gal trūko kietesnio žaidimo gynyboje. Viskas prasidėjo nuo to, kad gynyboje buvo nesusikalbėjimas, dėl to neapsigynėme ir negalėjome greitai užpulti, nes mūsų arkliukas šį sezoną buvo greitas puolimas ir tritaškiai metimai. Kai neapsigini, negali to padaryti.“

MRU VSF: Edvinas Vaina – 16 tšk., Tomas Bogušis – 15 tšk. (7 išpr. praž.), Deividas Kunigonis – 11 tšk. (10 atk. kam.), Karolis Bojarūnas – 10 tšk.

Green Death: Petras Aleksonis – 28 tšk. (5 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Dalius Grušauskas – 14 tšk., Valdas Valksmanas – 12 tšk., Mindaugas Čižas – 11 tšk., Igoris Konovalenko – 11 tšk.

„Green Death“ nesunkiai atsirevanšavo prieš LCP KK „Partizanas“ ekipą (2016 vasario 15 d., pirmadienis, 22:39 val.)„Green Death“ vos neprisižaidė su „Ragų“ penketuku (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 22:37 val.)„Green Death“ įtikinamai įveikė „Komandą X“ (2015 lapkričio 30 d., pirmadienis, 22:11 val.)„Green Death“ po atkaklios kovos palaužė „KMAIK“ (2015 gruodžio 08 d., antradienis, 00:10 val.)„Green Death“ antroje rungtynių pusėje palaužė „BK Centre ‒ 2“ (2016 sausio 27 d., trečiadienis, 23:35 val.)„Laipsniai“ eliminavo „Green Death“ ir žengia toliau (2016 kovo 21 d., pirmadienis, 00:50 val.)„Green Death“ antroje rungtynių pusėje palaužė Baltijos „Mirtinus pingvinus“ (2015 lapkričio 23 d., pirmadienis, 22:21 val.)Varžovų lyderį neutralizavusi „Green Death“ komanda aštuntfinalio serijoje įsiveržė į priekį (2016 kovo 13 d., sekmadienis, 22:00 val.)„Green Death“ iškovojo lengvą pergalę rungtynėse prieš „Komandą X“ (2016 sausio 19 d., antradienis, 22:22 val.)Puiki rungtynių pradžia nulėmė „Green Death“ komandos pergalę (2016 sausio 04 d., pirmadienis, 22:17 val.)