KAUNO VANDENYS & ONNINEN vs HIDRAULINES SISTEMOS & KOMPIUTERA (93:80)B lyga, "Baltik sport" pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2012 kovo 15 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Kauno Švaros sporto salė, Statybininkų g. 3, Kaunas LT-50124

"Kauno Vandenys & Onninen" atkrintamąsias varžybas pradėjo pergalingai

2012 kovo 15 d., Ketvirtadienis, 23:52 val., peržiūros: 2831

Ketvirtadienio vakarą KKL „B“ lygos „Baltik Sport“ pirmenybėse į atkrintamųjų varžybų pirmąją dvikovą stojo „Kauno Vandenys & Onninen” bei “Hidraulinės Sistemos & Kompiutera“. Rungtynės kaip ir pridera atkrintamosioms varžyboms vyko atkakliai ir intriguojančiai. Nors didžiąją laiko dalį „Kauno Vandenys & Onninen“ buvo priekyje, tačiau šios dvikovos favoritams nuolat į nugarą alsavo „Hidraulinių Sistemų & Kompiuteros“ vyrai. Šeimininkai po atkaklios kovos privertė pasiduoti savo varžovus rezultatu (93:80).

Susitikimą užtikrintai pradėjo „Kauno Vandenys & Onninen“ ir jau pirmosiomis minutėmis bandė pateisinti favoritų statusą (9:2). Vis tik, Ignas Plečkaitis pelnė du taškus, o jo komandos draugas Tadas Vasiliauskas pridėjo penkis taškus ir rezultatas sušvelnėjo iki 2-ių taškų (11:9). Greitai Levas Iljonskis pataikė du tritaškius ir skirtumas šoktelėjo iki 8 taškų (17:9). Nors Giedrius Katliorus atsakė dvitaškiu, tačiau Marius Dimša pelnė du taškus su pražanga ir dar labiau padidino savo ekipos pranašumą (20:11).Neilgai trukus Julius Rajackas atsakė keturiais taškais ir ekipas vėl skyrė vos penki taškai (20:15). Kėliniui baigiantis Giedrius Katliorus pataikė du tritaškius ir skirtumas tarp komandų sumažėjo jau tik iki 4-ių taškų (25:21).

Antrasis kėlinukas prasidėjo „Hidraulinių Sistemų & Kompiuteros“ spurtu 2:8, o pirmaujanti komanda pasikeitė (27:29). Neilgai trukus Leonardo Ivanovo vedini „Kauno Vandenys & Onninen“ susigrąžino sau persvarą (35:31). Žaidimas aikštėje išsilygino, o komandos keitėsi sėkmingomis atakomis. Aikštėje pradėjo dominuoti puolimas, o ne gynyba. Prieš ilgąją pertrauką šeimininkai išsaugojo tą pačią trapią 4-ių taškų persvarą (41:37).

Trečiojo kėlinio pradžioje du taiklūs Levo Iljonskio tritaškiai padėjo šeimininkams savo pranašumą padidinti iki 10-ies taškų (51:41), vėliau (53:43). Svečiai ir vėl atsisakė pasiduoti bei sumažino savo deficitą iki 6-ių taškų (53:47). Neilgai trukus du taiklius tritaškius pataikė Šarūnas Kryžius bei padėjo savo komandai vėl kiek lengviau atsikvėpti (61:52). Žaidimas aikštėje ir vėl išsilygino. Nors Šarūnas Kryžius pataikė dar vieną tritaškį, tačiau svečiai turėjo savo atsaką ir neilgai trukus ekipas skyrė vos 5 taškai (66:61). Puikiai kėlinio pabaigą sužaidė Marius Dimša. Žaidėjas pelnė penkis taškus iš eilės ir prieš lemiamą ketvirtį leido savo komandai atsiplėšti 10-ies taškų skirtumu (71:61).

Lemaimo kėlinio pradžioje „Hidraulinės Sistemos & Kompiutera“ toliau įrodinėjo, jog gali mesti prideramą iššūkį varžovams. Svečiai greitai sumažino savo atsilikimą iki 5 taškų (73:67). Komandos pradėjo rungtyniauti „lyg ant sūpuoklių“. Vienai ekipai pelnius taškus, tuoj pat sekdavo kitos atsakas. Rezultatui esant (85:78) „Kauno Vandenys & Onninen“ sudėliojo visus taškus ant „i“. Šeimininkai dėka dviejų taiklių Mindaugo Čepausko tritaškių spurtavo 8:0 ir atitolo saugiu atstumu (93:78). Kėliniui baigiantis Marius Petrauskas sumetė dvi baudas, tačiau tai rungtynių baigties jau nepakeitė (93:80).

Po rungtynių „Kauno Vandenų & Onninen“ strategas Henrikas Pajaujis sakė: „Manau pergalę lėmė tai, jog vyrai pagaliau pataikė tritaškius. Šiaip, rungtynės buvo „bėk ir mesk“. Tokiame krepšinyje mes papraščiausiai daugiau įmetėme. Varžovų komanda bėganti, metanti – su jais viskas aišku. Sakykime, kad mums šiandien labiau pasisekė“.

„Hidraulinių Sistemų & Kompiuteros“ ekipos treneris Vitalijus Kirilovas apie rungtynes kalbėjo: „Kaip matėme rungtynės buvo įtemptos ir nervingos. Antroje rungtynių pusėje, kuomet atsirado nuovargis, žaidėjai jautriau reaguoja į teisėjų švilpukus ir tai kartais išmuša iš vėžių. Viena iš nesėkmės priežasčių manau yra tai, kad žiauriai nepataikėme iš toli. Mūsų metikai nesumetė to, ką turėjo, iš po krepšio keletas lengvų metimų neįkrito. Manau, kad visa tai ir susidėliojo į neigiamą rezultatą. Varžovai iš tikro stipresni, nėra ką blogo apie juos ir pasakyti. Po reguliariojo sezono jie vieni iš lyderių yra. Bandysime per likusias rungtynes atsigriebti“.

"Kauno Vandenis & Onninen" į pergalę vedė: Levas Ilijonskis 16 taškų, Nerijus Pranckevičius (6 atk. kam) ir Marius Petrauskas (5 atk. kam, 4 rez. perd) po 14 taškų

"Hidraulinių Sistemų & Kompiuteros" gretose išsiskyrė: Tadas Vasiliauskas 15 taškų (6 atk. kam), Tomas Vainoris 14 taškų (8 atk. kam), Marius Petrauskas 13 taškų (4 rez. perd)

"Kauno Vandenys & Onninen" antrąjį etapą pradėjo sunkia pergale (2012 sausio 05 d., ketvirtadienis, 23:50 val.)"Kauno vandenys & Onninen" šventė fantastišką pergalę (2011 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 23:27 val.)"Kauno Vandenys & Onninen" paskutiniame kėlinyje susitvarkė su "United" penketuku (2012 vasario 23 d., ketvirtadienis, 22:14 val.)"Kauno Vandenys & Onninen" iškovojo sunkią pergalę prieš "Darbą" (2011 spalio 20 d., ketvirtadienis, 23:56 val.)Po atkaklios kovos "Kauno vandenys & Onninen" pasiekė pergalę (2012 kovo 08 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)"Kauno vandenys & Onninen" lengvai nugalėjo Prienų "Gyvenimą" (2011 gruodžio 08 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)"Kauno Vandenų & Onninen" komanda "B" lygos pusfinalyje (2012 kovo 22 d., ketvirtadienis, 23:17 val.)"Kauno vandenys & Onninen" užtikrintai įveikė "ARV auto" ekipą (2012 kovo 01 d., ketvirtadienis, 22:06 val.)"Kauno Vandenys & Onninen" žengė į "B" lygos finalą (2012 balandžio 12 d., ketvirtadienis, 22:42 val.)"Kauno vandenys & Onninen" sutriuškino "Topo centro" ekipą (2012 sausio 23 d., pirmadienis, 01:30 val.)