BC LIUKSAS vs TAIKA (69:62)Pavasario "Sportturas" taurė 2013 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 balandžio 21 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Aleksandro Puškino gimnazija, Pagrindinio ugdymo skyrius, V. Krėvės g. 50, Kaunas, LT-50406

BC Liuksas rungtynių pabaigoje palaužė Taikos komandą

2013 balandžio 21 d., Sekmadienis, 22:53 val., peržiūros: 2082

2013-04-21 Pavasario Sport turas taurėje, susitiko BC Liuksas (šeimininkai) ir Taika (svečiai) komandos. Pirmąjame kėlinyje šeimininkai atrodė geriau ir visą laiką pirmavo apie penkių taškų skirtumu, tačiau kėlinio pabaigoje svečiai kiek prisivijo ir po pirmo ketvirčio rezultatas buvo – 17:12. Antrasis kėlinys jau geriau klostėsi Taikos komandai, kuri antrąjame kėlinyje priartėjo iki dviejų taškų – 31:29. Ketvirtasis kėlinys vyko taškas š tašką ir baigėsi lygiu rezultatu, tad po trijų kėlinių tas pats dviejų taškų skirtumas – 48:46. Ketvirtasis kėlinys geriau susiklostė šeimininkams ir jie laimėjo rungtynes rezultatu – 69:62.

Rungtynės prasidėjo vienu taikliu A. Kelpšo baudos metimu, į ką dvitaškiu atsakė M.Leknickas. Šešis taškus be atsako surinko Liuksas ir jie priekyje – 7:2. Vieną baudos metimą iš dviejų pataikė tas pats M.Leknickas, o tritaškiu atsakė M.Dobrovolskis – 10:3. Po du taškus apsikeitė komandos, o tuomet ir dar po du ir skirtumas išliko nepakitęs – 14:7. Po minutės pertraukėlės dar po du taškus apsikeitė komandos, o tritaškį pridėjo A.Janulevičius ir skirtumas keturi taškai – 16:12. Kėlinį vienu baudos metimu iš dviejų užbaigė T.Ziutelis ir po pirmo ketvirčio – 17:12.

Antrasis kėlinys prasidėjo dviem netaikliais M. Ugianskio baudos metimais, o tritaškiu atsakė M.Viršila ir rezultatas – 17:15. Penkis taškus surinko Liukso komanda, o trimis atsakė Taikos ekipa ir skirtumas keturi taškai - 22:18. Du baudos metimus sumetė T.Ziutelis, o keturiais atsakė M.Viršila ir skirtumas vėl vos du taškai – 24:22. S.Ziutelis pelnė du taškus , o šešiais atsakė Taika ir pirmą kartą išsiveržė į priekį – 26:28. Tritaškį pataikė M.Dobrovolskis, o dvitaškį T.Ziutelis ir Liuksas vėl išsiveržė į priekį – 31:28. Kėlinį baudos metimu iš dviejų užbaigė D. Abčega ir po dviejų kėlinių – 31:29.

Trečiasis kėlinys prasidėjo Dviem J. Fiodorovičiaus taškais , M.Leknickas atsakė taip pat dviem taškais ir skirtumas išliko nepakitęs. Septynis taškus be atsako surinko šeimininkai ir susikrovė devynių taškų persvarą – 40:31. Du taškus pelnė E.Tarasovas, taip pat dviem atsakė M. Dobravolskis ir rezultatas – 42:33. Penkis taškus surinko Taika ir vėl kiek sušvelnino skirtumą – 42:38. Vieną baudos metimą pataikė S.Ziutelis, o keturiais taškais atsakė Taika ir skirtumas vos vienas taškas – 43:42. Po du taškus apsikeitė abiejų komandų devintieji numeriai ir kėlinys baigėsi M. Ugenskio tritaškiu, o M. Šulco dvitaškiu ir po trijų kėlinių – 48:46.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo M. Ugenskio tritaškiu ir M. Šulco dvitaškiu ir skirtumas padidėjo vienu tašku. Dar penkis taškus pridėjo šeimininkai ir skirtumas išaugo iki aštuonių taškų – 56:48. Aštuonis taškus be atsako surinko Taikos komanda ir rezultatas tapo lygus – 56:56. Iš keturių šeimininkų baudos metimų vos vieną pataikė S.Ziutelis ir šeimininkai priekyje vienu tašku. Tritaškį pataikė M.Leknickas ir svečiai jau priekyje – 57:59. Keturis taškus surinko T.Ziutelis ir dar po du pridėjo J.Fiodorovičius ir A.Kelpšas ir skirtumas šeši taškai – 65:59. Tris taškus surinko svečiai ir skirtumą "nukirpo" per pusę – 65:62. Tačiau pabaigoje baudos metimus sumetė T.Ziutelis, du taškus dar pridėjo M. Ugenskis ir galutinis rungtynių rezultatas – 69:62.

Po rungtynių nugalėtojų atstovas paklaustas kas šiandieną nulėmė pergalę sakė – manau, tai kad pataikėm savo metimus ir neblogai apsigynėm. Paklaustas kokie tikslai lygoje sakė – Pirma vieta grupėje ir kelialapis toliau.

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodė – Tomas Ziutelis (23, 24 naud. bal., 11 atk. kam.), Mantas Ugianskis (21, 15 naud. bal.), Mindaugas Dobrovolskis (8) taškai.

Pralaimėjusiems daugiausia taškų pelnė – Mantvydas Leknickas (16, 18 naud. bal., 7 rez. perd.), Mantas Šulcas (11, 14 naud. bal.), Mindaugas Viršila (10, 9 naud. bal.) taškų.

BC "Liuksas" nesugebėjo mesti rimtesnio iššūkio "Pauliukams" (2013 balandžio 28 d., sekmadienis, 22:31 val.)BC ''Liuksas'' užtikrintai nugalėjo ''Kauno Energija'' (2013 balandžio 15 d., pirmadienis, 14:37 val.)Per kėlinį išbarstę dviženklę taškų persvarą, BC "Liuksas" turėjo pripažinti "Lituanicos" pranašumą (2013 gegužės 13 d., pirmadienis, 00:02 val.)''Kauno Energija'' po atkaklios kovos nugalėjo ''Taiką'' (2013 balandžio 28 d., sekmadienis, 17:13 val.)''Pauliukai'' susitvarkė su ''Taika'' (2013 balandžio 15 d., pirmadienis, 10:57 val.)