Ryterna Group vs Resmila & SmeliavimoDarbai.lt (66:51)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 22 d., Antradienis, 20:40 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Ryterna group“ iškovojo 5 pergalę iš eilės

2015 gruodžio 22 d., Antradienis, 23:51 val., peržiūros: 1066

Gruodžio 22 dieną 20:40 įvyko C lygos, „ALT reklama“ pirmenybių, Reguliariosios rungtynės (2 etapas), Mažoji taurė M pogrupis kuriose susigrūmė šeimininkai „Ryterna group“ ir svečiai „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“. Šeimininkai palaužė svečius rezultatu (66:51)

Rungtynių pradžioje keletą minučių abi komandos metė pro šalį. Kol galiausiai šeimininkai taiklių baudos metimu pralaužė ledus. Po taiklaus A. Kaminsko tolimo šūvio rezultatas buvo (5:1) svečių naudai. Ir komandos įsivažiavo ir vieną taiklų metimą keitė kitas taiklus. Abi komandos rodė norą laimėti. Ir aidint pirmojo kėlinio sirenai priekyje buvo „Ryterna group“ (18:17).

Antrasisi ketvirtis prasidėjo atkakliai tiek svečiai tiek šeimininkai atsakinėjo vieni kitiems taikliais šuviais. Tačiau po taiklaus K. Aleksandravičiaus dvitaškio rezultatui esant (30:31) svečiai krito į mažą duobę ir tuo šeimininkai pasinaudojo išprovokavo keletą baudų ir pataikė keletą metimu. Ir kėlinio gale išsiveržė. Išbėgant komandoms į rūbynes švieslentėje degė (37:31) „Ryterna group“ naudai.

Trečią ketvirtį pradėjo K.Aleksandravičius taikliu šūviu iš toli. Bet šeimininkai spurtavo atkarpa (7:0) ir išsiveržė dar labiau (44:34). toliau matyt dėl to, kad komandos buvo pavargusios sekė 5 minutes chaoso netaiklus metimai, prarasti kamuoliai, netikslus perdavimai.

Ir šį nerezultatyvu kėlinį laimėjo šeimininkai (13:9) ir buvo priekyje (50:40)

Paskutiniam kėlinyje svečiam taip ir nepavyko atsitiesti ir šeimininkai šventė pergalę (66:51) po šios pergalės „Ryterna group“ dar nepatyrus pralaimėjimo užima 2 vietą tuo tarpu „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ turinti 2 pergales ir 3 pralaimėjimus užima 4.

Ryterna Group: Mindaugas Andriušaitis – 16 tšk. (13 atk. kam.), Gintaras Rinkevičius – 11 tšk. (19 atk. kam., 8 išpr. praž.), Justas Mozerskis – 10 tšk.

Resmila & SmeliavimoDarbai.lt: Artūras Kaminskas – 13 tšk. (9 perimt. kam., 8 išpr. praž.), Gintaras Petrauskas – 12 tšk. (5 perimt. kam.), Regimantas Vaitasius – 10 tšk. (11 atk. kam.), Kęstutis Aleksandravičius – 10 tšk. (5 perimt. kam.)

„ICE“ iškovojo trečią pergalę iš eilės (2015 lapkričio 05 d., ketvirtadienis, 22:18 val.)Užtikrintai žaidusi „Ryterna Group“ komanda iškovojo pirmąją pergalę (2015 lapkričio 17 d., antradienis, 23:23 val.)A.S.K „Persvara“ išvargo pergalę prieš „Resmilą & SmeliavimoDarbai.lt (2015 lapkričio 12 d., ketvirtadienis, 22:34 val.)„Ryterna Gruop“ vos neprisižaidė prieš „Lapių“ ekipą (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 18:09 val.)„Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ po atkaklios kovos iškovojo pergalę (2015 lapkričio 27 d., penktadienis, 00:34 val.)Tik po atkaklios kovos „Ryterna Group“ nugalėjo „OnRoll“ (2015 gruodžio 08 d., antradienis, 22:30 val.)„Nebajeris“ aštunfinalį pradėjo pergale prieš „Resmilą & SmeliavimoDarbai.lt“ (2016 kovo 10 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)BC „BOOM“ sutriuškino „Ryterna Group“ ekipą (2015 lapkričio 04 d., trečiadienis, 07:43 val.)„Ryterna Group“ nesunkiai susitvarkė su „Lapių“ ekipa (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 23:52 val.)„Lapės“ į savo sąskaitą įsirašė pirmą pergalę (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 23:33 val.)