Darbiečiai vs FORTO AMICUS – Diktum (82:66)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 gruodžio 05 d., Ketvirtadienis, 21:15 val. @ Dainavos vidurinė mokykla, Partizanų g. 118, Kaunas, LT-50342

„Darbiečiai“ nepaliko vilčių „Forto Amicus ‒ Diktum“ komandai

2013 gruodžio 06 d., Penktadienis, 00:48 val., peržiūros: 1461

Ketvirtadienio vakarą KKL "C" lygoje sprendėsi dar vienos grupės nugalėtojų klausimas. Iki šiol be suklupimų žygiavo tiek "Darbiečiai", tiek "Forto Amicus – Dkitum". Dar žavesnis faktas, kad geriausia pogrupio komanda išaiškėjo būtent šioje dvikovoje. Nors ilgą laiką "Forto Amicus – Diktum" stengėsi atsilaikyti prieš varžovų bandymus pabėgti, tačiau ilgainiui šeimininkai padarė ko siekė – ženkliai atitrūko. Rungtynių finiše nugalėtojas jau nebekėlė abejonių, todėl "Darbiečiai" kiek atsipalaidavo ir leido sušvelninti skirtumą, tačiau pergalė ir pirmoji vieta grupėje atitemo "Darbiečiams" (82:66).

Susitikimą penkiais iš eilės taškais pradėjo "Forto Amicus – Diktum" (0:5). Čia pat "Darbiečiai" atsakė atkarpa 10:2 ir pirmaujanti komanda pasikeitė (10:7). Komandas skiriant vos vienam taškui (10:9), šeimininkai surengė spurtą 11:2 ir skirtumas tarp komandų tapo dviženklis (21:11). Kėliniui baigiantis "Forto Amicus – Diktum" situaciją kiek pataisė Tomo Garliausko du taškai su varžovo pražanga (21:14).

Donato Razulio ir Manto Lukmino 9-ių taškų dėka šeimininkams pavyko atitrūkti rekordiniu 13-os taškų skirtumu (30:17). Neilgai trukus "Forto Amicus – Diktum" susizgribo ir ėmė mažinti skirtumą (31:24). Kėlinuką komandos užbaigė panašiu ritmu ir skirtumas tarp ekipų pakito labai nežymiai (41:32).

Vos prasidėjus trečiajam kėliniui komandas skyrė vos 6 taškai (43:37). Atrodė, jog svečiai pagaliau pradeda pajusti žaidimo skonį. Tačiau "Darbiečiai" greitai ėmė viską dėlioti į savo vietas. Šeimininkai pelnė 10 taškų, o praleido vos 2 ir skirtumas vėl tapo dviženklis (50:37). Rezultatui esant (53:41) "Darbiečiai" dar kartą pademonstravo savo jėgą ir ketvirtį užbaigė atkarpa 13:2, o skirtumas tarp komandų tapo didžiulis (66:43).

Šeimininkų gera trečio kėlinio atkarpa prasitęsė ir ketvirtojo kėlinuko pradžioje. "Darbiečiams" laimėjus kelių minučių atkarpą 9:2 vargu ar liko didesnių klaustukų susitikime (75:45). "Forto Amicus – Diktum" vyrai kiek stabilizavo padėtį ir nebeleido varžovams toliau iš jų tyčiotis (79:56), vėliau (82:56). Galiausiai kėlinio pabaigoje "Forto Amicus – Diktum" suvokė, kad galima pralaimėti ir būti sutriuškintiems, arba pralaimėti kovojant. Pasirinkę pastarąjį varijantą svečiai sukovojo garbingai. Jie rungtynes užbaigė spurtu 0:10 ir skirtumą tarp komandų padarė kiek padoresniu (82:66).

Po rungtynių "Darbiečių" komandos treneris Mindaugas Špokas kalbėjo: "Manau, kad pergalę lėmė koncentracija. Nesvarbu su kuria komanda susitinkame, tiesiog visada akcentuojame, jog reikia žaisti su visais, kad reikia rungtyniauti susikaupus ir negalima leisti sau būti nenusiteikusiems. Tiesiog svarbu gerbti kiekvieną varžovą. Galbūt nesusirinko visi geriausi žaidėjai šiandien, tačiau parodėme, jog rungtyniauja ne atskiros pavardės, o visa komanda. Vaikinai šiandien buvo motyvuoti, susikaupę ir tai padėjo iškovoti pergalę. Varžovai sena mėgėjų komanda, turinti daug patirties. Šiandien mums pasisekė laimėti, kitą kartą viskas gali būti kitaip. Galbūt šiandien labiau norėjome laimėti. Dėkojame varžovams už gerą kovą, šaunuoliai – nepasidavė ir kovojo iki pabaigos. Palinkėsiu jiems ir savo komandai sėkmės kitame etape".

Darbiečiai: Mantas Lukminas – 26 tšk. (6 rezult. perd.), Donatas Razulis – 15 tšk., Paulius Grėbliūnas – 14 tšk., Ibragim Salar A. – 10 tšk.

FORTO AMICUS – Diktum: Gediminas Vasiliauskas – 12 tšk., Šarūnas Kenstavičius – 12 tšk., Lukas Biesagirskas – 11 tšk.

SK „Mattas“ svečiuose palaužė „Forto Amicus ‒ Diktum“ pasipriešinimą (2014 sausio 08 d., trečiadienis, 00:04 val.)„Aurelinas“ rungtynių pabaigoje nusileido „Forto Amicus ‒ Diktum“ (2013 lapkričio 24 d., sekmadienis, 21:15 val.)„Darbiečiai“ be gailesčio sutriuškino „Naujokus“ (2013 gruodžio 02 d., pirmadienis, 22:28 val.)„Darbiečiai“ nesunkiai susitvarkė su „Judam“ ekipa (2013 lapkričio 09 d., šeštadienis, 00:37 val.)„Darbiečiai“ be vargo įveikė „Green Death“ (2014 sausio 05 d., sekmadienis, 22:24 val.)Sunkus ketvirtasis kėlinys nesutrukdė „Forto Amicus ‒ Diktum“ pasiekti revanšą (2014 kovo 25 d., antradienis, 21:03 val.)„Darbiečiai“ nepasigailėjo „Sporto Manijos-2“ ir iškovojo dešimtąją pergalę iš eilės (2014 sausio 09 d., ketvirtadienis, 00:07 val.)SK„Neveronys“ palaužė „Forto Amicus-Diktum“ ir pateko į ketvirtfinalį (2014 kovo 30 d., sekmadienis, 21:31 val.)„Darbiečiai“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegiją“ (2013 lapkričio 27 d., trečiadienis, 20:30 val.)„Forto Amicus – Diktum“ įrodė savo pranašumą (2014 vasario 05 d., trečiadienis, 00:26 val.)