A.S.K „Persvara“ & Orca.lt vs Siesikai (79:78)Pavasario „Sportturas“ taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 kovo 24 d., Antradienis, 21:00 val. @ Šančių vidurinė mokykla, Vokiečių g. 164, Kaunas, LT-45299

Įnirtingos kovos atomazgoje ‒ „A.S.K „Persvara“ & Orca.lt“ pergalė

2015 kovo 25 d., Trečiadienis, 00:56 val., peržiūros: 905

Kovo 25-ąją dieną, Šančių vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės rungtynės tarp šeimininkų „ A.S.K „Persvara“ & Orca.lt“ ir svečių „ Siesikai“. Nuo pat pirmųjų rungtynių minučių kova buvo atkakli ir kieta, bet svečiams rungtynių pabaigoje pritrūko šiek tiek sėkmės, o sunkią pergalę šventė šeimininkai.

Pirmasis ketvirtis prasidėjo kovingai, abi ekipos kovojo dėl kiekvieno aikštės centimetro ir sužaidus 4 rungtynių minutes, rezultatas tapo 11:10 šeimininkų naudai. Visgi antrąją pirmojo ketvirčio pusę geriau sužaidė svečiai ir įgijo 5 taškų pranašumą – 21:16.

Antrajame kėlinyje vadžias į savo rankas ėmė šeimininkai ir sparčiai mažino atsilikimą, sužaidus pusę ketvirčio rezultatas tapo lygus, 27:27. Per likusį kėlinio laiką ekipos žaidė apylygiai, kelios sėkmingos atakos į vieną ir į kitą krepšius neleido nei vienai ekipai atitolti, o po dviejų kėlinukų rezultatas vis dar buvo lygus – 37:37.

Kad rungtynės buvo atkaklios, tik dar kartą bylojo ir trečiasis ketvirtis. Po ilgosios pertraukos komandos grįžo susikoncentravusios ir pasiryžusios įveikti savo varžovus, bet kaip ir praeitame kėlinyje, nei viena, nei kita ekipa nesugebėjo apčiuopti solidesnio pranašumo. Po trijų ketvirčių rezultatas vis dar buvo lygus – 58:58.

Ketvirtajame ketvirtyje, šeimininkams pavyko atitrūkti rekordiniu, 5 taškų skirtumu, bet svečiai nenorėjo taip lengvai nusileisti ir sumažino atsilikimą iki minimumo – 72:73. Likus žaisti kelioms minutėms, šeimininkai dar turėjo 4 taškų pranašumą, bet svečiai parodė charakterį ir išlygino rezultatą, 78:78. Lyderio vaidmens paskutinėmis susitikimo sekundėmis ėmėsi Airidas Kurauskas, ir savo prasiveržimu link krepšio išprovokavo varžovų pražangą. Įmetęs vieną baudos metimą leido savo komandai išsiveržti į priekį. Vis dėlto svečiai dar turėjo 2 sekundes atsakymui, bet netaiklus tritaškis metimas tiksint paskutinei sekundei neleido čempionato debiutantams iškovoti pergalės. Galutinis rungtynių rezultatas 79:78, „A.S.K „Persvara“ & Orca.lt“ naudai.

Po rungtynių, „Siesikai“ ekipos žaidžiantysis treneris Rolandas Palčinskas buvo nusiminęs savo komandos pasirodymu: „ Žaidėm tragiškai, visai ne mūsų žaidimas buvo, neturėjom pagrindinių komandos žaidėjų. Prasiveržimų nebuvo, agresyvumo nulis, turėjom visiškai kitaip sužaist“.

A.S.K „Persvara“ & Orca.lt: Airidas Kurauskas – 28 tšk. (8 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Adomas Ratkevičius – 16 tšk., Ugnius Petrauskas – 13 tšk.

Siesikai: Marijonas Kazlauskas – 24 tšk. (16 atk. kam., 10 išpr. praž.), Deividas Kabošis – 20 tšk., Erikas Rimkevičius – 12 tšk., Rytis Kabošis – 10 tšk., Rolandas Palčinskas – 10 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.)

„A.S.K „Persvara“ & Orca.lt“ sutriuškino „Compensa“ komandą. (2015 balandžio 02 d., ketvirtadienis, 21:35 val.)„A.S.K. Persvara & Orca.lt“ be komplikacijų susitvarkė su BC „Liuksu“ (2015 balandžio 09 d., ketvirtadienis, 23:15 val.)„Siesikai“ rungtynių pabaigoje įveikė „ACME“ ir pateko į pusfinalį (2015 balandžio 21 d., antradienis, 23:01 val.)„Best 4 You“ nesunkiai iškovojo Pavasario „Sportturas“ „Iššūkio“ taurės 2015 bronzą (2015 gegužės 03 d., sekmadienis, 16:26 val.)„Laipsniai“ gana nelengvai prasibrovė į ketvirtfinalį (2015 balandžio 16 d., ketvirtadienis, 23:21 val.)Antroje rungtynių pusėje tiksliau žaidęs BC „Liuksas“ pranoko „Siesikus“ (2015 balandžio 06 d., pirmadienis, 23:36 val.)„Baubilas ‒ 2“ pusfinalyje nesuteikė vilčių „Siesikams“ (2015 balandžio 27 d., pirmadienis, 22:13 val.)„Compensos“ penketukas neturėjo daug vargo su „Siesikais“ (2015 balandžio 12 d., sekmadienis, 22:03 val.)