Ekskomisarų biuras vs IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo (61:70)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 sausio 26 d., Sekmadienis, 15:00 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos“ gimnazija, P. Lukšio g. 40, Kaunas, LT-49297

„IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ palaužė „Ekskomisarų Biurą“

2014 sausio 26 d., Sekmadienis, 17:44 val., peržiūros: 1235

.2014 sausio 26 dieną, įmonių lygos rungtynėse, VDU Rasos gimnazijoje susitiko "Ekskomisarų Biuras" (šeimininkai) ir "IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo" (svečiai). Pirmasis rungtynių ketvirtis klostėsi taškas į tašką ir nė vienai komandai nepavyko įgyti didesnės persvaros – 16:17. Antrasis ketvirtis jau kiek geresnis buvo svečių komandai tad po dviejų kėlinių jie turėjo penkių taškų persvarą – 33:38. Trečiasis kėlinys jau vyko nerezultatyviai, tačiau atkakliai, todėl „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ padidino savo pranašumą dar vienu tašku – 46:52. Ketvirtame kėlinyje užtikrintai žaidę svečiai, neleido Ekskomisarams net pagalvoti apie pergalę ir laimėjo šias rungtynes - 61:70. "IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo" turi keturias pergales ir vieną pralaimėjimą o "Ekskomisarų Biuras" dvi pergales ir keturis pralaimėjimus.

Pirmasis rungtynių ketvirtis prasidėjo keturiais šeimininkų ir penkiais svečių taškais – 4:5. Tritaškį smeigė Paulius Aleksykas, o dviem baudos metimais atsakė Martynas Kadakauskis – 7:7. Atkarpą 6:2 laimėjo šeimininkai ir rezultatas – 13:9. Du taškus pelnė svečiai, o vieną baudos metimą iš dviejų pataikė Donatas Pocius – 14:11. Po du taškus apsikeitė komandos, o kėlinį užbaigė svečiai pelnę keturis taškus be atsako tad po pirmo kėlinio – 16:17.

Antrasis kėlinys prasidėjo komandoms keičiantis rezultatyviomis atakomis ir toliau skirtumas netapo didesnis – 23:23. Keturis taškus pelnė Martynas Kadakauskis, o vieną baudos metimą iš dviejų pataikė Gedeonas Šernius – 24:27. Dar po du taškus apsikeitė komandos, o tuomet tritaškį pataikė Egidijus Girčys – 26:32. Dar po du taškus apsikeitė komandos, o tritaškiu atsakė Paulius Aleksykas – 31:34. Kėlinį užbaigė keturis taškus pelnę svečiai, o du taškus pridėjo Gedeonas Šernius ir po dviejų kėlinių – 33:38.

Trečiasis kėlinys prasidėjo keturiais svečių taškais, o trimis atsakė šeimininkai ir rezultatas – 36:42. Dar keturis taškus sumetė „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ ir pirmą kartą padidino savo pranašumą iki dešimties – 36:46. Po keturis taškus apsikeitė komandos, o dar keturis surinko Ekskomisarai ir skirtumas aptirpo iki šešių – 44:50. Kėlinys baigėsi komandoms apsikeitus po du taškus ir po trijų kėlinių rezultatu – 46:52 - priekyje „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo svečių atkarpa 8:2 ir skirtumas išaugo iki dvylikos – 48:60. Septynis taškus be atsako surinko šeimininkai ir skirtumas aptirpo iki penkių taškų – 55:60. Dar šešis taškus sumetė „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“, o trimis atsakė Ekskomisarų Biuras" ir skirtumas buvo aštuoni taškai – 58:66. Du baudos metimus pataikė Egidijus Kumža, o tritaškiu atsakė Donatas Pocius ir skirtumas septyni taškai – 61:68. Rungtynės baigėsi dviem taškais, kuriuos pelnė Mindaugas Škimelis ir galutinis rungtynių rezultatas - 61:70.

Ekskomisarų biuras: Paulius Aleksykas – 25 tšk., Gedeonas Šernius – 21 tšk. (7 išpr. praž.), Darius Juknevičius – 7 tšk. (13 atk. kam.)

IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo: Rytis Gasparavičius – 16 tšk. (6 rezult. perd.), Martynas Kadakauskis – 16 tšk., Mindaugas Škimelis – 10 tšk., Mindaugas Bartkevičius – 10 tšk.

„IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ po atkaklios kovos palaužė „Ekskomisarų biurą“ (2013 gruodžio 15 d., sekmadienis, 16:32 val.)„IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ įveikė „Vijorą“ (2014 sausio 12 d., sekmadienis, 20:58 val.)„IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ neatsilaikė prieš „Topo Centro“ šešetuką (2013 lapkričio 24 d., sekmadienis, 22:32 val.)„IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Acme“ (2014 vasario 23 d., sekmadienis, 20:57 val.)„Callcredit“ įveikė „Ekskomisarų biurą“ (2013 lapkričio 19 d., antradienis, 00:43 val.)„ACME“ ekipa įveikė „Ekskomisarų biurą“ (2014 vasario 04 d., antradienis, 23:40 val.)„CallCredit“ neturėjo vargo su „Ekskomisarų Biuru“ (2014 kovo 03 d., pirmadienis, 23:48 val.)„Callcredit“ nesunkiai sutriuškino „Ekskomisarų biurą“ (2014 sausio 06 d., pirmadienis, 22:30 val.)"IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo" nesulaukė pasipriešinimo iš "Eolto" (2014 vasario 09 d., sekmadienis, 17:05 val.)Ketvirtame kėlinyje „Acme“ įveikė „Ekskomisarų biurą“ (2014 vasario 27 d., ketvirtadienis, 22:46 val.)