JAUNALIETUVIŲ SPORTO ORGANIZACIJA vs ACHEMA & TELEMAX (71:76)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 lapkričio 06 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ Kauno sporto mokykla, Miško 1a, Kaunas LT-44321

"Achema & Telemax" nugalėjo "Jaunalietuvių Sporto Organizaciją"

2011 lapkričio 07 d., Pirmadienis, 01:46 val., peržiūros: 2882

Sekmadinienį, lapkričio 6 dieną, Kauno Sporto mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos rungtynės tarp šeimininkų "Jaunalietuvių Sporto Organizacija" ir svečių "Achema & Telemax" ekipų. Sėkmingos pirmos rungtynių pusės dėka, pergale galėjo džiaugtis "Achema & Telemax" krepšininkai. 71:76 (12:14, 13:20, 19:19, 27:23).

Rungtynės prasidėjo apylygiu komandų žaidimu. Praėjus kelioms pirmojo kėlinuko minutėms, po kelių rezultatyvių abiejų ekipų atakų, rezultatas buvo lygus (5:5). Po dviejų dvitaškių iš eilės šeimininkai įgijo dviejų taškų pranašumą, tačiau svečiai į tai atsakė sausa atkarpa 7:0 ir ne tik persvėrė rezultatą, bet ir įgijo penkių taškų pranašumą, tačiau "Jaunalietuvių Sporto Organizacijos" krepšininkai dar sugebėjo sumažinti atsilikimą iki dviejų taškų.

Antrasis kėlinukas buvo pats sėkmingiausias "Achema & Telemax" ekipai. Jie sėkmingai užpuldavo varžovų krepšį šiems nesugebant sėkmingai apsiginti. Svečiai rengė trumpus išpuolius, kurių dėka skirtumas tarp komandų buvo išaugęs iki šešiolikos taškų. Tačiau rezultatyvaus žaidimo dėka, šeimininkams pavyko sumažinti atsilikimą ir prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė devyni taškai 25:34.

Antroji rungtynių pusė buvo kiek labiau įtemptesnė, negu buvo tikėtasi. Kėlinio pradžioje surengto spurto 7:0 dėka, šeimininkai ištirpdė deficitą vos iki dviejų taškų, tačiau svečiai taip pat atsakė spurtu ir skirtumas tarp komandų vėl išaugo iki dešimties taškų. Per likusį laiką iki kėlinuko pabaigos abi komandos vienodai sėkmingai rinko taškus ir prieš lemiamąjį ketvirtį komandas skyrė devyni taškai.

Paskutinėje rungtynių dalyje tarp komandų išsirutuliojo atkakli kova, vykusi maždaug iki kėlinuko vidurio. "Jaunalietuvių Sporto Organizacijos" krepšininkai buvo sumažinę deficitą iki penkių taškų, tačiau netrukus jis vėl išaugo. Vėliau dominavo svečių žaidėjai, tačiau artėjant kėlinukui į pabaigą, šeimininkai netikėtai sumažino atsilikimą iki dviejų taškų, bet taiklių M.Čeponio baudos metimų dėka, "Achema & Telemax" išsaugojo pergalę savo rankose 71:76.

Nugalėtojų treneris nebuo iškalbus ir sakė, jog vistiek blogai žaidė ir tik įmetė daugiau taškų negu varžovai.

"Jaunalietuvių Sporto Organizacija" : N.Širvaitis 20, A.Vilpišauskas 14 (5 rez.perd.), S.Kochanenko 12, D.Kisielius ir T.Navickas (20 atk.kam., 6 išprov.praž.) – po 10 taškų.

"Achema & Telemax" : M.Čeponis 33 (30 naud., 7 rez.perd., 5 iįprov.praž.), G.Vasiliauskas 12, S.Banaitis 9 taškai.

'Achema & Telemax" nugalėjo 'Jaunalietuvių sporto organizacijos" ekipą (2012 kovo 11 d., sekmadienis, 23:37 val.)"Vėjų linija & Garliavos duona" nusileido "Jaunalietuvių sporto organizacija" (2011 spalio 25 d., antradienis, 00:27 val.)Kietose rungtynėse pergale džiaugėsi "Jaunalietuvių Sporto Organizacija" (2011 lapkričio 13 d., sekmadienis, 22:16 val.)"Kauno oro uostas & lana lecta" po pratęsimo palaužė "Jaunalietuvių sporto organizaciją" (2011 gruodžio 04 d., sekmadienis, 22:33 val.)"Minordija" varžybų pabaigoje palaužė "Jaunalietuvių sporto organizaciją" (2012 sausio 15 d., sekmadienis, 23:41 val.)"Hidraulinės Sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" susitvarkė su "Jaunalietuvių Sporto Organizacija" (2012 vasario 27 d., pirmadienis, 00:18 val.)"Achema & Telemax" nugalėjo "Dentist team & World couture" ekipą (2012 sausio 23 d., pirmadienis, 00:59 val.)"Jaunalietuvių Sporto Organizacija" nepasigailėjo "Vijoros" (2011 lapkričio 19 d., šeštadienis, 22:49 val.)"Jaunalietuvių sporto organizacija" sutriuškino "Dobilą" (2011 lapkričio 21 d., pirmadienis, 00:13 val.)"Achema & Telemax" nugalėjo "Dentist Team & World Couture" (2012 kovo 04 d., sekmadienis, 22:29 val.)