DUMBLAS vs GALERA (83:88)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 lapkričio 04 d., Sekmadienis, 14:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

"Dumblas" beveik pasiektą pergalę atidavė "Galera" ekipai

2012 lapkričio 04 d., Sekmadienis, 19:49 val., peržiūros: 1980

Sekmadienį, Kauno Energijos sporto salėje įvyko "Top Sport "C" lygos" rungtynės, kuriose susitiko "Dumblas" (šeim.) bei "Galera". Nuo pat pradžios iniciatyvą savose rankose laikę šeimininkai vis tolo nuo savo varžovų – dar ketvirtam kėlinuke jie turėjo 18 taškų pranašumą, kurį, atrodė, būtų sunku pralaužti. Tačiau susikaupę, ir tinkamai sužaidę paskutines minutes svečiai sugebėjo eliminuoti deficitą, ir iškovoti labai sunkią pergalę rezultatu 83:88.

Rungtynių pradžioje abi ekipos palaikė didelį tempą: greitos atakos, geras pataikymas, gražus žaidimas. Tiesa, ties kėlinio viduriu, esant rezultatui 15:12 žaidimas kiek aprimo, o „Dumblo“ žaidėjai laikė pranašumą savose rankose. Per likusias minutes skirtumas nepakito – šeimininkai priekyje 22:18.

Antrą ketvirtį sėkmingiau pradėję „Dumblo“ žaidėjai bemat spurtavo atkarpa 15:5, ko pasekoje skirtumas pasiekė dviženklį skaičių (37:25). Tik tuomet svečių žaidimas stabilizavosi, ir iki kėlinio galo „Galera“ nebeleido varžovams atitrūkti labiau (45:33).

Po ilgosios pertraukos svečiai pradėjo savo žaidimas spurtu 7:0, ir atrodė, kad aikštėje įsivyraus intriga, tačiau vos po kelių minučių "Dumblas" pradėjo dominuoti, ir "įsūdęs" 15 sausų taškų paliko savo varžovus šoke (67:47). Tiesa, po minutės pertraukėlės atsigavę svečiai vis dėlto sugebėjo sustabdyti varžovą, tačiau skirtumas sumažėjo tik iki 15 taškų (70:65).

Paskutinį kėlinuką pradėję 3 taškais "Dumblas", rodės, žino, ką turi daryti, tačiau pradėję klysti lygiose vietose jie pamažu atidavė iniciatyvą varžovams. Pirmas spurtas 0:14 (pusę taškų sumetė T.Stonys) sumažino defcitą iki 6 taškų, šeimininkams, po minutės pertraukėlės, šiek tiek atsitiesus, jis ir vėl apaugo iki 8 taškų (80:72), tačiau taškus ant "i" sudėję svečiai lemiamu spurtu 3:16 nužudė visas varžovų viltis, ir po sunkios kovos iškovojo pergalę rezultatu 83:88.

Po rungtynių pakalbintas nugalėtojų treneris D.Liakauskas teigė, kad komanda jau atrodo neblogai : "Gerai gynėmės, gerai pataikėm. Po tiek varžybų jau visai neblogai".

"Dumblo" treneris S.Steikūnas pasakė: "Iš pradžių pataikėm, gynėmės , viskas atrodė neblogai, tačiau rungtynių gale priešininkai pagaliau išnaudojo tai, ką turėjo daryt visą žaidimą – ūgį. Ir iš toli pataikė. Neapsigynėm."

"Galera" ekipoje pastebimiausias buvo 19 taškų sumetęs T.Stonys (29 naudingumo balai, 11 atkovotų kamuolių). Po 17 ir 14 taškų pridėjo J.Grigaras ir Julius Fiodorovičius.

"Dumblo" gretose išsiskyrė D.Baltrušis (22 taškai, 23 naudingumo balai ). 17 taškų pridėjo T.Bulotas, 14 sumetė M.Partikas.

"Dumblas" pasiekė užtikrintą pergalę (2013 sausio 27 d., sekmadienis, 17:19 val.)"Dumblas" iškovojo triuškinamą pergalę (2012 lapkričio 11 d., sekmadienis, 21:39 val.)"Kauno kolegija" be vargo nugalėjo "Galerą" (2013 vasario 19 d., antradienis, 20:01 val.)BC "Sporto Fėja" nepasigailėjo "Galeros" (2013 sausio 08 d., antradienis, 22:51 val.)SK "Neveronys" netikėtai lengvai nugalėjo "Galerą" (2012 lapkričio 07 d., trečiadienis, 22:53 val.)"Ice" žaibišku puolimu nukovė "Galerą" (2013 sausio 21 d., pirmadienis, 00:09 val.)"Dumblas" nesulaukė jokio pasipriešinimo iš "Kauno technikos kolegijos" (2012 gruodžio 10 d., pirmadienis, 19:35 val.)"Galera" iškovojo sunkią pergalę (2012 lapkričio 12 d., pirmadienis, 20:08 val.)"LSU-Verslas verslui" iškovojo įtikinamą pergalę (2012 gruodžio 27 d., ketvirtadienis, 23:10 val.)"Dumblas" permainingose rungtynėse palaužė "LSU - Verslas Verslui" (2012 gruodžio 02 d., sekmadienis, 17:40 val.)