Chemcentras vs KTU (67:52)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 gruodžio 18 d., Trečiadienis, 18:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos“ gimnazija, P. Lukšio g. 40, Kaunas, LT-49297

„Chemcentras“ gana nesunkiai palaužė „KTU“ penketuką

2013 gruodžio 18 d., Trečiadienis, 20:20 val., peržiūros: 1450

Trečiadienį, gruodžio 18 dieną VDU Rasos gimnazijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybių rungtynės tarp vietos "Chemcentro" ir svečių "KTU" ekipų. Jau pačioje rungtynių pradžioje aikštės šeimininkai įgijo dešimties taškų pranašumą, tačiau antrame nežymiai geriau pasirodė svečiai ir sumažino jį iki aštuonių taškų. Po ilgosios pertraukos "KTU" buvo sumažinę atsilikimą iki trijų taškų, tačiau netrukus "Chemcentras" pasinaudojo penkiese žaidusių varžovų nuovargiu ir susigrąžino septynių taškų pranašumą. Paskutinėje rungtynių dalyje šeimininkai sužaidė užtikrintai, ko pasekoje galėjo džiaugtis pirma pergale rezultatu 67:52 (17:7, 12:14, 11:12, 27:19).

Pačioje rungtynių pradžioje abi komandos apsikeitė rezultatyviais išpuoliais, po kurių vieno taško pranašumą turėjo svečiai, tačiau jis ilgai neišsilaikė, nes netrukus sekė aštuoni iš eilės "Chemcentro" taškai, leidę jiems persverti rezultatą savo naudai bei įgyti septynių taškų persvarą. Kiek vėliau svečių krepšininkai pelnė du taškus ir šiek tiek sušvelnino atsilikimą, tačiau iki kėlinuko pabaigos žymiai rezultatyviau sužaidę šeimininkai padidino skirtumą tarp komandų iki dešimties taškų. 17:7.

Antrojo kėlinuko pradžioje abi komandos apsikeitė keliomis rezultatyviomis atakomis, po kurių skirtumas tarp jų nepakito, tačiau netrukus "KTU" ekipos krepšininkai pelnė septynis taškus iš eilės ir sumažino savo deficitą iki trijų taškų, bet aikštės šeimininkai visiškai nepasimetė ir į tai atsakė spurtu 8:0, kuris leido jiems įgyti vienuolikos taškų pranašumą. Iki ilgosios pertraukos pradžios svečiams dar pavyko šiek tiek sušvelninti atsilikimą. 29:21.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai dar padidino skirtumą tarp komandų iki dviženklio, tačiau iškart po jo "KTU" dar griebėsi šiaudo ir bandė vytis varžovus surengdami spurtą 0:7, kurio dėka jų atsilikimas ištirpo iki trijų taškų. Į tai "Chemcentras" atsakė dviem rezultatyviai pasibaigusiais išpuoliais, po kurių jiems pavyko dar šiek tiek atitrūkti. Per likusį laiką iki trečiojo ketvirčio pabaigos abi komandos dar spėjo apsikeitė trumpomis atkarpomis, po kurių skirtumas tarp jų siekė septynis taškus. 40:33.

Paskutinėje rungtynių dalyje buvo galima tikėti atkaklios kovos, tačiau vos penkiese žaidusiems svečiams jau buvo jėgų stygius, kuo puikiai pasinaudoję "Chemcentro" krepšininkai jau pačioje kėlinuko pradžioje padidino savo pranašumą iki trylikos taškų. Kuo toliau, tuo "KTU" ekipos žaidėjai žaidė sunkiau, tuo tarpu šeimininkai dar buvo išsaugoję jėgų, ko pasekoje jiems pavyko įgyti solidesnę persvarą ir iškovoti pergalę rezultatu 67:52.

Po rungtynių nugalėtojų ekipos treneris Tomas Jonkus kalbėjo : " Visų pirma pergalę lėmė ilgesnis atsarginių suolelis, varžovai buvo tik penkiese susirinkę. Iš pradžių, kol dar turėjo jėgų rezultatas buvo apylygis, bet vėliau pasijuto nuovargis. Mes dar bandėme rotuoti žaidėjus ir kiek įmanoma atkirsti jų lyderį šeštą numerį nuo komandos ir pabaigoje jis pavargo, ko pasekoje varžovams sunkiau sekėsi be jo žaisti, taip ir susidarė tas skirtumas, o šiaip sunkiai žaidžiam, kad ir iššūkio taurėje, bet norėtųsi truputį geresnio žaidimo. Tikėkimės bus nauji metai ir bus nauji rezultatai ".

"Chemcentras" : Justas Eitmanavičius – 20 tšk., Aurimas Kuprys – 13 tšk. (8 rezult. perd.), Vaidas Palaikis – 12 tšk. (11 atk. kam.)

"KTU" : Antanas Kilas – 21 tšk. (8 išpr. praž.), Vytautas Tilinskas – 12 tšk., Tadas Prasauskas – 9 tšk. (10 atk. kam.)

„Chemcentras“ nesunkiai nugalėjo „Kauno energiją“ (2014 sausio 24 d., penktadienis, 23:32 val.)„Chemcentras“ neatsilaikė prieš „Dentist Team“ ekipą (2014 vasario 26 d., trečiadienis, 23:02 val.)„Chemcentras“ sutriuškino „Lesto“ (2014 sausio 15 d., trečiadienis, 23:09 val.)„Chemcentras“ įveikė „Kauno Energiją“ (2014 kovo 26 d., trečiadienis, 22:41 val.)„KTU“ nesunkiai įveikė „Lesta“ krepšininkus (2014 sausio 12 d., sekmadienis, 18:23 val.)„Chemcentras“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Vilmista“ (2014 sausio 26 d., sekmadienis, 21:55 val.)„Chemcentras“ po atkaklios kovos pateko į pusfinalį. (2014 balandžio 16 d., trečiadienis, 00:10 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ peržengė „KTU“ barjerą (2014 balandžio 06 d., sekmadienis, 20:08 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ sunkiai įveikė „KTU“ ir išlygino serijos rezultatą (2014 kovo 30 d., sekmadienis, 16:00 val.)„KTU“ nesunkiai nugalėjo „Karo medicinos tarnybą“ (2014 kovo 02 d., sekmadienis, 15:28 val.)