LSMU VA & Statybų vizija vs Sanitex (75:68)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 gruodžio 15 d., Sekmadienis, 17:00 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas - Veterinarijos akademija, Tilžės g. 18, Kaunas, LT-47181

M.Petrausko vedama „LSMU VA & Statybų vizija“ komanda įveikė „Sanitex“ krepšininkus

2013 gruodžio 15 d., Sekmadienis, 22:44 val., peržiūros: 1232

Gruodžio 15 dieną, 17.00 val., "LSMU VA" sporto salėje, susitiko "Įmonių" lygos komandos „LSMU VA & Statybų vizija“ (šeimininkai) ir „Sanitex“ (svečiai). Nors į rungtynes šeimininkai susirinko vos šešiese, tačiau tai nesutrugdė jiems jau pirmąjame kėlinuke pasiekti dviženklį pranašumą. Vėliau „LSMU VA & Statybų vizija“ krepšininkų persvara nustojo augusi, o varžovai paskutinėmis rungtynių minutėmis sugebėjo netgi sugražinti intrigą. Vistik puikiai žaidusio M.Petrausko vadama komanda sugebėjo atsilaikyti ir laimėjo rungtynes, rezultatu 75:68.

Rungtynių pradžioje abi komandos ilgą laiką žaidė labai nerezultatyviai, bet kėlinukui įpusėjus į priekį žaibiškai nutolo šeimininkai. „LSMU VA & Statybų vizija“ krepšininkų žaidimas atrodė visiškai pasikeitęs, žaidėjai smeigė vieną tritaškį po kito, o labiausiai prie komandos spurto prisidėjo M.Petrauskas, kurio taiklumas buvo tiesiog pavydėtinas. "Sanitex" žaidėjai nors ir turėjo ilgą suolelį, bet komandos puolime aiškiai trūko užtikrintumo, žaidėjai dažnai šaudė pro šalį ir niekaip negalėjo laimėti dvikovų dėl atšokusių kamuolių. Visa tai leido skirtumui sparčiai augti „LSMU VA & Statybų vizija“ komandos krepšininkų naudai, kurie prasidedant ilgajai pertraukai užtikrintai pirmavo, rezultatu 42:25.

Antroje rungtynių dalyje šeimininkų puolimas sustojo, nors vis dar saugi ir solidi persvara buvo jų pusėje. Bet "Sanitex" jau demonstravo atsigavimo ženklus, krepšininkų žaidimas atrodė pasitaisęs, jie pagaliau išjudino savo puolimą ir netgi pradėjo artėti. Nors šeimininkai ir pataikydavo reikiamais momentais svarbius metimus, bet komandos gynyba jau nebeatrodė tokia užtikrinta. Taigi, rungtynių pabaigoje svečiai pagaliau sulaukė paskutinės savo galimybės ir sugražino intrigą. Vienu metu skirtumas ištirpo vos iki 5 taškų, bet ir vėl „LSMU VA & Statybų vizija“ krepšininkai sugebėjo pataikyti kada to labiausiai reikėjo. Už didelį kovingumą "Sanitex" nusipelnė pagarbos, bet šaltakraujiškai sužaistos lemiamos minutės pergalę atnešė šeimininkams, kurie ir laimėjo rungtynes rezultatu 75:68.

Nugalėtojų komandos komentaras po rungtynių: "šiandien visko nepavyko pataikyti, jei pataikytume viską laimėtume šį čempionatą, bet po truputį artėjame link to. O jei šiandien būtų laimėję svečiai mes niekuomet nebepirktume nieko iš "Sanitex".

"LSMU VA & Statybų vizija": Marius Petrauskas – 34 tšk. (5 rezult. perd.), Neilas Zagorskis – 11 tšk. (24 atk. kam., 6 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Audrius Navickas – 10 tšk., Audrius Bartusevičius – 10 tšk.

"Sanitex": Paulius Stankūnas – 25 tšk. (8 išpr. praž.), Giedrius Katliorius – 15 tšk., Mantas Narbutas – 14 tšk.

„LSMU VA & Statybų vizija“ įveikė „Rapalą“ (2014 kovo 20 d., ketvirtadienis, 21:48 val.)„LSMU VA & Statybų Vizija“ užbombardavo „Kauno Švaros“ krepšį (2014 kovo 11 d., antradienis, 21:46 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ po atkaklios kovos įveikė „Sweco“ (2013 gruodžio 08 d., sekmadienis, 21:25 val.)Permainingoje kovoje stipresni buvo „LSMU VA & Statybų vizijos“ krepšininkai (2013 lapkričio 06 d., trečiadienis, 23:13 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ pasiekė užtikrintą pergalę (2014 vasario 11 d., antradienis, 23:14 val.)„LSMU VA & Statybų Vizija“ patiesė ant menčių „Rapalą“ (2014 kovo 02 d., sekmadienis, 18:42 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ išlieka nenugalėti (2013 lapkričio 24 d., sekmadienis, 19:05 val.)„Restauratoriai“ įveikė „Sanitex“ ekipą (2014 sausio 25 d., šeštadienis, 17:49 val.)Trečiajame kėlinyje užtikrintai sužaidusi „LSMU VA & Statybų vizija“ grupės autsaiderius (2014 sausio 07 d., antradienis, 23:50 val.)„LSMU VA ‒ Statybų Vizija“ nušlavė „Agavą ‒ Automatinių Sistemų Servisą“ [Išskirtinis interviu su Ąžuolu] (2013 lapkričio 17 d., sekmadienis, 22:43 val.)