KAUNO OROUOSTAS & LANA LECTA vs DENTIST TEAM (70:58)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 gruodžio 02 d., Sekmadienis, 20:00 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

Kauno Oro Uostas & Lana Lecta nesunkiai susitvarkė su Dentist Team

2012 gruodžio 02 d., Sekmadienis, 23:43 val., peržiūros: 2689

Gruodžio antrą dieną, įmonių lygoje, Kauno Švaros sporto salėje susitiko Kauno Oro Uostas & Lana Lecta (šeimininkai) ir Dentis Team (svečiai). Visas rungtynes priekyje buvę Oro Uosto vyrai laimėjo rungtynes nesunkiai rezultatu – 70:58. Oro Uostui tai buvo trečioji pergalė per keturis susitikimus, o Dentist Team penktasis pralaimėjimas per šešis susitikimus.
Pirmą kėlinį po šešis taškus apsikeisdamos pradėjo komandos. Per kitas dvi minutes dar po keturis pelnė komandos ir rezultatas lygus – 10:10. Atkarpą 6:4 laimėjo Oro Uostas ir išsiveržė į priekį dviem taškais. Atkarpą 9:0 laimėjo šeimininkai ir susikrovė dviženklę persvarą – 25:14. Iki ketvirčio pabaigos Dentist Team truputį priartėjo ir po pirmo ketvirčio – 27:19.
Antrą kėlinį tritaškiu pradėjo Tomas Ananka, o penkiais atsakė svečiai ir skirtumas sumažėjo iki šešių. Po keturis taškus pelnė abi komandos ir skirtumas išliko nepakitęs. Po du taškus pelnė komandos, o tuomet dar du pridėjo svečiai, o tritaškį šeimininkai – 39:30. Iki ketvirio pabaigos Dentist ekipa skirtumą šiek tiek sumažino ir po dviejų kėlinių – 40:34.
Trečias kėlinys prasidėjo abiejų komandų netaikliais baudų metimais, o tuomet po dvitaškį pelnė abi ir toliau žengia koja kojon. Po aštuonis taškus pelnė komandos – 50:42. Dar po du taškus pelnė komandos, o ketvirtį užbaigė du svečių ir trys šeimininkų taškai – 55:46.
Du taškus pelnė svečiai, į tai penkiais atsakė Oro Uostas – 60:48. Keturis surinko Dentist Team, o į tai septyniais atsakė šeimininkai ir skirtumas tapo jau penkiolika taškų – 67:52. Po du taškus pelnė komandos, o iki ketvirčio pabaigos, vos tašką surinko Oro Uostas, o keturis svečiai ir galutinis rungtynių rezultatas – 70:58.

Po rungtynių nugalėtojų atstovas sakė – Laimėjom ir tiek.

Nugalėtojams daugiausia taškų pelnė – Karolis Čepononis (30, 14 atk. kam., 5 rez. perd., 5 per. kam., 6 ispr. pr., 42 naud. bal.), Martynas Dubrovas (11), Aivaras Gulbinas (9, 14 naud. bal.) taškai.

Pralaimėjusiems – Ramūnas Bačiūnas (27, 15 atk. kam., 5 ispr. pr., 41 naud. bal.), Donatas Stašaitis (12, 5 rez. perd.), Vaidas Stalerūnas (8) taškai.

"Kauno Orouostas & Lana Lecta" be didesnių pastangų susitvarkė su "Viči" (2012 gruodžio 17 d., pirmadienis, 22:20 val.)"Kauno orouostas & Lana Lecta" lengvai įveikė "Kauno švarą" (2012 gruodžio 11 d., antradienis, 22:34 val.)"Hidraulinės sistemos & kompiutera - PLŽMMC" nesunkiai įveikė "Dentist team" (2012 lapkričio 05 d., pirmadienis, 00:58 val.)"Kauno švara" neturėjo vargo su "Dentist team" ekipa (2012 lapkričio 21 d., trečiadienis, 00:48 val.)"Kauno oro uostas - Lana Lecta" įveikė "Vėjų liniją - Garliavos duoną" (2013 kovo 13 d., trečiadienis, 23:05 val.)"Kauno Švara" vos neprisižaidė su charakterį pademonstravusiais "Dentist Team" (2013 vasario 19 d., antradienis, 22:07 val.)"Kauno orouostas & Lana lecta" įrodė savo pranašumą prieš "Vėjų liniją & Garliavos duoną" (2013 sausio 23 d., trečiadienis, 21:13 val.)Karingose rungtynėse "Kauno orouostas & Lana Lecta'' šventė pergalę (2013 sausio 28 d., pirmadienis, 02:05 val.)"Kauno Orouostas & Lana Lecta" rungtynių pabaigoje palaužė "Agavą & Automatinių sistemų servisą" ir žengė į ketvirtfinalį (2013 kovo 18 d., pirmadienis, 23:27 val.)''Kauno orouostas & Lana Lecta'' lengvai nugalėjo ''Chemcentras'' ekipą (2012 lapkričio 18 d., sekmadienis, 23:55 val.)