OMEGA vs S LOGISTIKA (40:54)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2010 vasario 03 d., Trečiadienis, 21:15 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

“S Logistika” nerezultatyviose varžybose nugalėjo „Omega“

2010 vasario 04 d., Ketvirtadienis, 00:07 val., peržiūros: 4735
Trečiadienio vėlyvą vakarą „Kauno energijos“ sporto salėje susitiko dvi „Įmonių“ lygos komandos „Omega“ (šeimininkai) ir „S Logistika“ (svečiai). Nuo pirmųjų minučių į priekį pabėgę svečiai sugebėjo išlaikyti persvarą iki pat rungtynių pabaigos ir iškovoti įtikinamą pergalę rezultatu 40:54.

Pirmasis ketvirtis prasidėjo svečių laimėtu ginčo kamuoliu ir greita ataka,kuri baigėsi rezultatyviai. Šeimininkai pirmoje kėlinio pusėje sunkiai rado kelius link varžovų krepšio. Abi komandos žaidė nerezultatyvų žaidimą. Sėkmingiau pataikę iš vidutinio nuotolio ir išnaudoję savo ūgio persvarą pirmąsias dešimt minučių laimėjo svečių komanda 4:10.

Antrame kėlinyje ekipos pradėjo žaisti aktyviau. Ketvirčio viduryje svečiams pavyko įgyti dviženklį pranašumą. Kėlinio laikui einant į pabaigą šeimininkams pavyko šiek tiek sušvelninti rezultatą. Tačiau paskutinėmis akimirkomis „S Logistika“ sužaidė rezultatyviai ir susigrąžino turėtą pranašumą 16:29 (12:19).

Trečiame kėlinuke komandos vėl žaidė pagal pirmojo ketvirčio scenarijų. Žaidimas vėl sulėtėjo ir tapo nerezultatyvus. „Omega“ pasinaudojo šia situacija ir kiek sušvelnino persvarą. Rezultatas prieš lemiamą ketvirtį buvo 27:38 (11:9).

Ketvirtasis ketvirtis buvo tik formalumas. Pirmavę visą varžybų laiką ir išlaikę pranašumą „S Logistikos“ krepšinininkai šiame kėlinyje sugebėjo dar labiau atitolti. Vedami naudingiausio šių varžybų žaidėjo D.Kerino svečiai savo persvarą padidino iki 14 ir iškovojo pergalę rezultatu 40:54 (13:16 )

"Omega" : A.Andriušis 14, A.Bagdanavičius ir A.Lukaševičius surinko po 10 taškų.
"S Logistika" : D.Kerinas 21 , G.Kaubrys 18 (13 atk.kam).

Nerezultatyviose varžybose nugalėjo "YIT Kausta" (2009 gruodžio 16 d., trečiadienis, 22:05 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergale džiaugėsi "AKS projektai & Argensta" (2010 vasario 26 d., penktadienis, 23:00 val.)Po atkaklios kovos pergalę šventė „AKS projektai & Argensta“ (2010 vasario 24 d., trečiadienis, 23:04 val.)"S Logistika" nesugebėjo pasipriešinti "BERO & Termoizolai" (2009 lapkričio 09 d., pirmadienis, 21:56 val.)"Kamesta" namuose įveikė "Omega" ekipą (2009 spalio 26 d., pirmadienis, 23:43 val.)"S Logistika" iškovojo pirmąją pergalę sezone (2010 sausio 13 d., trečiadienis, 22:51 val.)"Omega" nepasipriešino savo varžovams "AKS Projektai & Argensta" (2010 sausio 20 d., trečiadienis, 22:57 val.)"S Logistika" patyrė 10-ąjį pralaimėjimą iš eilės (2009 gruodžio 21 d., pirmadienis, 20:45 val.)"Energijos sistemo servisas VP & Borbet" palaužė "Omegos" pasipriešinimą (2009 lapkričio 01 d., sekmadienis, 22:15 val.)Gynybinio tipo rungtynėse pergalę šventė "GB United" (2010 vasario 17 d., trečiadienis, 23:07 val.)