KAUNO ENERGIJA vs PARTIZANAI (72:77)Pavasario "Sportturas" taurė 2013 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2013 gegužės 10 d., Penktadienis, 20:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Atkaklioje dvikovoje ''Partizanai'' įveikė ''Kauno Energiją''

2013 gegužės 10 d., Penktadienis, 23:34 val., peržiūros: 1686

Šiandien, gegužės 10d., Kauno Energijos sporto salėje įvyko KKL Pavasario "Sportturas" taurės 2013 Aštuntfinalio rungtynės, kuriose ginklus surėmė ''Kauno Energija'' (šeimininkai) ir ''Partizanai''. Pirmoje susitikimo pusėje abi ekipos daug metė ir apie gynybą per daug negalvojo. Toks žaidimo stilius buvo parankesnis ''Partizanams'', kurie po dviejų kėlinių turėjo dvylikos taškų pranašumą. Po didžiosios pertraukos ''Partizanai'' dar padidino savo pranašumą, bet susitikimo pabaigoje ''Kauno Energijai'' pavyko atkurti intrigą šiame susitikime. Likus žaisti mažiau nei minutę ekipas skyrė vos keturi taškai, bet lemiamu momentu ''Partizanams'' pavyko išsaugoti savo pranašumą ir laimėjo šį susitikimą rezultatu 72-77.

Susitikimą greitais dviem taškais pradėjo ''Partizanų'' ekipa. ''Kauno Energija'' nieko nelaukus iškart atsakė dviem taškais. Žaidimo tempas ir toliau nelėtėjo, o pirmaujanti ekipa vis keitėsi. Sekančioje atakoje ''Partizanai'' įsiveržė į priekį minimaliu dviejų taškų pranašumu. Šeimininkų ekipos žaidėjas A.Vaivada pataikė du tritaškius iš eilės ir išvedė savo ekipą į priekį, bet jau po kelių minučių rezultatas vėl tapo lygus (16-16). Ketvirčio antroje pusėje didžiausią septynių taškų pranašumą įgijo svečiai (16-23). Ketvirčio pabaigoje šis šeimininkų deficitas ištirpo iki minimumo 22-23. Antrajame ketvirtyje užtikrintai startavo ''Kauno Energija'' spurtu 8-0, bet svečiai į tokį spurtą atsakė 15-0 (30-38). Ketvirtį užtikrintai užbaigė ''Partizanai'', kurių pranašumas po dviejų kėlinių pasiekė dvylika taškų 34-46.

Trečiajame ketvirtyje ekipos kiek atsipalaidavo ir pasipylė klaidos. Paprasti perdavimai nepasiekdavo tikslo. Šeimininkams pavyko sušvelninti savo deficitą ir ''nepaleisti'' savo varžovų. Trečiojo ketvirčio pabaigoje skirtumas tarp komandų buvo sumažėjęs iki penkių taškų, bet galutinis rezultatas po trijų kėlinių buvo 50-57. Ketvirtąjį ketvirtį dešimčia taškų iš eilės pradėjo ''Partizanai'' ir skirtumas tarp ekipų išaugo iki septyniolikos taškų ( 50-67). Antroje ketvirčio pusėje ''Partizanų'' ekipa pasijautė saugiai ir šiek tiek atsipalaidavo, tuo tarpu ''Kauno Energija'' parodė savo charakterį ir greitomis atakomis pradėjo tirpdyti savo deficitą. Likus žaist nepilną minutę ekipas skyrė vos keturi taškai ir šeimininkai turėjo galimybę dar labiau sumažinti savo deficitą. ''Partizanai'' atrodė visiškai praradę žaidimo kontrolę, tuo tarpu ''Kauno Energija'' stengėsi pataikyti tritaškį metimą ir sumažinti savo deficitą iki minimumo, bet visi trys tritaškiai metimai skriejo pro šalį, tuo tarpu E.Tabola pataikęs vieną iš dviejų baudos metimų, įtvirtino ''Partizanų'' pergalę.

Po susitikimo ''Kauno Energijos'' treneris S.Buknys sakė: „ Labai prasta gynyba buvo mūsų. Jie pastatė zoną ir nepavyko mums užpulti. Krepšinis prasideda nuo gynybos. Jei neapsigini, kažko puolime nenuveiksi. Susitikimo pabaigoje turėjom viltį, bet neparuošti metimai nepakrito. Visi norėjo ant greičio individualiai padaryt tai mums ir pakišo koją.“

''Partizanų'' ekipos treneris T.Kivyta sakė: „ Žaidėm kaip mokėjom, varžovai šiandien irgi ne iš stipriųjų, tik jiems tritaškiai pakrito. Pabaigoj varžybų pavargom, pas mus masė didelė, o pas juos jaunimas keičias, sunku buvo suspėt.“

''Kauno Energija'': A.Vaivada ( 17 tšk.) M.Šimkevičius ( 17 tšk.) R.Kišonas ( 15 tšk.)

''Partizanai'': T.Kivyta ( 26 tšk.) E.Tabola ( 18 tšk.) T.Sukatkis ( 14 tšk.)

BC ''Liuksas'' užtikrintai nugalėjo ''Kauno Energija'' (2013 balandžio 15 d., pirmadienis, 14:37 val.)''Kauno Energija'' po atkaklios kovos nugalėjo ''Taiką'' (2013 balandžio 28 d., sekmadienis, 17:13 val.)"Partizanai" įveikė "Persvarą" (2013 balandžio 21 d., sekmadienis, 22:51 val.)"Pauliukai" parklupdė "Kauno Energiją" (2013 balandžio 26 d., penktadienis, 22:42 val.)''Omega'' rungtynių pabaigoje išvargo kelialapį į pusfinalį (2013 gegužės 16 d., ketvirtadienis, 22:18 val.)Visas runtynes iniciatyvą laikę savo rankose "Partizanai" įveikė "Brolius" (2013 balandžio 18 d., ketvirtadienis, 23:48 val.)"Kautra & Currus ir Dariaus baldai" įveikė "Partizanus" (2013 balandžio 07 d., sekmadienis, 19:29 val.)