Resmila & SmeliavimoDarbai.lt vs Nebajeris (60:74)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2016 kovo 10 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„Nebajeris“ aštunfinalį pradėjo pergale prieš „Resmilą & SmeliavimoDarbai.lt“

2016 kovo 10 d., Ketvirtadienis, 22:27 val., peržiūros: 1215

Kovo 10 dieną V. Kuprevičiaus mokyklos sporto salėje įvyko „C“ lygos „ALT reklamos“ pirmenybių Mažosios taurės pirmos aštunfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ priemė svečius „Nebajerį“.

Rungtynes geriau pradėjo „Nebajeris“, kuris tris minutes gynėsi be klaidų, o esant rezultatui 0:8 „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ paprašė minutės pertraukėlės. Po jos dar du taškus pelnė svečiai, o netrukus taškų sąskaitą atidarė ir šeimininkai (2:10). Įpusėjus kėliniui komandas skyrė vienuolika taškų (4:15). Prasidėjus antrai kėlinio pusei įsižaidė „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“, kurie pelnė septynis taškus be atsako (11:15). Paskutinėmis kėlinio minutėmis komandos žaidė apylygiai (16:19).

Antro kėlinio pirmomis minutėmis komandos žaidė lygiai, keitėsi taikliais metimais. Penktą minutę komandas skyrė keturi taškai (22:26). Vėliau penkis taškus be atsako pelnė „Nebajeris“, po kurių komandas skyrė devyni taškai (22:31). Šeštą minutę „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ sumažino varžovų persvarą iki penkių taškų (26:31). Vėliau spurtą surengė „Nebajeris“, kuris pelnė 12 taškų be atsako (26:43). Trečio kėlinio pabaigoje „Nebajeriui“ pavyko išlaikyti solidų pranašumą (30:45).

Sužaidus pirmas tris minutes trečiame kėlinyje „Nebajeris“ paprašė minutės pertraukėlės, o tuo metu komandas skyrė 12 taškų (36:48). Vėliau šešis taškus be atsako pelnė „Nebajeris“ (36:54). Baigiantis septintai minutei komandas vis dar skyrė 18 taškų (40:58). Netrukus minutės pertraukėlės paprašė „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“. Paskutinėmis kėlinio minutėmis geriau rungtyniavo „Nebajeris“, kuriam pavyko padidinti persvarą iki 29 taškų (40:69).

Ketvirtą kėlinį geriau pradėjo „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“, kurie pelnė šešis taškus be atsako (46:69). Baigiantis pirmai kėlinio pusei pirmus taškus pelnė „Nebajeris“ (46:72). Vėliau svečių puolimas toliau strigo, o pamažu taškus rinko „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“. Devintą minutę, po ilgesnės pertraukos vėl taškus pavyko pelnyti „Nebajeriui“ (55:74). Rungtynės baigėsi rezultatu 60:74.

“Nebajeris“ serijoje iki dviejų pergalių iškovojo pirmą, o antros serijos rungtynės vyks Kovo 15 dieną 20:30 Kauno kolegijos mažojoje salėje.

„Nebajerio“ treneris A.Zadorožnyj: „Žaidėme geras rungtynes šiandien, mums pasisekė. Pabaigoje leidome visiems pasižaisti, tada skirtumas truputi aptirpo.“ Paklaustas, kodėl sunkiau sekėsi rungtynių pradžioje, treneris atsakė: „Aš nepasakyčiau, kad tam buvo kažkokia priežastis, tiesiog kėlinį pradėjome 10:0 rezultatu, o vėliau atsileidome ir kažkur nedabėgom, kamuolio neatsitvėrėme, neatkovojome. Varžovai gera komanda, visi krepšinį žaisti moka šiais laikais. Varžovai atmetė skirtumo kažkiek, bet tiesiog išlaikėme įgytą persvarą ir iškovojome pergalę.“

„Resmilos & SmeliavimoDarbai.lt“ komandos treneris R.Vaitasius: „Šiandien trūko taiklumo. Varžovai labai stiprūs. Varžovai gerai tiek asmeniškai, tiek komandiškai gynėsi ir mums buvo labai sunku žaisti prieš juos. Varžovai gerai pataikė, agresyviai žaidė puolime, sunkiai sekėsi juos sustabdyti. Po rungtynių padarysime išvadas ir manau, viskas bus gerai.“ Paklaustas, kaip vertina galimybes antrose rungtynėse ir ką reikėtų pagerinti, treneris atsakė: „Jau dabar turime susidarę šiokį tokį planą, pamastymą apie varžovus. Pamatėme ką jie gali, ko negali ir bandysime panaudoti kitose rungtynėse.“

Resmila & SmeliavimoDarbai.lt: Artūras Kaminskas – 18 tšk. (11 atk. kam., 5 perimt. kam.), Edgaras Jauneika – 10 tšk., Martynas Šiukščius – 8 tšk. (6 išpr. praž.)

Nebajeris: Rytis Sadauskas – 19 tšk., Mindaugas Krūvelis – 19 tšk., Mindaugas Ežerskis – 17 tšk.

A.S.K „Persvara“ išvargo pergalę prieš „Resmilą & SmeliavimoDarbai.lt (2015 lapkričio 12 d., ketvirtadienis, 22:34 val.)„Lapės“ gana nelengvai įveikė „Resmilą & SmeliavimoDarbai.lt“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 16:45 val.)„Sparta“ tik anktroje rungtynių pusėjė palaužė „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ (2015 spalio 20 d., antradienis, 23:38 val.)„Compensa“ be vargo įveikė „Resmilą & SmeliavimoDarbai.lt“ (2016 vasario 04 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)„Baltic Transline“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Resmilą & SmeliavimoDarbai.lt“ (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 16:44 val.)„Laipsniai“ be jokio vargo susidorojo su „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ (2016 sausio 26 d., antradienis, 00:50 val.)„Laipsniai“ tik paskutinėmis minutėmis pabėgo nuo „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ ekipos. (2015 gruodžio 03 d., ketvirtadienis, 22:17 val.)„Kauno SRC ‒ 2“ turėjo pripažinti „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ ekipos pranašumą (2016 kovo 01 d., antradienis, 22:55 val.)Itin nerezultatyvioje kovoje pergale džiaugėsi „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ (2016 sausio 21 d., ketvirtadienis, 22:21 val.)„Nebajeris“ antrą kartą įveikė „Resmilą & SmeliavimoDarbai.lt“ ir tiesiausiu keliu žengė į ketvirtfinalį (2016 kovo 15 d., antradienis, 23:15 val.)