ŠILDUVA vs KAUNO SRC (61:62)Meras M » Atkrintamosios rungtynės
2007 gegužės 27 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ Šilduvos sporto salė, Energetikų g. 15, Kaunas LT-52368

"Kauno SRC" paskutinę sekundę išplėšė pergalę

Vitalius Mockus - vienas iš Kauno SRC ekipos lyderių
2007 gegužės 27 d., Sekmadienis, 19:47 val., peržiūros: 3743

Vienintelėse šios dienos varžybose, "Mažojoje Mero taurėje" "Šilduva" pirmosioms pusfinalio rungtynėms priėmė "Kauno SRC" krepšininkus. Visų rungtynių metu vyko įnirtinga ir bekompromisė kova.Nei vienai ekipai nebuvo pavykę įgyti didesnės nei septynių taškų persvaros. Pergalę rezultatu 62:61, paskutinę dvikovos sekundę, išplėšė svečiai.

Tik prasidėjus dvikovai, iškart užvirė nuožmi ir bekompromisė kova. Abi ekipos neleido varžovams atitrūkti. Per pirmąjį kėlinuką šeimininkai suklydo net 9 kartus, tačiau jų deficitas neišaugo. Svečiai labai prastai atakavo krepšį ir po pirmųjų dešimt minučių pirmavo tik minimalia persvara – 18:17.

Antrajame ketvirtyje „Kauno SRC“ ir toliau atakavo kur kas dažniau, tačiau ir vėl jiems koją pakišo prastas pataikymas. „Šilduva“ ir vėl neišvengė klaidų, bet geriau pataikydami jie laimėjo kėlinį 15:13 ir prieš ilgąją pertrauką jau jie buvo priekyje – 32:31.

Po pertraukos šeimininkai spurtavo 6:0 ir įgijo šioms rungtynėms gan didelę septynių taškų persvarą. Vistik svečiai nepasimetė ir netrukus po penkių iš eilės taškų priartėjo – 36:38. Komandos vėl rungtyniavo taškas į tašką. Ir po trijų kėlinukų nieko dar nebuvo aišku. 46:44 pirmavo „Šilduva“.

Lemiamajame kėlinyje niekas nesikeitė. Abi ekipos žaidė kaip lygus su lygiu. Vos vieni pelnydavo taškus, čia pat tuo pačiu atsakydavo kiti. Viskas sprendėsi paskutinėmis dvikovos sekundėmis. Likus žaisti penkias sekundes, dvitaškį pataikė šeimininkus į priekį vedęs Gediminas Stelmokas ( 12 iš 15 komandos taškų per 4-ąjį kėlinį) ir išvedė savo ekipą į priekį – 61:60. Svečiai iškart paprašė minutės pertraukėlės. Jiems buvo likusios dar penkios sekundės, per kurias jie rezultatyviai užbaigė ataką bei šventė pergalę rezultatu 62:61. Tačiau ši pergalė dar nieko nereiškia. Viskas spręsis atsakomosiose rungtynėse, prieš kurias „Kauno SRC“ turės vos vieno taško pranašumą.

Šeimininkai teisėjams skyrė po 8 balus, svečiai – po 7.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Vitalijus Mockus, pelnęs 24 taškus ir išprovokavęs 10 pražangų ( 20 naud.kfc.). Andrius Kabašinskas ir Marius Kandrotas atitinkamai surinko 17 ir 11 taškų.

„Šilduvos“ ekipoje kaip visada nesulaikomas buvo Arvydas Žėkas, įmetęs 21 tašką ( 9/9 dvitaškiai) ir dar 10 kartų atkovojęs kamuoliį ( 26 naud.kfc.). Gedimino Stelmoko sąskaitoje 19 taškų, Liudo Bazaro 13.

„Visada yra smagiau išlošt nei pralošt, tačiau laukia sunkus atsakomasis mačas“, – po rungtynių teigė nugalėtojų treneris Algirdas Žadeikis.

"Kauno SRC" atkrintamąsias varžybas pradėjo pergalę (2007 gegužės 06 d., sekmadienis, 18:29 val.)Lygiosios leido "Kauno SRC" patekti į pusfinalį (2007 gegužės 20 d., sekmadienis, 21:52 val.)"Kauno SRC" parklupdė ir "STOKKER" (2007 balandžio 18 d., trečiadienis, 23:56 val.)"Kauno SRC" savoje arenoje sutriuškino "Autriolio" ekipą (2007 balandžio 15 d., sekmadienis, 18:37 val.)"Šilduva" po dramatiškos kovos iškovojo kelialapį į finalą (2007 gegužės 31 d., ketvirtadienis, 19:58 val.)"Kauno SRC" tik po atkaklios kovos įveikė "Sabonio KM-90" (2007 kovo 29 d., ketvirtadienis, 20:53 val.)Antroji "Araušos & Juritanos" pergalė (2007 kovo 30 d., penktadienis, 20:58 val.)"Šilduva" triuškinamai užbaigė pogrupio varžybas (2007 balandžio 18 d., trečiadienis, 20:17 val.)Mažosios Mero taurės bronza atiteko "Kauno SRC" ekipai (2007 birželio 02 d., šeštadienis, 20:24 val.)"BC Šernai" neatsilaikė prieš "Šilduvą" (2007 balandžio 26 d., ketvirtadienis, 23:44 val.)