LIETUVOS GELEŽINKELIAI vs KAUNO ŠVARA (65:78)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 lapkričio 27 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegijos salė, Pramonės pr. 22 (didžioji salė)

Kauno Švara nesunkiai susidorojo su Lietuvos Geležinkeliais

2011 lapkričio 28 d., Pirmadienis, 00:54 val., peržiūros: 3185

Lapkričio 27 dieną, Kauno kolegijos didžiojoje salėje susitiko Lietuvos Geležinkeliai (šeimininkai) ir Kauno Švara (svečiai). Rungtynes nesunkiai laimėjo svečiai rezultatu 78:65 (17:10, 21:18, 27:12, 13:25).

Rungtynės prasidėjo uraganiniu Švaros puolimu ir sužaidus tris minutes 13:0 priekyje svečiai. Į tai atkarpa 10:2 atsakė Geležinkeliai. Du taškus dar pridėjo T.Kažemėkas ir po pirmojo ketvirčio 10:17.

Antrasis ketvirtis prasidėjo apylygiu žaidimu ir sužaidus porą minučių priekyje vis dar buvo Kauno Švara 24:15. Per kitas 4 minutes po devynis taškus pelnė abi komandos ir rezultatas 33:24 priekyje svečiai. Iki ketvirčio pabaigos skirtumą dar tašku padidino Švara ir po dviejų kėlinių 28:38.

Trečią kėlinį 9:0 pradėjo Švara ir jau 28:47. Vėliau 5:2 laimėjo Geležinkeliai, abi komandos pasikeitė po tritaškį, tačiau skirtumas vis tiek 16 taškų. kėlinį spurtu 15:4 pabaigė svečiai ir po trijų kėlinių jau 40:65.

Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas ir Lietuvos geležinkeliai laimėję jį dvylikos taškų skirtumu sumažino galutinį skirtumą iki kiek padoresnio 65:78.

Po rungtynių nugalėtojų atstovas teigė – priešininkų susirinko nepilna sudėtis, todėl ir laimėjom, aišku ir trajakai paėjo gerai.

Rezultatyviausiai pralaimėjusių gretose pasirodė – Mantas Kvedaras (28), Andrius Grabauskas (13, 14 atk. kam.), Mindaugas Kulys (12, 15 atk. kam.) taškų.

Nugalėtojų – Rokas Rolis (44, 5 išpr. pr., 11/19 tritaškiai), Paulius Vosgirdas (9), Titas Kažemėkas (7, 12 atk. kam.) taškai.

"Achema & Telemax" nesunkiai susitvarkė su "Lietuvos Geležinkeliais" (2011 gruodžio 18 d., sekmadienis, 21:30 val.)Nervingai žaidusi "Omega" pralaimėjo "Lietuvos geležinkeliams" (2012 vasario 24 d., penktadienis, 22:13 val.)"Argensta & AKS" varžybų pabaigoje palaužė "Lietuvos geležinkelius" (2011 gruodžio 04 d., sekmadienis, 23:44 val.)"Jaunalietuvių Sporto Organizacija" neturėjo daug vargo su "Lietuvos Geležinkeliais" (2011 gruodžio 11 d., sekmadienis, 21:24 val.)Atkakliose varžybose "Lietuvos geležinkeliai" įveikė "Vijorą" (2011 lapkričio 20 d., sekmadienis, 22:43 val.)"Kauno švara" neatsilaikė prieš "Elektromontuotoją" (2012 vasario 22 d., trečiadienis, 00:01 val.)"Lietuvos Geležinkeliai" eliminavo "Best 4 You" (2012 balandžio 02 d., pirmadienis, 01:22 val.)"Vėjų linija & Garliavos duona" laimėjo pirmąją akistatą prieš "Lietuvos geležinkelius" (2012 balandžio 15 d., sekmadienis, 22:02 val.)"Lietuvos geležinkeliai" nugalėjo "Best 4 You" (2012 sausio 22 d., sekmadienis, 22:29 val.)"Kauno Švara" įsirašė nesunkią pergalę (2011 spalio 25 d., antradienis, 21:55 val.)