BC „Straight“ vs vaistinė.lt (75:68)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 18 d., Antradienis, 19:40 val. @ Petrašiūnų vidurinė mokykla, M. Gimbutienės g. 9, Kaunas, LT-52348

BC „Straight“ įveikę „vaistinė.lt“ komandą išliko be pralaimėjimų

2014 lapkričio 18 d., Antradienis, 21:59 val., peržiūros: 1135

Lapkričio 18 dieną Petrašiūnų vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "C" lygos "ALT reklamos" pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai BC "Straight" priemė svečius "vaistinė.lt" komandą. "Straight" buvo iškovoję keturias pergales, o "vaistinė.lt" savo sąskaitoje turėjo dvi pergales ir du pralaimėjimus.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė nerezultatyviai. Sužaidus dvi minutes rezultatas vis dar buvo lygus (0:0). Trečią minutę pirmi taškus pelnė "Straight", o netrukus komandas jau skyrė septyni taškai (7:0). Ketvirtą minutę keturis taškus be atsako pelnė "vaistinė.lt". Sekančias dvi minutes komandos vėl žaidė nerezultatyviai. Sužaidus šešias minutes "Straight" turėjo vieno taško persvarą (7:6). Vėliau komandos žaidė apylygiai. Sužaidus pirmas 10 minučių rezultatas buvo lygus (13:13).

Sužaidus pirmas dvi trečio kėlinio minutes komandas skyrė du taškai (18:16). Trečią minutę "vaistinė.lt" puolimas užstrigo, o tuo pasinaudoję šeimininkai pelnė 10 taškų be atsako (28:16). Vėliau komandos žaidė apylygiai. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas vis dar skyrė 12 taškų (34:22). Devintą minutę keturis taškus be atsako pelnė "Straight" (38:22). PEr likusį laiką geriau rungtyniavo "vaistinė.lt", kuriai pavyko sumažinti varžovų persvarą iki 13 taškų (39:26).

Prasidėjus antrai rungtynių pusei tris baudos metimus pataikė R.Švagždys (39:29). Antrą minutę pirmus taškus kėlinyje pelnė "Straight" (41:29). "vaistinė.lt" rungtyniavo geriau ir sparčiai artėjo prie varžovų. Baigiantis šeštai minutei rezultatas tapo lygus (43:43). Septintą minutę penkis taškus be atsako pelnė "Straight" (48:43). Vėliau "Straight" didino persvarą, kuri sužaidus devynias minutes siekė 10 taškų (57:47). PEr paskutinę minutę penkis taškus be atsako pelnė V.Peseckis (57:52).

Per pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes šešis taškus be atsako pelnė "Straight" (63:52). Trečią minutę "Straight" pranašumas sumažėjo iki šešių taškų (63:57). Vėliau komandos žaidė apylygiai, o "Straight" neleido varžovams priartėti. Likus truputi daugiau nei dviem minutėm iki kėlinio pabaigos, komandas skyrė šeši taškai (71:65), o minutės pertraukėlės paprašė "vaistinė.lt". Po jos du baudos metimus pataikė V.Ramonas. Per likusį laiką "vaistinė.lt" bandė vytis varžovus, bet daugelis jų atakų baigdavosi klaidomis. Rungtynės baigėsi rezultatu 75:68.

"Straight" iškovojo penktą pergalę iš eilės, o "vaistinė.lt" pralaimėjo trečią kartą.

"Straight" komandos treneris Edvinas Rinkevičius: "Kaip visada norėjau padėkoti tiems, kurie susirinko į rungtynes. Buvo galimybė keistis. Bandėme palaikyti aukštą rungtynių tempą. Gal po ilgosios pertraukos dideli žmonės buvo per daug atsipalaidavę, atrodydavo kaip užmigę. Dėl to leisdavome varžovams prisivyti. Kontroliavome visas rungtynes, rungtynių eigą ir dėl to laimėjome."

"vaistinė.lt" komandos treneris Modestas Koženiauskas: "Šiandien pritrūko vieno aukšto žaidėjo. Neapsigynėme prieš varžovų centrą. Šeip viskas yra normaliai. Šis etapas mums pasiruošimas prieš Mažąją taurę." Paklaustas, kodėl prisivijus varžovus jie vėl pabėgdavo, treneris atsakė: "Gal varžovai pabėgę labiau atsipalaiduodavo. Sakau, šiandien trūko tik vieno aukšto žaidėjo."

BC „Straight“: Vilius Ramonas – 23 tšk. (11 atk. kam., 6 išpr. praž.), Arūnas Eitutis – 16 tšk. (6 išpr. praž.), Gintautas Petraitis – 9 tšk.

vaistinė.lt: Ramūnas Švagždys – 17 tšk. (5 rezult. perd., 7 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Gražvydas Norvilas – 17 tšk., Vytautas Peseckis – 13 tšk. (5 rezult. perd.), Paulius Pocius – 12 tšk.

„Žaliai ‒ Balti“ nesunkiai įveikė „vaistinė.lt“ ekipą. (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 23:05 val.)BC „Straight“ komanda netikėtai įveikė svečius iš Kėdainių. (2015 vasario 24 d., antradienis, 23:16 val.)Elektrėnų „Senoji versmė“ antroje rungtynių pusėje įveikė „vaistinė.lt“ komandą (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 18:18 val.)„Straight“ be vargo įveikė „Savus“ (2015 sausio 13 d., antradienis, 23:24 val.)Puiki antra rungtynių pusė leido pergalę pasiekti „vaistinė.lt“ komandai (2014 lapkričio 27 d., ketvirtadienis, 19:47 val.)„Abstinentai“ po pratęsimo turėjo pripažinti „vaistinė.lt“ ekipos pranašumą (2015 sausio 09 d., penktadienis, 23:10 val.)BC „Straight“ įveikė grupės lyderius „Dumblas“ (86:78) (2015 vasario 03 d., antradienis, 23:54 val.)„Straight“ nesunkiai įveikė A.S.K. „Persvarą“ & Orca.lt (2014 gruodžio 09 d., antradienis, 23:34 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse Elektrėnų „Senoji versmė“ įveikė „vaistinė.lt“ komandą (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 18:27 val.)BC „Straight“ pergalingai pradėjo atkrintamąsias varžybas (2015 vasario 17 d., antradienis, 22:47 val.)