MINORDIJA vs HIDRAULINĖS SISTEMOS & KOMPIUTERA - PLŽMMC (58:61)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 vasario 02 d., Ketvirtadienis, 17:45 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

"Hidraulinės sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" po atkaklios kovos palaužė "Minordiją"

2012 vasario 02 d., Ketvirtadienis, 21:00 val., peržiūros: 3365

Ketvirtadienio vakarą J.Dobkevičiaus mokyklos salėje susitiko "Sporto fėja.Įmonių lygos" E pogrupio ekipos: "Minordija" (šeimininkai" ir "Hidraulinės sistemos & Kompiutera – PLŽMMC". Tris kėlinius komandos kovėsi taškas įtašką ir tik paskutiniajame ketvirtyje svečiams pavyko palaužti "Minordijos" pasipriešinimą ir iškovoti pergalę rezultatu 58:61.

Susitikimą sėkmingiau pradėjo "Hidraulinės sistemos & Kompiutera – PLŽMMC", išsiverždami į priekį 2:5, tačiau E.Šalkausko tritaškis išlygino rezultatą. Antroje šio ne itin rezultatyvaus kėlinuko pusėje svečiams dar kartą pavyko išsiveržti (5:9), bet "Minordija" spurtavo 6:0 ir persvėrė rezulatatą. Pirmąjį ketvirtį komandos baigė draugišku rezultatu – 11:11.

Antrojo ketvirčio pirmoji pusė buvo sėkmingesnė "Minordijai": keturi M.Bareikio taškai bei E.Šalkausko ir R.Steponavičiaus tolimi metimai išvedė šeimininkus į priekį 21:15. Vis dėlto "Hidraulinės sistemos & Kompiutera – PLŽMMC" antroje ketvirčio dalyje perėmė iniciatyvą ir pasivijo varžovus, tačiau persverti rezultato svečiams nepavyko – po dviejų kėlinių vis dar lygiosios 26:26.

Po pertraukos žaidimo braižas nesikeitė – abi komandos koncentravosi į gynybą ir kovėsi taškas į tašką. Visą kėlinio laiką nė vienai komandai nepavyko sukaupti ženklios persvaros. Tik kėlinuko pabaigoje aikštės šeimininkus į priekį išvedė trys M.Bareikio taškai – 44:41.

Paskutinysis kėlinys prasidėjo "Hidraulinės sistemos & Kompiutera – PLŽMMC" komandos spurtu 6:0, po kurio svečiai jau pirmavo 44:47. Iniciatyvos perimti "Minordijai" nepavyko ir iki rungtynių pabaigos teko būti besivejančiųjų vaidmenyje. "Hidraulinės sistemos & Kompiutera – PLŽMMC" krepšininkai, vedini M.Markevičiaus išlaikė persvarą ir iškovojo nelengvą pergalę rezultatu 58:61.

Komandų atstovų komentarus žiūrėkite vaizdo įrašų skiltyje.

"Minordija": M.Bareikis – 15; R.Steponkevičius – 10; T.Žirgulis – 9 (14 atk. kam.).

"Hidraulinės sistemos & Kompiutera – PLŽMMC": T.Vasiliauskas – 25; M.Markevičius – 18; S.Klimkevičius – 11; V.Šalčius – 4 (12 atkovotų kamuolių).

"Hidraulinės Sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" įsirašė lengvą (2011 lapkričio 28 d., pirmadienis, 23:02 val.)"Hidraulinės sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" be vargo įveikė "Sweco hidroprojektą" (2012 sausio 22 d., sekmadienis, 22:17 val.)"Hidralinės Sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" antroje rungtynių pusėje palaužė "Sweco Hidroprojektą" (2012 kovo 08 d., ketvirtadienis, 00:37 val.)"Hidraulinės Sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" pasiekė nesunkią pergalę (2011 lapkričio 27 d., sekmadienis, 22:43 val.)"Hidraulinės sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" nugalėjo "Kauno grūdus - 2" (2011 gruodžio 14 d., trečiadienis, 22:51 val.)"Hidraulinės Sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" KKL "Įmonių" lygos finale (2012 balandžio 28 d., šeštadienis, 19:58 val.)"Hidraulinės sistemos & Kompiutera-PLŽMMC" pirmame susitikime įveikė "Celsį" (2012 kovo 21 d., trečiadienis, 22:22 val.)"Hidraulinės sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" įveikė "Krasta Auto Kaunas" komandą (2011 gruodžio 06 d., antradienis, 23:12 val.)"Hidraulinės sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" ketvirtfinalį pradėjo pergale (2012 balandžio 03 d., antradienis, 23:11 val.)"Hidraulinės sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" išvaistė pranašumą, tačiau iškovojo nesunkią pergalę (2012 kovo 03 d., šeštadienis, 14:12 val.)