Coca Cola vs Vieningas Kaunas (63:92)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 gruodžio 07 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Vieningas Kaunas“ ir toliau skina pergales

2015 gruodžio 07 d., Pirmadienis, 21:54 val., peržiūros: 968

Gruodžio 7 dieną, 20:15 val., Kauno Švaros sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Coca Cola“ (šeimininkai) ir „Vieningas Kaunas“ (svečiai). Intrigos šiose rungtynėse nebuvo, nors pirmame kėlinuke žaidimas ir vyko gana lygiai, bet netrukus „Vieningas Kaunas“ įjungė aukštesnę pavarą ir galingu puolimu tiesiog nušlavė varžovus sau nuo kelio. „Coca Cola“ sužaidė bene tik vieną gera atkarpą ketvirtojo kėlinuko metu, bet ir tai komandos neišgelbėjo nuo triuškinamo pralaimėjimo 63:92.

Rungtynes abi komandos pradėjo drąsiai, žaidėjai taikliai atakavo iš visų padėčių, o pirmieji į priekį pabėjo „Vieningas Kaunas“ krepšininkai, kurie po keleto greitų atakų pasiekė 9 taškų pranašumą. Tiesa, netrukus varžovai priartėjo ir kurį laiką žaidimas vėl vyko lygiai. Viskas pasikeitė antrame kėlinuke, kuomet „Vieningas Kaunas“ ne kartą tiesiog pavogė kamuolius iš varžovų rankų, o greitos atakos vos per keletą minučių padėjo skirtumą padidinti iki 10 taškų. Čia dar prisidėjo ir puikus pataikymas iš toli, o tai leido svečiams pasiekti labai solidų, net 24 taškų pranašumą 25:49.

„Coca Cola“ komandos košmaras tęsėsi ir po ilgosios pertraukos, šeimininkams užtekdavo nors kartą atlikti neatidų perdavimą ar pramesti metimą ir varžovai jau būdavo pakeliui į greitą ataką. Atrodė, jog „Vieningas Kaunas“ ekipos greito puolimo neįmanoma sulaikyti ir atakos smaigalyje komanda visad atrasdavo laisvą krepšininką, kuriam belikdavo atlikti formalumus. Skirtumui pasiekus daugiau nei 30 taškų ribą savo šansą pagaliau gavo ir „Coca Cola“. Nors šeimininkai ir sužaidė puikią atkarpą 17:4, bet net ir tuomet skirtumas buvo 21 taškas. „Vieningas Kaunas“ netrukus vėl nutolo ir ramiai pabaigė rugntynes laimėdami triuškinamu rezultatu 63:92.

Vilius Vaitkevičius („Vieningas Kaunas“):

„laimėjome dideliu skirtumu, tad nėra kažką daug ir komentuoti, džiugu tik tai, kad šį etapą baigėme be pralaimėjimų ir tą sieksime pratęsi ir toliau“.

Coca Cola: Vytautas Stočkus – 15 tšk., Raimondas Jacunskas – 14 tšk., Algirdas Vilimas – 13 tšk.

Vieningas Kaunas: Ovidijus Stropus – 17 tšk., Arnoldas Rupeika – 16 tšk. (6 rezult. perd.), Mantas Sadauskas – 15 tšk. (9 rezult. perd.), Tomas Čiupas – 14 tšk. (14 atk. kam.), Arnoldas Karla – 14 tšk.

„Vieningas Kaunas“ ir toliau lieka nenugalėtas (2015 gruodžio 11 d., penktadienis, 22:13 val.)„Vieningas Kaunas“ toliau išlieka nenugalimi (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 17:47 val.)„Vieningas Kaunas“ atsirevanšavo „Callcredit“ ekipai (2016 vasario 05 d., penktadienis, 07:31 val.)„Vieningas Kaunas“ nesunkiai įveikė „Elmovą“ (2015 lapkričio 30 d., pirmadienis, 22:22 val.)„Vieningas Kaunas“ užtikrintai įveikė „Karo Medicinos Tarnybą“ (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 18:18 val.)„Vieningas Kaunas“ iš tolesnės kovos eliminavo „DNC Eoltą & ISL Santermitą“ (2016 vasario 29 d., pirmadienis, 23:01 val.)„Vieningas Kaunas“ po gražios kovos privertė pasiduoti „Kauno švaros“ ekipą. (2016 kovo 08 d., antradienis, 22:23 val.)Galingai rungtyniavęs „Vieningas Kaunas“ skėlė skaudų antausį „Legamai“ (2015 spalio 24 d., šeštadienis, 20:04 val.)„Vieningas Kaunas“ tik po atkaklios kovos įveikė „DNC Eoltas & ISL Santermita“ (2016 vasario 26 d., penktadienis, 22:37 val.)„Vieningas Kaunas“ palaužė LSMU ‒ „Statybų viziją“ (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 20:04 val.)