ICE vs Abstinentai (73:51)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 02 d., Sekmadienis, 19:30 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

Antroje rungtynių pusėje „Ice“ susitvarkė su „Abstinentais“

2014 lapkričio 02 d., Sekmadienis, 23:28 val., peržiūros: 1010

Sekmadienį, lapkričio 2 dieną, V.Kuprevičiaus vidurinėje mokykloje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos E pogrupio "ALTreklamos" pirmenybių rungtynės tarp vietos "Ice" ir svečių "Abstinentų" ekipų. Pirmoje rungtynių pusėje komandos žaidė apylygiai, tačiau po ilgosios pertraukos žymiai geriau žaisti pradėję šeimininkai iškovojo nesunkią pergalę. 73:51 (9:13, 25:16, 21:12, 18:10).

Rungtynių pradžioje abi komandos žaidė apylygiai ir viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, bet šiek tiek geriau sužaidę aikštės šeimininkai, įgijo trijų taškų persvarą. Vis tik pačioje pirmojo kėlinuko pabaigoje spurtavę svečių krepšininkai persvėrė rezultatą savo naudai 9:13.

Antrojo kėlinuko pradžioje "Ice" iškart išlygino rezultatą. Kiek vėliau abi komandos apsikeitė keliais rezultatyviais išpuoliais, po kurių sekė aikštės šeimininkų spurtas12:3, leidęs jiems susigrąžinti iniciatyvą į savo rankas. Iki kėlinuko pabaigos komandos ir toliau žaidė panašiai, kas lėmė, jog prieš ilgąją pertrauką "Ice" turėjo penkių taškų persvarą. 34:29.

Po pertraukos spurtavę aikštės šeimininkai sugebėjo staigiai padidinti skirtumą tarp komandų iki penkiolikos taškų. Į tai svečiai atsakė trimis taškais, tačiau ir toliau sėkmingai puolime žaidę "Ice" ekipos krepšininkai išlaikė solidžią persvarą 55:41.

Ketvirtojo kėlinuko pradžioje "Ice" surengė įspūdingą spurtą 14:0, kurio dėka skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki 28 taškų. Pirmuosius šio kėlinuko taškus svečiai pelnė tik praėjus septynioms minutėms, tad solidžia pergale džiaugėsi "Ice" ekipos žaidėjai. 73:51.

Po rungtynių nugalėtojų ekipos treneris Tomas Jonkus kalbėjo: "Aš jau pastebėjau, kad pastarąsias rungtynes mes pradedame sunkiai. Ypač nekrito metimai, varžovai gerai gynėsi, buvo susispaudę, reikėjo tik pataikyti laisviems. Reikėjo surasti tą penketą, gerai, kad yra, iš ko jo ieškoti. Suradome penketą, kuris apsigynė, sužaidė rezultatyvią atkarpą ir to užteko nutolti. Vėliau varžovus pradėjo kamuoti nuovargis ir jiems nebuvo fizinių galimybių mus pasivyti. Aišku, taip reikėtų žaisti jau nuo pat pradžių, kad galėtume tokį žaidimą demonstruoti ir pirmame kėlinyje".

"ICE": Rokas Misevičius – 22 tšk., Jokūbas Liutkus – 13 tšk., Audrius Gagiškis – 9 tšk.

"Abstinentai": Aurimas Jurkšaitis – 12 tšk. (5 išpr. praž.), Saulius Banaitis – 11 tšk., Martynas Šiukščius – 8 tšk.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

TomTJ2014 lapkričio 02 d., 22:56 val.
Kas po rungtynių palikote "Molten" kamuolį, jį galite rasti pas budinti.
Banguotose rungtynėse pergale džiaugėsi „Abstinentai“ (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 01:29 val.)Darniai rungtyniavusi „Kolpingo Kolegija“ ketvirtfinalį pradėjo pergale prieš „Abstinentus“ (2015 kovo 22 d., sekmadienis, 20:45 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse Elektrėnų „Senoji versmė“ įveikė „Abstinentus“ (2014 gruodžio 21 d., sekmadienis, 20:37 val.)„Aurelinas“ nesunkiai palaužė „Abstinentus“ (2014 gruodžio 06 d., šeštadienis, 00:35 val.)„Savi“ nesunkiai įveikė „Abstinentų“ ekipą. (2014 lapkričio 25 d., antradienis, 21:51 val.)„C“lygos varžybose „Kaunas“palaužė „Abstinentus“ (2014 lapkričio 09 d., sekmadienis, 22:59 val.)„Lietuvisški patiekalai“ antroje rungtynių pusėje įveikė „ICE“ (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 22:57 val.)Pirmojoje šešioliktfinalio kovoje „ICE“ įveikė dvikovos favoritą „Aureliną“ (2015 vasario 20 d., penktadienis, 22:03 val.)Atkakliose rungtynėse „Aurelinas“ palaužė „Ice“ (2014 spalio 26 d., sekmadienis, 21:54 val.)„C“ lygos „ALT reklamos“ pirmenybių starte „Ice“ įtikinamai įveikė „Komandą X“ (2014 spalio 19 d., sekmadienis, 22:41 val.)