Sabonio KC – Vytautas vs BC „Sporto fėja“ (73:102)B lyga, „Baltic Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 vasario 03 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Antroje rungtynių pusėje „Sabonio KC ‒ Vytautas“ neatsilaikė prieš „Sporto fėją“

2014 vasario 04 d., Antradienis, 00:40 val., peržiūros: 1274

Vasario 4 dieną A. Sabonio krepšinio centro sporto salėje įvyko "B" lygos "Baltik Sport" pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Sabonio KC – Vytautas" priemė svečius "Sporto fėją". "Sabonio KC – Vytautas" iki šių rungtynių buvo iškovoję tris pergales ir devynis kartus buvo pralaimėję. "Sporto fėjos" sąskaitoje buvo 11 pergalių ir vienas pralaimėjimas.

Sužaidus pirmas dvi rungtynių minutes "Sabonio KC – Vytautas" buvo priekyje (4:2). Komandos žaidė apylygiai. Įpusėjus kėliniui rezultatas buvo lygus (9:9). Sužaidus dar tris minutes nei viena komanda neturėjo pranašumo (15:15). Devintą minutę šešis taškus be atsako pelnė "Sabonio KC – Vytautas" (21:15). Kėlinio pabaigoje komandos apsikeitė taikliais tolimais metimais (24:18).

Per pirmas dvi antro kėlinio minutes "Sporto fėja" prisivijo varžovus (24:23). Sužaidus keturias minutes dviejų taškų persvarą turėjo "Sabonio KC – Vytautas" (29:27), o netrukus šeimininkai ją padidino iki šešių taškų (33:27). "Sabonio KC – Vytautas" pamažu didino persvarą. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė septyni taškai (39:32). Per likusias dvi minutes šeimininkų persvara padidėjo iki devynių taškų (47:38).

Įpusėjus trečiai trečio kėlinio minutei "Sabonio KC – Vytautas" turėjo aštuonių taškų pranašumą (51:43).Netrukus spurtą pradėjo "Sporto fėja". Trijų minučių atkarpą svečiai laimėjo rezultatu 2:14 (53:57). Perėmę iniciatyvą svečiai nesirengė sustoti. Jie pamažu didino persvarą, kuri sužaidus tris kėlinius buvo devyni taškai (60:69).

Per pirmas dvi ketvirto ketvirčio minutes "Sporto fėjos" persvara padidėjo iki 13 taškų (60:73). Penktą minutę "Sabonio KC – Vytautas" sumažino varžovų pranašumą iki 10 taškų (69:79). Antroje kėlinio pusėje visiškai iniciatyvą perėmė "Sporto fėja". Svečių pranašumas nuolat augo. Prasidėjus devintai minutei komandas skyrė 19 taškų (73:92). Per likusį laiką "Sporto fėja" gynėsi be klaidų, o paskutinę kėlinio minutę taiklus K. Jankaičio tritaškis pasiekė šimtąjį tašką (73:100). Rungtynes, lyg norėdamas išsinešti lanką, triuškinančiu dėjimu baigė G.Bartkus (73:102).

"Sporto fėja" iškovojo 12 pergalę, o "Sabonio KC – Vytautas" pralaimėjo 10 kartą.

Po rungtynių "Sabonio KC – Vytauto" treneris E. Voronovas sakė: "Pirmoje rungtynių pusėje atrodėme šviežesni, turėjome persvarą, bėgome į greitą puolimą. Esame jauni, palyginus su varžovais. Ūgiu nusileidžiame, tai žaidėme greitą krepšinį. Antroje rungtynių pusėje gal patirties stoka žaidimą įtakojo ir kaip visada sakau, mūsų didžiausia problema yra ūgis. Po lenta kas atkovojo kamuolius aš nežinau, bet statistikoje tikriausiai matysime, kad varžovai atkovojo kamuolių dvigubai daugiau. Mes po lenta nesusitvarkėme, bandėme keisti gynybos sistemas. Kaip ir sakiau, greičiausiai tai pakišo koją."

"Sporto fėjos" treneris D. Gvildys paklaustas, kodėl komanda silpnai žaidė pirmoje rungtynių pusėje, atsakė: "Gal vyrai buvo neužsivedę, gal nemotyvuoti. Gal jie persisotinę pergalių ar pagalvojo, kad varžovas silpnesnis. Per pirmą susitikimą su jais turėjome problemų ir šiandien pirma rungtynių pusė buvo sunki. Vėliau pabėgome ir sulūžo varžovai. Tikriausiai, tokiai jaunai komandai reikia pirmauti, kad jie toliau žaistų savo žaidimą." Paklaustas, ar antroje rungtynių pusėje komanda stengėsi geriau kovoti dėl atšokusių kamuolių, išnaudoti žaidėjus po krepšiu, treneris atsakė: "Neturėjome šiandien visų savo aukštaūgių, bet tie kas buvo, užsiimdavo geras pozicijas, noriai kovojo dėl kamuolio, krito, griuvo. Tas ir davė savo vaisius."

Sabonio KC – Vytautas: Martynas Juškys – 22 tšk., Lukas Kriščiūnas – 15 tšk., Tomas Bietkis – 15 tšk., Julius Kigas – 11 tšk.

BC „Sporto fėja“: Denas Bartkus – 29 tšk. (14 atk. kam., 6 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Giedrius Bartkus – 16 tšk. (15 atk. kam.), Evaldas Jurgaitis – 16 tšk., Lukas Sutkus – 14 tšk., Darius Lugauskas – 11 tšk., Deividas Dragūnas – 10 tšk.

„Sabonio KC ‒ Vytautas“ parklupdė „Kauno Kolegiją“ (2014 vasario 24 d., pirmadienis, 22:28 val.)„Sabonio KC ‒ Vytautas“ nė iš tolo neprilygo „Kauno SRC“ (2014 vasario 10 d., pirmadienis, 22:21 val.)„Sabonio KC ‒ Vytautas“ nepasigailėjo BK “Centre“ krepšininkų. (2013 gruodžio 09 d., pirmadienis, 22:57 val.)BK „Centre“ neatsilaikė prieš šešis BC „Sporto Fėjos“ krepšininkus (2014 sausio 18 d., šeštadienis, 19:15 val.)„Sabonio KC – Vytautas“ įrodė savo pranašumą (2014 sausio 06 d., pirmadienis, 23:00 val.)„Sporto manija ‒ OTO“ nepasigailėjo „Sabonio KC ‒ Vytauto“ ekipos (2013 spalio 18 d., penktadienis, 03:35 val.)Atkakliose rungtynėse „Šilainiai“ tik po pratęsimo palaužė „Sabonio KC ‒ Vytautą“ (2014 sausio 20 d., pirmadienis, 23:21 val.)„DNC & Sport Fairy“ lengvai įveikė „Sabonio KC – Vytauto“ ekipą (2014 vasario 17 d., pirmadienis, 22:50 val.)„Sabonio KC ‒ Vytautas“ iššvaistė pranašumą, tačiau pasiekė pergalę (2013 lapkričio 21 d., ketvirtadienis, 23:31 val.)„Kauno kolegija“ nesugebėjo pasipriešinti „BC „Sporto fėja““ komandai (2013 gruodžio 10 d., antradienis, 21:38 val.)