BEST 4 YOU vs KOLUNA (43:69)Pavasario taurė 2011 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 balandžio 15 d., Penktadienis, 21:15 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas LT-48239

Po nesunkios kovos 26 taškų skirtumu nugalėjo "Koluna"

2011 balandžio 15 d., Penktadienis, 23:10 val., peržiūros: 3811

Balandžio 15 dieną, 21.15 val., "Santaros gimnazijos" sporto salėje, susitiko "Pavasario taurė 2011" komandos "Best 4 You" ir "Koluna". Pirmajame kėlinuke išsiveržę į priekį ir iki pat rungtynių pabaigos pirmavę bei susikrovę didžiulę net dvidešimt šešių taškų persvarą laimėjo "Koluna" krepšininkai rezultatu [43:69].

Rungtynių pradžioje pirmąjį kamuolį atkovojo šeimininkų, "Best 4 You" komanda, tačiau jos žaidėjas nuskubėjęs prie varžovų krepšio gavo bloką, tačiau svečiai, "Koluna" krepšininkai, atkovoję kamuolį taip pat nesugebėjo surengti tikslios atakos. Pirmosios dvi kėlinuko minutės buvo labai nerezultatyvios, nė vienai komandai vis nepavyko pelnyti taškų. Tačiau netrukus svečiai su pirmais pelnytais taškais ir išprovokuota pražanga bei pataikytu baudos metimu išsiveržė į priekį trijų taškų skirtumu, o dar po dviejų iš eilės taškais pabaigtų atakų jie jau pirmavo 7:0. Tik tuomet pirmuosius taškus pelnė šeimininkai. Iki kėlinuko pabaigos šeimininkams sekėsi truputi geriau, todėl jie atitrūkimą sumažino iki trijų taškų. Antrąjį kėlinuką šeimininkai pradėjo taikliu dvitaškiu ir iki minimalaus skirtumo sumažino savo atsilikimą. Tačiau nieko nelaukę svečiai jiems atsakė pataikydami tolimą metimą. Bet šeimininkai jiems nepasidavė ir atsakė tuo pačiu. Tačiau nuo to metimo iki pat kėlinuko pabaigos daugiau nė vienas šeimininkų metimas nepasiekė tikslo. Jie pelnė tik tris taškus ir tuos baudų metimais. O svečiai puikiai gindamiesi bei tiksliau atakuodami atitrūko iki dešimties taškų skirtumo. Sužaidus lygiai puse rungtynių rezultatas buvo [21:31].

Po ilgosios pertraukos šeimininkams buvo pavykę sumažinti atsilikimą iki šešių taškų, tačiau svečiai sėkmingai sužaidę atkarpą 8:0 ir vėl atitrūko. Iki kėlinuko pabaigos abi komandos žaidė apylygiai, todėl rezultatas tik nežymiai pasikeitė, svečiai dar dviemis taškais pasistūmėjo į priekį. Ketvirtajame kėlinuke šeimininkams labai sunkiai sekėsi pralaužti svečių gynybą ir surengti tikslias atakas bei taip tap sunku jiems buvo apginti savo krepšį nuo varžovų taiklių metimų. Todėl šeimininkai nesunkiai prieš pat rungtynių pabaigą sužaidė sėkmingą atkarpą 10:0 ir laimėjo rungtynes net dvidešimt šešių taškų skirtumu. Rungtynės baigėsi rezultatu [43:69].

Po rungtynių nugalėtojų komandos treneris sakė, jog prieš varžybas buvo aikšku, kad tai nebus vien tik draugiškos rungtynės, ir nors mes neturėjome keturių pagrindinių žaidėjų, visviena sužaidėm labai sėkmingai. Džiaugiamės pergale.

"Best 4 You": Donatas Vaitkus 9, Nerijus Zinkevičius 8, Evaldas Gelažauskas 8 (10 atk. kamuolių), Tomas Lincevičius 6 (12 atk. kamuolių).

"Koluna": Audrius Kočius 15, Žilvinas Zakrasas 15 (5 tritaškiai metimai), Tadas Dudzevičius 13 (17 atk. kamuolių), Tadas Galinauskas 11.

Paskutiniai komentarai (3 iš 3)

giedrius26272011 balandžio 16 d., 20:07 val.

zilvi tavo diena buvo  maladec

Arunelis132011 balandžio 16 d., 00:48 val.

Saunuoliai Komanda taip ir zinojau jog be vargo laimesite. Saunuoliai!!!

kalibras2011 balandžio 15 d., 16:29 val.

Manau šiose varžybose didelio vargo neturėtu turėt koluna.

"Kėdainiai" sutriuškino "Best 4 You" komandą 36 taškų skirtumu (2011 balandžio 09 d., šeštadienis, 00:01 val.)Principinių varžovų dvikovoje dar kartą stipresni buvo "Kolunos" vyrai (2011 balandžio 14 d., ketvirtadienis, 23:31 val.)"Koluna" lengvai nugalėjo "Dice" (2011 balandžio 12 d., antradienis, 23:07 val.)Nesunkiai pasiekta "Dice" komandos pergalė (2011 balandžio 02 d., šeštadienis, 21:08 val.)"ESS" eliminavo "Koluną" iš tolimesnės kovos (2011 gegužės 05 d., ketvirtadienis, 22:16 val.)