Vilkijos gimnazija vs Šiaulių universiteto gimnazija (48:60)Krepšinis.net taurė 12 kl. » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 balandžio 08 d., Trečiadienis, 15:45 val. @ Vilkijos žemės ūkio mokykla, Čekiškės g. 128, Vilkija LT-54223

Po atkaklios kovos Vilkijos gimnazija nusileido svečiams iš Šiaulių

2009 balandžio 08 d., Trečiadienis, 18:45 val., peržiūros: 4694

Šiandien (04.08) Vilkijos žemės ūkio mokykloje įvyko kova tarp Vilkijos gimnazijos (šeimininkai) ir Šiaulių universiteto gimnazijos (svečiai). Pirmojoje runtynių pusėje vyko labai atkakli ir permaininga kova tarp komandų, žaidimas vyko taškas į tašką, nei viena nesugebėjo atitrūkti nuo kitos komandos, taigi pirmoji rungtynių pusė ir baigėsi minimaliu skirtumu. Antrojoje pusėje geriau sekėsi svečiams, kurie tuo pasinaudoję šiek tiek nutolo nuo savo persekiotojų ir laimėjo rungynes rezultatu (48:60).

Pirmąją atkarpą svečiai laimėjo (6:0) ir išsiveržė į priekį, bet po kelių minučių taikliais metimais atsakė ir šeimininkai, taigi tai jiems leido priartėti iki 1 taško skitumo. Pirmojo ketvirčio pabaigoje ekipos apsikeitė po dviem taikliais metimais, tik Šiaulių universiteto gimnazija pataikė 1 tritaškį ir šį kėlinį laimėjo 2 taškais (11:13).

Antrajame kėlinyje susikaupusi Vilkijos gimnazija persvėrė rezultatą sau reikiama linkme, tačiau einant kėliniu į pabaigą svečiai surengė dar 1 spurtą kuris leido jiem pirmauti, o kėlinio pabaigą laimėjo aikštelės šeimininkai (6:0) ir sušvelnino rezultatą vos iki 1 taško (25:26).

Trečiasis ketvirtis prasidėjo galingu Šiaulių universiteto gimnazijos krepšininkų spurtu (13:0) kuris leido išaugti skirtumui iki dviženklio skaičiaus. Po šių atakų abi komandos pradėjo demonstruoti pakankamai vienodą krepšinį ir dėl to rezultatas pakito tik 2 taškais (40:48).

Paskutiniojo kėlinio pradžioje į dar didesnę duobę įkrito Vilkijos gimnazija, kadangi pralaimėjo dar vieną atkarpą po kurios rezultatas išaugo iki 13 taškų skirtumo, o kėlinio pabaigoje komandos sužaidė bveik identiškai, taigi pergalę šventė Šiaulių universiteto gimnazija rezultatu (48:60).

Šiaulių universiteto gimnazijoje rezultatyviausi buvo Edvardas Povilauskas pelnęs 17 taškų ir atkovojęs 5 kamuolius, taip pat pasižymėjo ir Domantas Krasauskas pridėjęs 16 taškų ir atkovojęs 5 kamuolius.

Vilkijos gimnazijoje išsiskyrė Mindaugas Stasaitis surinkęs 12 taškų ir išpravokavęs 3 pražangas, taip pat Elvinas Vaičiūnas įmetęs 10 taškų bei atkovojęs 7 kamuolius.

Po rungtynių laimėjusiųjų treneris teigė, kad šios rungtynės nebuvo tokios nervingos kaip praeitos, o pergalę lėmė, jog neskubėjo ir aikštelėje valdė situaciją. Tuo tarpu pralaimėjusiųjų treneris kalbėjo, kad šiandien vyrai neklausė nurodymų, taip pat liko nepatenkintas ir kaikuriais teisėjų sprendimais.

"Vilkijos" gimnazija nepasigailėjo svečių iš pajūrio (2009 balandžio 25 d., šeštadienis, 18:43 val.)Vilkijos gimnazija šventė pergalę (2009 balandžio 20 d., pirmadienis, 19:51 val.)Kupiškio L.Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos antra iš eilės pergalė (2009 kovo 25 d., trečiadienis, 19:50 val.)Šiaulių "J.Janonio gimanzija" iškovojo pergalę prieš "Vilkijos gimnaziją" (2009 balandžio 10 d., penktadienis, 09:22 val.)Kupiškiečiai toliau sėkmingai rungtyniauja "Krepšinis.net" turnyre (2009 balandžio 17 d., penktadienis, 09:19 val.)"Krepšinis.net" taurė startavo ir "Žemaitijos" pogrupyje (2009 kovo 21 d., šeštadienis, 17:04 val.)