PATVANKA - 2 vs KULTAS (55:48)Pavasario taurė 2011 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 balandžio 17 d., Sekmadienis, 20:45 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

Sėkmingiau sužaidę antrąją rungtynių pusę nugalėjo "Patvanka-2"

2011 balandžio 17 d., Sekmadienis, 22:45 val., peržiūros: 3756

Balandžio 17 dieną, 20.45 val., "Kauno energijos" sporto salėje, susitiko "Pavasario taurė 2011" komandos "Patvanka-2" ir "Kultas". Tik antrojoje rungtynių pusėje susikaupę ir pradėję žaisti tiksliau ir aktyviau bei persvėrę rezultatą savo naudai ir sugebėję persavrą išlaikyti iki rungtynių pabaigos pergalę šventė "Patvanka-2" [55:48].

Rungtynių pradžioje pirmąjį kamuolį atkovojo šeimininkai, "Patvanka-2" krepšininkai, bet nuo jų pirmosios atakos svečiai, "Kultas" krepšininkai, apsigynė, tačiau ir jie surengę ataką nesugebėjo pelnyti taškų. Visgi pirmuosius taškus savo komandai pelnė šeimininkų žaidėjas. Rungtynių pradžioje geriau sekėsi šeimininkams, todėl jie jau buvo penkiais taškais priekyje, kai svečiai pelnė pirmuosius taškus. Visą pirmąjį kėlinuką šeimininkai buvo greitesni ir sugebėjo išsaugoti įgytą persvarą, tiesa, nors ir nedidelę. Tačiau antrąjį kėlinuką svečiai pradėjo aktyviau ir dviemis tiksliomis pirmosiomis atakomis minimaliu skirtumu persvėrė rezultatą savo naudai. Svečiai pirmajame kėlinuke buvo pralošę kovą dėl atšokusių kamuolių, tai ir lėmė jų atsilikimą, kadangi šeimininkai turėjo daugiau progų atakuoti jų krepšį. Tačiau antrajame ketvirtyje viskas apsivertė ir dabar jau svečiai gerokai lenkė priešininkus atkovotų kamuolių dvikovoje, todėl iki kėlinuko pabaigos jie ne tik atsikovojo praloštus taškus, bet ir minimaliu skirtumu išsiveržė į priekį. Po dviejų kėlinių rezultatas buvo [26:27].

Po ilgosios pertraukos kartojosi antrojo kėlinuko pradžia tik šį kartą šeimininkai pirmieji surengė dvi iš eilės tikslias atakas ir persvėrė rezultatą savo naudai. Tačiau tik svečiams atsakius taikliu dvitaškiu ir vėl priartėjus minimaliu skirtumu, šeimininkai spurtavo ir sužaidė atkarpą 11:0 taip išsiverždami į priekį dvylikos taškų skirtumu. Svečiams teko vytis varžovus ir jiems tai sekėsi daryti, tačiau iki kėlinuko pabaigos šeimininkai išsaugojo aštuonių taškų persvarą. Paskutiniajame kėlinuke šeimininkai daug dažniau klydo, tačiau atkovojo dvigubai daugiau kamuolių, tai jiems leido išlaikyti pastovią persvarą. Tiesa, svečiai kėlinuko pabaigoje buvo priartėję iki penkių taškų skirtumo, tačiau jiems pritrūko laiko persverti rezultatui, o šeimininkai dar dviemis taškais padidino atitrūkimą. Rungtynės baigėsi šeimininkų pergale rezultatu [55:48].

Po rungtynių nugalėtojų komandos treneris sakė, jog neseniai kamanda tokia pačia sudėtim žaisdama pralošė rungtynes, todėl šiandien mes norėjome įrodyti, kad galime žaisti. Iš pradžių labai nervinomės, tačiau vėliau nustojome šnekėtis, ginčytis, susikaupėme ir labiau pasistengėme, todėl nugalėjome.

"Patvanka-2": Tadas Brazdauskis 17 (12 atk. kamuolių, 6 išpr. pražangos), Mindaugas Kemzūra 15 (8 išpr. pražangos), Gediminas Kemzūra 10.

"Kultas": Donatas Maciulevičius 17, Henrikas Butkus 12, Tadas Vilieniškis 8 (12 atk. kamuolių, 9 išpr. pražangos).

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Anonimas2011 balandžio 19 d., 23:23 val.

o pries turnyra is kulto tiek daug tikejausi

"KMAiK" savo aikštėje nepasigailėjo "Patvanka-2" ekipos (2011 balandžio 11 d., pirmadienis, 20:48 val.)Lemiamame ketvirtyje "Patvanka - 2" įrodė savo pranašumą prieš "Club 9 & Pizza Club" (2011 balandžio 13 d., trečiadienis, 20:43 val.)"KMAIK" pasiekė pergalę tik po dviejų pratęsimų (2011 balandžio 13 d., trečiadienis, 22:40 val.)"Club 9 & Pizza Club" po nelengvos kovos palaužė "Kultą" (2011 balandžio 10 d., sekmadienis, 15:34 val.)"Patvanka-2" "Akiai" priešinosi tik vieną kėlinį (2011 balandžio 20 d., trečiadienis, 23:51 val.)