Remza & Adotas vs DNC (68:86)Pavasario „Sportturas“ taurė 2014 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2014 balandžio 29 d., Antradienis, 20:30 val. @ T. Ivanausko vidurinė mokykla, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

„DNC“ tris kėlinukus kovojo su „Remza & Adotas“,bet po to užtikrintai laimėjo

2014 balandžio 30 d., Trečiadienis, 02:28 val., peržiūros: 808

Antradienio vakarą T. Ivanausko gimanzijos sporto salėje įvyko dar vienas Pavasario „Sportturas“ taurės 2014 aštunfinalio mačas, kuriame susitiko šeimininkų – „Remza & Adotas“ ir svečių „DNC“ komandų krepšininkai. Įtempta kova aikštelėje prasidėjo nuo pirmųjų mačo minučių. Kėlinio pradžioje abi komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis. Nė vienai komandai nepavyko atitrūkti. Įpusėjus ketvirčiui komandas skyrė vos taškas 11:10. Greitas ir fiziniu kontaktu paremtas krepšinis tęsėsi visą kėlinuką, tik likus žaisti apie dvi minutes „Remza & Adotas“ sugebėjo įgyti 5 taškų persvarą, tačiau jos dar padidinti iki kėlinio pabaigos nepavyko. Po pirmųjų 10-ties minučių priekyje buvo šeimininkai – 20:16.

Antrajame ketvirtyje netrūko rezultatyvių atakų, pražangų ir emocijų. Kėlinukas prasidėjo šeimininkų baudų metimais po 3 iš 4 taiklių metimų pridėjo A.Abromaitis ir R.Baliūnas. Svečiams vis nepavyko rasti būdų kaip pelnyti tašku ir po šeimininkų sėkmingos atkarpos 10:2 komandas skyrė jau 12 taškų – 30:18. Antroje ketvirčio pusėje pagaliau svečiai pradėjo laisviau jaustis puolime ir pelnyti taškus. Vienas iš ketvirčio herojų buvo E.Sliežauskas per 4 minutes pataikęs keturis tolimus metimus iš penkių. Kovingai sužaidę ketvirčio pabaigą „DNC“ prieš ilgąją pertrauką sugebėjo išlyginti rezultatą 40:40.

Antroje rungtynių pusėje daug šviežesni atrodę svečiai ketvirtį pradėjo spurtu 9:0, kas jiems leido susikurti iki tol rekordinę persvarą. „Remza & Adotas“ varžovams toli pabėgti neleido po kelių sėkmingų atakų komandas skyrė vos 4 taškai. Svečiai įjungę aukštenę pavarą nesiruošę sustoti, bet oponoentai prieš lemiamą ketvirtį neleido jiems nutolti. Po trijų kėlinukų rezultatu 58:65 priekyje buvo svečiai. Taigi mačo kulminacija keliasi į ketvirtąjį kėlinį.

Paskutinis ketvirtis turėjo būti kupinas intrigos ir kovos dėl pergalės iki paskutinės minutės, tačiau ,deja, to nesulaukėme. Nors kėlinio taškų sąskaitą „atidarė“ šeimininkai, tačiau po to svečiai sužaidė įspūdingą šešių minučių atkarpą laimėdami ją rezultatu 16:1. Likus žaisti apie keturias minutes šio mačo nugalėtojas jau buvo aiškus. Abi komandos ėmė laukti finalinio teisėjo švilpuko, kuris galų gale nuaidėjęs skelbė „DNC“ pergalę rezultatu 68:86.

Po laimėtų rungtynių „DNC“ komandos žaidėjas D.Budginas kalbėjo:

„Šiandien laimėti padėjo didesnis noras laimėti ir užsivedimas, bei žinoma E.Sliežauskas antrąjame kėlinuke surengęs savo asmenį šou. Manau, mes šiandien buvom geresni. Gal jaunesni ir apibėgom juos, svarbiais momentais patraukėm labiau į priekį. Varžovai buvo tikrai stiprūs ir geri. Ačiū jiems už kovą.“

Remza & Adotas: Narūnas Čekaitis – 27 tšk. (13 atk. kam.), Raimondas Baliūnas – 12 tšk. (6 išpr. praž.), Tadas Dudzevičius – 8 tšk. (14 atk. kam., 5 išpr. praž.)

DNC: Esmiraldas Sliežauskas – 22 tšk., Paulius Valentukonis – 19 tšk. (12 atk. kam., 7 išpr. praž.), Edgaras Zaidelis – 18 tšk. (17 atk. kam., 6 rezult. perd.), Aurimas Tamošiūnas – 12 tšk. (6 rezult. perd.), Arūnas Kalnutis – 10 tšk.

„DNC“ tik pačioje rungtynių pabaigoje palaužė „Remza & Adotas“ krepšininkus (2014 balandžio 06 d., sekmadienis, 22:20 val.)„Remza & Adotas“ rungtynių pabaigoje palaužė „Kolegas“ (2014 balandžio 22 d., antradienis, 22:31 val.)„DNC“ sugebėjo panaikinti 18 taškų deficitą ir laimėti rungtynes (2014 balandžio 21 d., pirmadienis, 22:31 val.)„Remza & Adotas“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Šilainių -2“ krepšininkais (2014 balandžio 15 d., antradienis, 23:42 val.)„Kolegos“ pratęsime užtikrintai įveikė „DNC“ krepšininkus (2014 balandžio 13 d., sekmadienis, 22:26 val.)„A.S.K. Persvara & Orca.lt“ ketvirtfinalyje paguldė ant menčių „DNC“ (2014 gegužės 05 d., pirmadienis, 23:04 val.)