SIMPLE vs KMAIK & BREVITRA (46:75)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2012 gegužės 03 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto "Rasos" gimnazija, P. Lukšio g. 40, Kaunas, LT-49297

"KMAIK & Brevitra" sutriuškino "Simple" ir yra per žingsnį nuo "C" lygos "Iššukio" taurės finalo

2012 gegužės 04 d., Penktadienis, 15:52 val., peržiūros: 3235

Ketvirtadienį (05.03) VDU Rasos gimnazijos sporto salėje įvyko “Švyturio” – Kauno krepšinio “C” lygos, “Topsport” pirmenybių “Iššukio” taurės pusfinalio pirmosios rungtynės, kuriose susitiko “Simple” (šeimininkai) ir “KMAIK & Brevitra” (svečiai). Antrojoje rungtynių pusėje pademonstravę geležinę gynybą ir gerokai atitrūkę pergalę šventė “KMAIK & Brevitra” krepšininkai – 46:75 (15:21, 17:18, 7:23, 7:13).

Rungtynių pradžioje po R.Malako ir R.Brazausko taškų “Simple” pirmavo (4:2). Visgi vėliau komandos žengė koja kojon ir ilgą laiką po “Simple” taškų iškart sekdavo “KMAIK & Brevitros” atsakymas. Kėlinio antroje pusėje tie patys Malakas ir Brazauskas vėl pelnė keturis taškus iš eilės ir išvedė “Simple” į priekį (15:11). Tačiau po svečių ekipos spurto (0:10), pirmąjį kėlinį sugebėjo laimėti “KMAIK & Brevitra” – 15:21.

Antrajame kėlinyje “Simple” vėl buvo išsiveržusi į priekį. Po R.Malako ir A.Filajevo inicijuoto spurto (9:2), “Simple” susigrąžino minimalią persvarą (24:23), tačiau tai buvo paskutinis kartas kuomet svečiai pirmavo. “KMAIK & Brevitra” atsakė šešiais sausais taškai ir padidino persvarą iki 5 taškų (24:29). “Simple” sumažino skirtumą iki dviejų taškų, tačiau daugiausiai D.Dragūno pastangomis skirtumas pirmą kartą išaugo iki dviženklio (29:39). Paskutinius taškus šiame kėlinyje pelnė V.Bezrukov ir “Simple” po pirmų dviejų kėlinių turėjo 7 taškų deficitą – 32:39.

Visgi žaidimo tempas “Simple” ekipai buvo per aukštas. Vos penkiese susirinkę šeimininkai, ant suolo turėdami vieną traumuotą žaidėją, “Simple” antrojoje rungtynių pusėje atrodė gerokai pavargę ir jų žaidimas tarsi sustojo. Gavę šešis taškus be atsako šeimininkai pajuto pirmąjį pavojaus signalą (32:45). R.Malakas pelnė du taškus ir tada vėl sekė devyni iš eilės “KMAIK & Brevitros” taškai (34:54). Vėliau skirtumas dar padidėjo iki 24 taškų (34:60). Kėlinio pabaigoje tritaškį pataikę “Simple” sumažino skirtumą minmaliai, mat taškus dar susbėjo pelnyti D.Jakštaitis 39:62.

Ketvirtasis kėlinys jau tebuvo formalumas. Rezultatyvumas šiek tiek nukrito, tačiau skirtumas dar kartą išaugo. Šįkart iki 29 taškų (40:69). Toks skirtumas išliko iki pat rungtynių pabaigos ir “KMAIK & Brevitra” šventė pirmąją pergalę serijoje – 46:75.

"KMAIK & Brevitra": D.Dragūnas 26 (7 rez.perd.), P.Stonis 16, E.Latoža 13 (7 rez.perd., 5 per.kam.)

"Simple": V.Bezrukov 18, R.Malakas 9, A.Filajevas 8 taškai.

Po rungtynių “KMAIK & Brevitros” treneris, P.Vyšniauskas teigė:

- Laimėjome ir viskas gerai, ką čia prikalbėsi.

“Simple” ekipos treneris, G.Lapinskas buvo kalbesnis ir po rungtynių dėstė:

- Pirmiausiai reikėtų pasakyti, kad komanda išretinta traumų, dar vienas žaidėjas nežaidė dėl diskvalifikacinės pražangos. Trečiajame kėlinyje apleido jėgos, nes tik penkiese buvome. Varžovai greiti, aukšti, stengsimės atsirevanšuoti.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Anonimas2012 gegužės 04 d., 10:14 val.

panasu turim pirma finalininka (:

„KMAIK & Brevitra“ žengė į C lygos "Iššūkio" taurės pusfinalį (2012 balandžio 17 d., antradienis, 22:42 val.)"KMAIK & Brevitra" sutriuškino "Kauno liberalus" (2012 sausio 15 d., sekmadienis, 21:20 val.)"Vaišvydava" pasidabino C lygos "Iššūkio" taurės bronza (2012 gegužės 26 d., šeštadienis, 16:17 val.)"Robotukų Armija" lemtingu momentu sugebėjo atsitiesti ir po pratęsimo iškovojo "C" lygos "Iššūkio" taurės čempionų vardus (2012 gegužės 26 d., šeštadienis, 18:21 val.)"KMAIK & Brevitra" negailestingai pakrikštijo lygos debiutantus (2011 spalio 20 d., ketvirtadienis, 21:15 val.)"KMAIK & Brevitra" iškovojo antrąją triuškinamą pergalę per dvi dienas (2012 kovo 15 d., ketvirtadienis, 00:09 val.)"Kmaik & Brevitra" iškovojo pirmąją pergalę ketvirtfinalyje (2012 balandžio 13 d., penktadienis, 00:29 val.)„KMAIK & Brevitra“ be didesnio vargo įveikė „Simple“ ekipą ir pateko į finalą (2012 gegužės 15 d., antradienis, 22:38 val.)"Kmaik & Brevitra" iškovojo nesunkią pergalę namuose (2012 vasario 27 d., pirmadienis, 23:30 val.)"KMAIK & Brevitra" šventė nesunkią pergalę išvykoje (2011 gruodžio 20 d., antradienis, 07:32 val.)