Remza vs Korys (85:95)30+ lyga, „Jabra“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 spalio 27 d., Antradienis, 20:45 val. @ T. Ivanausko progimnazija, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

Puikioje kovoje „Korys“ įveikė „Remzos“ pasipriešinimą

2015 spalio 27 d., Antradienis, 23:00 val., peržiūros: 1285

Spalio 27 dieną T. Ivanausko progimnazijos sporto salėje įvyko „30+“ lygos „Jabra“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Remza“ krepšininkai priėmė pernykščių pirmenybių čempionės „Korio“ ekipos iššūkį. „Remza“ ekipai tai buvo antrosios rungtynės, o „Korio“ komandai – debiutas šių metų čempionate.

Jau pati rungtynių pradžia žadėjo įdomią kovą. Pirmąsias penkias minutes geriau žaidė aikštelės šeimininkai ir po taiklaus R. Baliūno tritaškio pirmavo 11:7. Tačiau tada, vedini rezultatyviausio rungtynių žaidėjo K. Meiliūno, spurtavo „Korio“ ekipa, laimėdama atkarpą 0:12. Pirmasis kėlinukas baigėsi 15:23.

Antrasis kėlinukas prasidėjo „Remzos“ žaidėjo M. Giliaus benefisu, kuris pelnė aštuonis iš pirmų dešimties komandos taškų, iš jų šešis – 2 tritaškiais metimais, taip priartindamas ekipą iki vieno metimo atstumo 25:28. Toliau rungtynės tęsėsi taškas į tašką ir komandos išėjo ilsėtis į pertrauką švieslentei rodant rezultatą 37:43.

Trečiajame kėlinuke „Korio“ komanda bandė pabėgti į priekį, iki kėlinuko vidurio susikrovė dvylikos taškų persvarą, tačiau keli taiklūs šeimininkų komandos tritaškiai neleido tolyn pabėgti čempionų titulą ginančiai ekipai. Po trijų ketvirčių rezultatas buvo 59:68.

Ketvirto kėlinuko pradžia buvo labai sėkminga „Remzos“ ekipai, kuriai taiklūs tolimi metimai leido ne tik prisivyti priešininkus, tačiau po komandos žaidžiančiojo trenerio Ž. Zakraso tritaškio metimo, rezultatas tapo lygus 74:74. Tačiau nuo tos akimirkos šaltakraujiškiau žaidė rungtynių svečiai „Korio“ krepšininkai, iškovodami pirmąją pergalę pirmenybėse. Galutinis rungtynių rezultatas 85:95.

Nugalėtojų komandos treneris G.Smuikys paprašytas pakomentuoti, kas nutiko, kad leido priešininkams prisivyti, atsakė „gal truputį atsipalaidavome per anksti, priešininkai įmetė kelis tritaškius metimus ir prisivijo. Tada susiėmėme. Pirmos varžybos, daug naujų žmonių komandoje, kai kurie išvis pirmą kartą kamuolį šiemet laikė rankose. Pernai buvo baisesnės pirmos rungtynės, gal šiemet bus dar geriau“.

Tuo tarpu „Remzos“ komandos treneris Ž.Zakrasas kalbėjo „galbūt kažkas rungtynėse pasisekė, galbūt ne, anksti praradome svarbų žaidėją, galbūt teisėjai truputį paleido rungtynes, tačiau žaidėme prieš praeitų metų čempionus, nebuvo daug minčių laimėti.“

Remza: Mindaugas Gilius – 26 tšk., Raimondas Baliūnas – 16 tšk. (8 rezult. perd., 10 išpr. praž.), Žilvinas Zakrasas – 12 tšk., Darius Dzimidavičius – 11 tšk.

Korys: Karolis Meiliūnas – 43 tšk. (8 rezult. perd., 12 išpr. praž.), Dainius Bakanas – 21 tšk., Donatas Budginas – 10 tšk. (8 rezult. perd.)

SK „Vertigo“ nesulaukė didesnio „Remzos“ ekipos pasipriešinimo (2015 lapkričio 17 d., antradienis, 20:21 val.)„Acme ‒ Jabra“ rungtynių antroje pusėje palaužė „Remzos“ pasipriešinimą (2015 spalio 20 d., antradienis, 23:07 val.)Dramatiškai susiklosčiusiose rungtynėse „Uno“ įveikė „Korio“ komandą (2015 lapkričio 04 d., trečiadienis, 22:44 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „Šernai“ įveikė „Remzą“ (2016 vasario 16 d., antradienis, 22:55 val.)„Korys“ po atkaklios kovos įveikė „Makroflex“ komandą (2016 kovo 08 d., antradienis, 23:56 val.)„Makroflex“ be didesnio vargo įveikė „Remza“ penketuką. (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 20:35 val.)„Korys“ be vargo susitvarkė su „Remza“ (2016 kovo 01 d., antradienis, 22:37 val.)Asociacija „Krepšinio pasaulis“ namuose sutriuškino „Remza“ ekipą (2016 sausio 22 d., penktadienis, 00:42 val.)„Korys“ paliko „RBnuomą ‒ IVnet“ be pergalių (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 00:15 val.)„Korys“ užtikrintai nugalėjo „Acme – Jabra“ ekipą (2015 lapkričio 09 d., pirmadienis, 22:47 val.)