Autotoja & Ekodora vs ESS Santermita & ĮSP DNC (79:62)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2014 kovo 27 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ A. Stulginskio pagrindinė mokykla, Partizanų g. 152, Kaunas, LT-50330

Ž.Žitkus atvedė „Autotoja & Ekodora“ į pergalę

2014 kovo 27 d., Ketvirtadienis, 22:23 val., peržiūros: 1091

Kovo 27 dieną įvyko Įmonių lygos rungtynės, kuriose susitiko šeimininkė "Autotoja & Ekodora" ir "ESS Santermita & ĮSP DNC". Po pirmojo kėlinio įtikinamai pirmavo šeimininkai, kuriuos į priekį vedė šiandien nesulaikomai žaidęs Ž.Žitkus. (20:13). Antrajame ketvirtyje dar labiau dominavo šeimininkai ir greitai panaikino intrigą. (41:24). Po ilgosios pertraukos atsipalaidavę "Autotojos" žaidėjai leido svečiams sumažinti skirtumą. (54:40). Ketvirtajame kėlinyje beliko atlikti tik formalumus, per 10 minučių šeimininkai įtvirtino savo pergalę rezultatu 79:62.

Pirmąjį kėlinį svečiai pradėjo nepelnydami taškų, pirmuosius taškus pavyko pelnyti tik 4ąją rungtynių minutę, tuo metu kai varžovai jau buvo pelnę 7. Šeimininkų gretose nuo pirmųjų minučių nesustabdomai žaidė Ž.Žitkus, kuris per 10 minučių pelnė 14 taškų. "ESS Santermita & ĮSP DNC" daug pastangų nedėjo ir stengėsi viską išspresti tritaškiais, jų metė net daugiau nei dvitaškių, tačiau daugelis metimų skriejo pro šalį ir po pirmojo kėlinio teko pripažinti varžovų pranašumą. 20:13.

Antrąjį kėlinį šeimininkai pradėjo laimėdami atkarpą 14:4 taip užsitikrindami gana saugų atstumą, kadangi šešiese susirinkę oponentai sunkiai galėjo pasipriešinti greitam žaidimui. Labiau komandiniais veiksmais paremtą krepšinį žaidę šeimininkai įpusėjus kėliniui jau pirmavo dvigubai 34:17. Kiek geriau sužaista kėlinio pabaiga leido stabilizuoti padėtį.

Trečiajį kėlinį kiek sunkiau pradėjo "Autotoja & Ekodora" kuriai keletą minučių teko laukti pirmų taškų, išprovokavę nemažai pražangų, bei įmetę tritaškį svečiai priartėjo iki 7 taškų skirtumo, tačiau varžovai greitai susigrąžino turėtą pranašumą laimėdami atkarpą 10:0. "ESS Santermita & ĮSP DNC". kėlinį užbaigė tritaškiu ir prieš lemiamą kėlinį turėjo 14 taškų deficitą.

Per paskutines 10 minučių Ž.Žitkus ir toliau gerino savo statistiką, o svečiai bandė mažinti skirtumą tolimais metimais, tačiau varžovai taip pat turėjo ginklų kurie neleido priartėti. Viso kėlinio metu skirtumas svyravo apie 15 taškų, todėl abi komandos susitaikė su rungtynių baigtimi ir pabaigė kėlinį apsikeisdamos rezultatyviom atakom. Galutinis rungtynių rezultatas 79:62.

Po rungtynių nugalėtojų treneris K.Masiulis sakė: Laimėjome svarbią pergalę, gaila kad nesusirinko daug žaidėjų, tačiau kaip matėme varžovai irgi turėjo tą pačia problemą, tikimės ties tuo nesustosime ir kilsime aukščiau.

"ESS Santermita & ĮSP DNC" komandos narys E.Šliežauskas sakė: Labai trūksta papildomų žaidėjų, vieni traumuoti kiti turi kitų užsiėmimų, tikėjomės labiau pasipriešinti ,bet gavosi kitaip. Sveikiname varžovus su pergale.

Autotoja & Ekodora: Žygimantas Žitkus – 44 tšk., Darius Adomaitis – 14 tšk., Erikas Slabačiauskas – 7 tšk. (18 atk. kam., 6 rezult. perd.)

ESS Santermita & ĮSP DNC: Ernestas Kaminskas – 16 tšk., Žydrūnas Kaminskas – 15 tšk. (17 atk. kam.), Donatas Budginas – 13 tšk. (5 rezult. perd.), Tomas Každailis – 11 tšk.

„Autotoja & Ekodora“ iškovojo užtikrintą pergalę (2013 lapkričio 28 d., ketvirtadienis, 22:40 val.)Puikiai besigindami „Autotoja & Ekodora“ iškovojo nesunkią pergalę. (2014 vasario 27 d., ketvirtadienis, 23:12 val.)„Lietuvos Geležinkeliai“ nugalėjo „Autotoja & Ekodorą“ (2014 kovo 21 d., penktadienis, 00:06 val.)„Lietuvos dujos“ nesunkiai įveikė „Autotojos & Ekodoros“ ekipą. (2014 sausio 23 d., ketvirtadienis, 23:01 val.)„ESS Santermita & ĮSP DNC“ nesunkiai įveikė „Autotoja & Ekodora“ komandą. (2014 balandžio 09 d., trečiadienis, 23:47 val.)„Autotoja & Ekodora“ tik po pratęsimo parklupdė „Best 4 You“ (2014 sausio 05 d., sekmadienis, 22:01 val.)Puikiai sužaistas kėlinys lėmė „Baubilas & Granex“ pergalę (2013 lapkričio 21 d., ketvirtadienis, 23:04 val.)„Lietuvos dujos“ ketvirtame kėlinyje sutriuškino „Autotoją & Ekodorą“ (2014 vasario 13 d., ketvirtadienis, 22:59 val.)Chaotiškai žaidę „Best 4 You“ krepšininkai parklupdė „Autotoją & Ekodorą“ (2014 kovo 13 d., ketvirtadienis, 22:42 val.)Trukmė & Kautra ‒ DB sutriuškino Autotoja & Ekodora ekipą (2013 spalio 31 d., ketvirtadienis, 00:04 val.)