Baubilas vs Ryterna Group (77:60)Pavasario „Sportturas“ taurė 2014 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2014 gegužės 08 d., Ketvirtadienis, 17:30 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

Solidus žaidimas antroje rungtynių pusėje „Baubilo“ komandai atvėrė duris į turnyro pusfinalį

2014 gegužės 08 d., Ketvirtadienis, 19:16 val., peržiūros: 912

Ketvirtadienio popietę „Santaros“ gim. sporto salėje įvyko pavasario „Sportturas“ taurės 2014 „Iššūkio“ taurės ketvirtfinalio rungtynės, kuriose susitiko: šeimininkai – „Baubilo“ bei svečių „Ryterna Group“ komandos. Pirmąjame ketvirtyje abi komandos demonstravo apylygį žaidimą ir nė vienai komandai nepavyko atitrūkti – 17:15. Antrasis kėlinukas vėl buvo rezultatyvus. Abi komandos apsikeisdavo rezultatyviomis atakomis. Veinu metu šeimininkai pirmavo 9 taškų skirtumu, tačiau šios persvaros jiems išlaikyti nepavyko. Prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė tie patys 2 taškai – 36:34. Po ilgosios pertraukos šeimininkų komandos krepšininkai atrodė daug šviežesni. Po kelių sėkmigų atkarpų jų pranašumas išaugo iki 15 taškų, tačiau svečiai iki ketvirčio pabaigos atsilikimą kiek sumažino 58:48. Lemiamas kėlinukas sėkmingiau prasidėjo svečiams, jie atsilikimą sumažino iki vienženklės atžymos. Tada šeimininkai surengė spurtą 11:0 ir įgijo 20 taškų persvarą. Nors svečiai ir kilo į lemiamą šturmą, tačiau laiko ir jėgų nebeužteko. „Baubilo“ komanda triuškinančiu rezultatu 77:60 atvėrė sau duris į pavasario taurės pusfinalį.

Rungtynių pradžia buvo paremta greitu ir rezultatyviu žaidimu. Kol svečiai taškus rinko dvitaškiais, šeimininkai į tai atsakydavo taikliais tolimais metimais. Sužaidus apie pusę kėlinuko laiko pirmavo svečiai 8:5. Netrukus svečiai išlygino rezultatą , bet „Baubilo“ komanda sužaidė sėkmingą atkarpą 7:0 ir pabėgo į priekį. Tik kėlinio pabaigoje 5 taškus be atsako pelnę svečiai vėl prisivijo savo varžovus – 17:15.

Antrasis ketvirtis buvo dar rezultatyvesnis (19:19). Abi komandos vis apsikeisdavo rezultatyviomis atakomis ir niekam nepavyko susikurti didesnė persvaros. Tik kėlinio viduryje po sėkmingos atkarpos 8:0 šeimininkai sugebėjo įgyti 9 taškų persvarą – 31:22. Tačiau po spurto šeimininkų puolimo mašina sustojo, tuo pasinaudoję svečiai kaip man sumažino atsilimą, bei buvo išlyginę rezultatą, tačiau paskutinėje atakoje šeimininkai vėl išsiveržė į priekį – 36:34.

Po ilgosios pertraukos svečių taškų sąskaitą atidarė M.Neverbickas pataikęs dvitaškį su bauda ir taip išvesdamas savo komandą į priekį. Tačiau po to „Baubilo“ komanda surengė galingą spurtą 14:1 ir likus žaisti apie 3 minutes iki kėlinio pabaigos komandas skyrė jau 15 taškų – 55:40. Ketvirčio pabaigą sėkmingiau sužaidė svečiai sugebėjo vėl sumažinti savo atsilikimą – 58:48.

Lemiama rungtynių dalis buvo sėkmingesnė šeimininkų snaiperiams. Po 3 iš eilės taiklių tolimų metimų ir dvitaškio skirtumas tarp komandų išaugo iki 20 taškų. Tvirtą charakterį visas rungtynes demostravę svečiai vėl sugebėjo susiimti ir laimėti atkarpą 9:0 sumažindama savo atsilikimą. Likus žaisti apie 3 minutes komandas skyrė 11 taškų – 71:60. Šeimininkai nutraukė taškų badą dviem iš eilės taikliais metimais. Svečiams nebeužteko laiko, o gal ir jėgų dar kažką pakeisti šiose rungtynėse. Nuaidėjus finaliniam teisėjo švilpukui „Baubilo“ komandos krepšininkai šventė pergalę rezultatu 77:60.

Po laimėtų rungtynių „Baubilo“ komandos žaidžiantysis treneris kalbėjo:

„Šiandien , kaip visąlaik, susirinkome negausiai. Iš pradžių buvo apylygis žaidimas. Buvo pavykę nutolti, bet po to nesusitvarkėmė su gynyba. Sustojome ne taip, kaip reikėjo. Jie pataikė tritaškių ir po dviejų kėlinių persvaros liko tik 2 taškai. Trečiajame kėlinyje pradėjome gintis asmeniškai, pasidarėm persvarą ir ją išlaikėme iki galo. Dabar lauksime varžovų pusfinalyje.“

Baubilas: Dmitrij Kvitka – 21 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Aismantas Zasas – 16 tšk. (5 išpr. praž.), Rytis Musteikis – 13 tšk.

Ryterna Group: Vilius Marcinkevičius – 19 tšk., Mantautas Neverbickas – 13 tšk. (10 atk. kam.), Justas Mozerskis – 8 tšk.

Nerezultatyviose rungtynėse, BC „Ambi“ palaužė „Ryterna Group“ ekipą. (2014 balandžio 08 d., antradienis, 00:05 val.)„Baubilas“ nukovė „Best 4 You“ ir žengė į ketvirtfinalį (2014 gegužės 05 d., pirmadienis, 22:57 val.)Atkakliose rungtynėse pergalę šventė ,,Baubilo“ ekipa. (2014 balandžio 22 d., antradienis, 23:50 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „ACME“ pranoko „Ryterna Group“ (2014 balandžio 15 d., antradienis, 21:49 val.) Pavasario „Sportturo“ taurėje „Abstinentai“ įveikė „Baubilą“ (2014 balandžio 28 d., pirmadienis, 00:15 val.)„Kauno Rami“ nepaliko vilčių „Baubilui“ (2014 gegužės 15 d., ketvirtadienis, 23:05 val.)Kovoje iki paskutinių sekundžių pergalę šventė „Vieningas Kaunas“ (2014 balandžio 18 d., penktadienis, 00:14 val.)Pavasario „Sportturas“ taurėje „Nepyk“ startavo pergale prieš „Baubilą“ (2014 balandžio 07 d., pirmadienis, 23:24 val.)Nerezultatyviame pavasario „Sportturas“ „Iššūkio“ taurės mažajame finale pergalę pasiekė „Baubilas“ (2014 gegužės 18 d., sekmadienis, 21:15 val.)„Ryterna group“ aštuntfinalyje eliminavo „Fazer ‒ Gardėsį“ (2014 gegužės 01 d., ketvirtadienis, 23:09 val.)