DICE vs KOŠMARAS (72:45)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 vasario 09 d., Šeštadienis, 17:00 val. @ Ąžuolo katalikiška vidurinė mokykla, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

''Dice'' lengvai susitvarkė su ''Košmaro'' ekipa

2013 vasario 09 d., Šeštadienis, 23:35 val., peržiūros: 1225

Šeštadienį (vasario 9d.) "C" lygos varžybose įvyko rungtynės tarp "Dice" (šeimininkai) ir "Košmaras" (svečiai) komandų. Visą susitikimą savo sąlygas diktavę šeimininkai iškovojo įtikinama pergalę labai solidžiu rezultatu 72:45.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo ''Dice'' ekipos spurtu 6:0 , svečiai į tai atsakė dvitaškiu metimu , po kurio sekė dar vienas šeimininkų spurtas 8:0 , po kurio ''Dice'' ekipa įgijo jau 12 taškų pranašumą (14:2). Kėlinio pabaigoje šiek tiek skirtumą apmažino ''Košmaro'' ekipos žaidėjas D.Labašauskas , kuris pataikė tritaškį metimą ir sumažino savo ekipos atsilikimą iki 9 taškų , bet šeimininkai surengė jau trečią įspūdingą atkarpą 6:0 ir po pirmųjų dešimties minučių susikrovė jau 15 taškų pranašumą 20:5.

Antrasis kėlinys prasidėjo ''Košmaro'' komandos 5 iš eilės taškais. Prabėgus dviem minutėm kėlinyje 10-ties taškų pranašumą turėjo ''Dice'' ekipa (20:10). Šį ketvirtį žaidimas išsilygino , ekipos pradėjo žaisti atkaklų , taškas į tašką žaidimą. Per antrąjį ketvirti ''Dice'' ekipa pelnė 14 taškų , o ''Košmaras'' 15 taškų. Prabėgus antrajam kėliniui , rezultatu 34:20 vis dar solidžiu skirtumu priekyje buvo šeimininkai.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai dar kartą galingai pradėjo ketvirtį , spurtavę 11:2 jau susikrovė 23 taškų pranašumą (45:22). Likusią kėlinio dalį ekipos žaidė apylygiai. Rezultatas po kėlinio 50:28.

Ketvirtasis kėlinukas tebuvo formalumas. Komandos šiame ketvirtyje pelnė atitinkamai po 22 taškus ir 17 taškų. Per paskutines dešimt minučių komandų gretose rezultatyviausi buvo ''Dice'' T.Višinskas 7 taškai , o ''Košmaro'' ekipoje D.Labašauskas 5 taškai. Rezultatu 72:45 lengvą pergalę šventė ''Dice'' ekipa.

Po rungtynių ''Košmaro'' ekipos žaidėjai teigė , kad pernelyg prasta sveikata po penktadienio vakaro , pakišo koją iškovoti pergalę šiose varžybose.

''Dice'' : A.Cibulskis (27 tšk. 10 rez.perd. 7 per.kam. 4 išpr. praž.) , G.Ūkelis (21 tšk.) , T.Višinskas (15 tšk. 10 atk.kam. 5 išpr.praž.)

''Košmaras'' : D.Labašauskas (16 tšk. 5 išpr.praž.) , E.Petkevičius (11 tšk. 12 atk.kam. 3 blok.met.) , Petras Kuzminskas (9 tšk.)

''Dice'' po atkaklios kovos nugalėjo ''Ragų'' ekipą (2013 kovo 16 d., šeštadienis, 18:53 val.)KK ''Maybe'' šventė pergalę prieš ''Košmaro'' penketuką (2013 vasario 27 d., trečiadienis, 22:20 val.)''Dice'' po atkaklios kovos nugalėjo ''Kulautuvos'' ekipą (2013 sausio 26 d., šeštadienis, 21:57 val.)BC ''Gazuotas pienas'' vos ''neprisižaidė'' su ''Košmaro'' krepšininkais (2012 gruodžio 17 d., pirmadienis, 00:14 val.)''Dice'' iškovojo pirmąją pergalę antrajame etape (2013 sausio 16 d., trečiadienis, 22:01 val.)''Košmaro'' nepabūgę KK ''Maybe'' šventė pergalę (2013 sausio 28 d., pirmadienis, 22:42 val.)''Kulautuva'' atsirevanšavo ''Dice'' ekipai (2013 kovo 02 d., šeštadienis, 20:12 val.)''Kolpingo Kolegija'' negailestingai sutrypė ''Dice'' ekipą (2013 sausio 19 d., šeštadienis, 20:23 val.)"Akademija" lengvai nugalėjo "Košmarą" (2012 lapkričio 18 d., sekmadienis, 20:15 val.)''Ragų'' komandos penketukas po atkaklios kovos nugalėjo ''Dice'' ekipą (2013 kovo 14 d., ketvirtadienis, 19:41 val.)