Restauratoriai vs Vieningas Kaunas (93:71)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 vasario 08 d., Šeštadienis, 15:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Restauratoriai“ lengvai įveikė „Vieningą Kauną“

2014 vasario 08 d., Šeštadienis, 18:56 val., peržiūros: 1177

2014m. vasario 8 dieną "Kauno Energijos" sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybių rungtynės tarp "Restauratorių"(šeimininkai) ir "Vieningo Kauno"(svečiai). Nuo rungtynių pradžios "Restauratoriai" įgijo įtikinamą persvarą, jos neiššvaistė iki rungtynių pabaigos ir jas laimėjo rezultatu – 93:71(21:12, 25:12, 16:14, 31:33).

Pirmasis kėlinys prasidėjo taikliu šeimininkų dvitaškiu. Metimu iš vidutinio nuotolio taip pat atsakė svečiai ir išlygino rezultatą. Po to abi ekipos įmetė po 4 taškus ir vis dar rezultatas buvo lygus. Tačiau J.Snudaitis pelnė dvitaškį su pražanga, 2 taškus pridėjo J.Rajackas ir padidino savo ekipos pranašumą iki 5 taškų – 11:6. Po taiklaus svečių dvitaškio sekė 3 netaiklios baudos, o varžovai tuo pasinaudojo ir įgijo 9 taškų pranašumą – 17:8. Kėlinio pabaigoje abi komandos pataikė po du metimus, ir kėlinys baigėsi – 21:12 "Restauratorių" naudai.

Antrajame ketvirtyje pirmus taškus įmetė "Restauratoriai", varžovai taip pat atsakė taikliu metimu. Abi ekipos dar pridėjo po taiklų metimą, o po to jau sekė šeimininkų 6 taškai be atsako, kurie leido padidinti skirtumą iki 16 taškų – 32:16. Po vienos taiklios svečių baudos varžovai vėl sužaidė atkarpą 6:0, įgydami 21 taško persvarą – 38:17. Įpusėjus kėliniui dviem dvitaškiais "Vieningas Kaunas" šiek tiek sumažino atsilikimą – 40:21. Antrajam kėliniui artėjant prie pabaigos svečiai pataikė tik vieną tolimą metimą, o šeimininkai atsakė 6 taškais ir kėlinį laimėjo 22 taškų skirtumu – 46:24.

Po ilgosios pertraukos pagaliau pirmieji taškus pelnė "Vieningas Kaunas", bet varžovams leido atsakyti 4 taškais, ir skirtumas padidėjo iki 24 – 50:26. Įpusėjus kėliniui persvara išaugo iki 28 taškų – 56:28. Dvitaškį metimą pataikė K.Aleksandravičius, po to 2 dvitaškius pelnė J.Snudaitis ir dar vieną pridėjo J.Rajackas, bet šie taškai "Restauratoriams" buvo paskutiniai šiame kėlinyje. O svečiai surinko 8 taškus ir sumažino atsilikimą iki 24 taškų. 62:38 po trijų kėlinių priekyje "Restauratoriai".

Paskutinis ketivrtis buvo labai rezultatyvus. Abi komandos žaidė beveik be gynybos ir tik galvojo kaip greitai pelnyti lengvus taškus. Kėlinys prasidėjo baudų metimais, kuriuos metė I.Lunskis iš šeimininkų komandos, bet realizavo tik 1. Abi komandos įmetė po vieną metimą iš vidutinio nuotolio. Toliau 6 taškus pelnė svečiai ir sumažino skirtumą iki 19 – 65:46. Po taiklaus "Restauratorių" dvitaškio sekė du tolimi A. Birulino metimai, kurie sumažino atsilikimą iki 15 taškų. Abi komandos keitėsi taikliais metimais ir, įpusėjus kėliniui, skirtumas sumažėjo iki 14 – 74:60. Po 4 šeimininkų taškų sekė taiklus svečių dvitaškis. Abi ekipos apsikeitė tolimais metimais – 81:65. 7 taškus be atsako pelnė "Restauratoriai", pridėjo dar 5, o varžovai metė 8 baudas, iš jų pataikė 4 ir įmetė dar vieną dvitaškį. Rungtynes 22 taškų skirtumu laimėjo "Restauratoriai" – 93:71.

"Restauratoriai": Jonas Snudaitis – 35 tšk., Vygintas Kalesnikas – 17 tšk. (6 perimt. kam.), Julius Rajackas – 16 tšk. (13 atk. kam.), Juris Goštautas – 12 tšk. (14 atk. kam.)

"Vieningas Kaunas": Rokas Šapalas – 22 tšk. (7 išpr. praž.), Andrius Birulinas – 17 tšk., Karolis Aleksandravičius – 14 tšk., Deividas Plerpa – 10 tšk. (10 atk. kam., 8 rezult. perd.)

„Restauratoriai“ nesunkiai įveikė „Kauno energiją“ (2013 lapkričio 24 d., sekmadienis, 00:54 val.)„Restauratoriai“ nesunkiai įveikė „ESS Santermitą & ĮSP DNC“ (2013 gruodžio 02 d., pirmadienis, 22:57 val.)„Restauratoriai“ įveikė „Sanitex“ ekipą (2014 sausio 25 d., šeštadienis, 17:49 val.)„Restauratoriai“ lengvai susidorojo su „Rapala“ (2014 vasario 16 d., sekmadienis, 21:23 val.)„Rapala“ turėjo vargo prieš „Vieningą Kauną“ (2013 gruodžio 15 d., sekmadienis, 20:25 val.)„Vieningas Kaunas“ lengvai įveikė „Lietuvos geležinkelius“ (2013 lapkričio 15 d., penktadienis, 23:59 val.)„Restauratoriai“ be didesnio vargo susitvarkė su „Sanitex“ (2014 kovo 09 d., sekmadienis, 15:42 val.)„Rapala“ neturėjo vargo su „Vieningu Kaunu“ (2014 sausio 17 d., penktadienis, 22:31 val.)„Sanitex“ rungtynių pabaigoje palaužė „Vieningą Kauną“ (2014 vasario 16 d., sekmadienis, 16:59 val.)„Ekskomisarų biuras“ tik vieną kėlinį priešinosi „Vieningam Kaunui“ (2013 lapkričio 08 d., penktadienis, 23:34 val.)