ASS & Endress H vs Vilmista (59:71)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 spalio 27 d., Antradienis, 21:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Trečią kėlinį galingai sužaidusi „Vilmista“ įveikė „ASS & Endress H“

2015 spalio 27 d., Antradienis, 22:53 val., peržiūros: 912

Antradienį, spalio 27 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos, „Rind“ pirmenybių C pogrupio rungtynės, tarp šeimininkų „ASS & Endress H“ ir svečių „Vilmistos“ ekipų. Nuo susitikimo pradžios abi komandos žaidė apylygiai, tačiau antrame kėlinuke kiek geriau pasirodę aikštės šeimininkai įgijo nedidelį pranašumą. Po ilgosios pertraukos Š.Petraičio vedama „Vilmista“ tiesiog darkė priešininkų gynybą, ko pasekoje svečiai buvo įgiję net septyniolikos taškų persvarą. Paskutinėje rungtynių dalyje „ASS & Endress H“ dar bandė taisyti situaciją, tačiau persvarą rankose išlaikiusi „Vilmista“ pasiekė pergalę rezultatu 59:71 (20:19, 19:15, 3:19, 17:18).

Pirmieji savo taškų sąskaitą atidarė šeimininkų rolėje žaidę krepšininkai, tačiau čia pat „Vilmistos“ lyderis Š.Petraitis surengė dvi iš eilės rezultatyvias atakas ir persvėrė rezultatą savo komandos naudai. Vis tik, ir toliau puolime sėkmingai žaidę „ASS & Endress H“ ekipos krepšininkai vėl susigrąžino pirmaujančios komandos vaidmenį, tačiau ilgai netrukus, po dar keturių iš eilės Š. Petraičio taškų, jis buvo vėl atimtas. Nepaisant to, taikliu dvitaškiu metimu kėlinuko pabaigoje V.Remeikis sugrąžino minimalią persvarą šeimininkams. 20:19.

Antrojo ketvirčio pradžioje, po trumpos, tačiau rezultatyvios atkarpos „Vilmistos“ krepšininkai sugebėjo dar kartelį persverti rezultatą savo naudai, tačiau iškart po to sekė „ASS & Endress H“ ekipos spurtas 9:0, po kurio jų pranašumas šoktelėjo iki šešių taškų. Vėliau žaidimas kiek išsilygino ir abi komandos gana nelengvai rinko taškus, tačiau svečių ekipos ir vėl apie save priminė Š.Petraitis, kurio penki taškai iš eilės sumažino svečių deficitą iki trijų taškų. Vis tik, kėlinuką ir vėl geriau užbaigę šeimininkai padidino skirtumą tarp komandų iki penkių taškų. 39:34.

Po ilgosios pertraukos prasidėjo tikras aikštės šeimininkų košmaras. Jau pačioje pradžioje svečiai pelnė kelis taškus iš eilės ir dar labiau sumažino savo atsilikimą, tačiau čia pat V.Remeikis atsakė taikliu tolimu metimu. Aikštės šeimininkų nelaimei tai buvo paskutiniai jų taškai šiame kėlinuke, nes uraganinį puolimą bei geležinę gynybą pademonstravę „Vilmistos“ krepšininkai, vedami Š.Petraičio surengė spurtą net 0:16, kuris truko iki pat trečiojo kėlinuko pabaigos ir suteikė jiems vienuolikos taškų pranašumą. 42:53.

Paskutinės rungtynių dalies pradžioje „Vilmista“ ir toliau tęsė savo spurtą ir pelnę dar šešis taškus iš eilės įgijo septyniolikos taškų pranašumą. Vis tik, „ASS & Endress H“ dar sugebėjo parodyti dantis ir surengti spurtą 9:0, kurio pagrindiniai iniciatoriai buvo V.Remeikis ir A.Nausėda. Svečių krepšininkai nesiruošė taip lengvai iššvaistyti pranašumo ir po minutės pertraukėlės vėl tęsė sėkmingą puolimą, kurio dėka susigrąžino dviženklę persvarą ir kurią išlaikė iki pat rungtynių pabaigos, kas reiškė jų pergalę rezultatu 59:71.

Po pergalės nugalėtojų treneris Mantas Vilimas kalbėjo: „Nepaslaptis, kad mūsų lyderis Šarūnas Petraitis sužaidė labai galingai, pataikymas geras ir atmetimų gerų buvo, todėl, manau, rungtynės jam buvo tikrai geros, patraukė mus į priekį. Iš tikrųjų privalėjome laimėti, nes tikrai tikėjome, jog galime laimėti. Taip, varžovai geri, mums žinomi iš anksčiau, tačiau šiandiena mums buvo tiesiog geresnė, todėl ir laimėjome“.

„ASS & Endress H“: Vaidas Remeikis – 22 tšk. (12 atk. kam.), Artūras Nausėda – 14 tšk., Almantas Sutkus – 13 tšk.

„Vilmista“: Šarūnas Petraitis – 32 tšk. (10 atk. kam., 5 rezult. perd.), Gytis Mikėnas – 12 tšk. (8 išpr. praž.), Egidijus Plenta – 11 tšk. (12 atk. kam.)

Puikiai sužaidę paskutinį ketvirtį „Vilmista“ privertė pasiduoti „Omegos“ ekipą. (2016 vasario 13 d., šeštadienis, 00:10 val.)Antroje rungtynių pusėje „Omega“ įrodė pranašumą prieš „ASS & Endress H“ (2016 sausio 31 d., sekmadienis, 19:10 val.)„Omegos“ penketukas nepaliko vilčių „ASS & Endress H“ komandai (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 20:11 val.)„Kauno oro uostas & KAMS“ lengvai pasivaikščiojo su „ASS & Endress H“ (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 23:37 val.)„Vilmista“ nugalėjo „Enerstenos“ ekipą (2016 sausio 12 d., antradienis, 22:48 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ nusileido „Ass & Endress H“ ekipai (2015 gruodžio 07 d., pirmadienis, 22:35 val.)„Vilmista“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Elmovą“ (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 22:19 val.)„Vilmista“ įrodė pranašumą prieš „Enersteną“ (2016 vasario 09 d., antradienis, 22:12 val.)„Hidraulinių Sistemų“ penketukas tiesiog nušlavė „ASS & Endress H“ krepšininkus (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 22:28 val.)„Lemora“ įveikė „Vilmista“ (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 22:38 val.)