Lietuvos šaulių sąjunga vs KMAIK & Brevitra (58:47)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 sausio 28 d., Antradienis, 20:25 val. @ Rokų vidurinė mokykla, Vijūnų g. 2, Kaunas, LT-46117

Beveik visas rungtynes pirmavusi „Lietuvos Šaulių Sąjunga“ įveikė „KMAIK & Brevitra“ komandą

2014 sausio 29 d., Trečiadienis, 00:21 val., peržiūros: 1269

Sausio 28 dieną Rokų vidurinės mokyklos salėje įvyko C lygos reguliariosios K pogrupio rungtynės tarp „Lietuvos Šaulių Sąjungos" (šeimininkai) ir „KMAIK & Brevitra“ (svečiai) komandų. Pirmajame kėlinyje šeimininkai žaidė užtikrinčiau ir po kėlinio pirmavo 17:13. Antrame kėlinuke šeimininkai toliau laikė iniciatyvą savo rankose ir sugebėjo padidinti pranašumą – 30:23. Trečiajame kėlinyje komandos žaidė gana apylygiai, tačiau geriau kėlinio pabaigą sužaidę svečiai šiek tiek sumažino atsilikmą – 44:39. Paskutiniame ketvirtyje šeimininkai atitrūko nuo varžovų ir turimos persvaros neprarado iki rungtynių pabaigos – 58:47.

Pirmąjį rungtynių ketvirtį komandos pradėjo apylygiai (8:7 svečių naudai), tačiau netrukus rezultatas tapo lygus – 9:9. Tada šeimininkai laimėjo atkarpą 8:4 ir po kėlinio laikė iniciatyvą savo rankose. Rezultatu 17:13 pirmavo „Lietuvos Šaulių Sąjunga“.

Antrąjį kėlinį šeimininkai pradėjo nedideliu spurtu 5:0 ir pirmavo jau beveik dviženkle persvara (22:13). Tokią persvarą „Lietuvos Šaulių Sąjunga“ laikė didžiąją kėlinio dalį, tačiau ketvirtčio pabaigoje dvi taiklios T. Taujinsko baudos šiek tiek sušvelnino rezultatą – 30:23.

Trečiojo kėlinio pirmoje pusėje šeimininkai vis dar užtikrintai pirmavo (34:25). Tada svečiai laimėjo atkarpą 8:2 ir priartėjo prie varžovų (36:33). Iki kėlinio pabaigos šeimininkai prie savo persvaros sugėbėjo pridėti tik du taškus ir po trečiojo kėlinio 44:39 pirmavo „Lietuvos Šaulių Sąjunga“.

Ketvirtąjį kėlinuka spurtu 8:0 pradėjo šeimininkai ir buvo priekyje jau dviženkliu pranašumu (52:39). Šį pranašumą „Lietuvos Šaulių Sąjunga“ sugebėjo išlaikyti iki kėlinio pabaigos ir galėjo džiaugtis pergalę rezultatu 58:47.

Po rungtynių nugalėtojų treneris sakė: "Pergalę lėmė mūsų gynyba. Buvo permainingos rungtynės, visokių "bangelių". Ketvirtajame kėlinyje susikrovėme palankesnę persvarą, galėjau leisti pažaisti žaidėjams, kurie sugrįžę po ligu, traumų."

„KMAIK & Brevitra“ treneris sakė: "Pralaimėjimą lėmė mūsų prasta gynyba ir labai prastas pataikymo procentas."

Lietuvos šaulių sąjunga: Kristupas Rainys – 16 tšk., Mindaugas Mažeika – 10 tšk., Evaldas Jančauskas – 7 tšk.

KMAIK & Brevitra: Deividas Dragūnas – 15 tšk., Benas Norvilas – 8 tšk. (6 išpr. praž.), Mantas Kalakauskas – 8 tšk.

„Lietuvos Šaulių Sąjunga“ nesunkiai įveikė „Kauno Švogerių“ komandą (2013 lapkričio 13 d., trečiadienis, 00:06 val.)Atkakliose ir permainingose aštunfinalio rungtynėse „Lietuvos šaulių sąjunga“ įveikė Birštono „Olimpą“ (2014 kovo 25 d., antradienis, 22:04 val.)„Lietuvos šaulių sąjunga“ lengvai įveikė „Sportolinija.lt“ (2013 gruodžio 03 d., antradienis, 22:29 val.)„Lietuvos šaulių sąjunga“ po permainingos kovos įveikė „Kauno“ ekipą. (2014 kovo 31 d., pirmadienis, 22:52 val.)Per pirmą kėlinį persvarą susikrovusi „Lietuvos šaulių sąjungos“ ekipa nesunkiai įveikė „Dice“ (2013 lapkričio 09 d., šeštadienis, 17:36 val.)„Gazuotas pienas“ neprilygo „KMAIK & Brevitra“ komandai. (2013 gruodžio 19 d., ketvirtadienis, 23:28 val.)„Lietuvos Šalulių Sąjunga“ parklupdė „A.Sabonio KC“ (2014 vasario 11 d., antradienis, 23:02 val.)Veiverių „Amberis“ nesunkiai įveikė „KMAIK & Brevitrą“ (2013 gruodžio 01 d., sekmadienis, 17:22 val.)Klaidos nesutrugdė „Lietuvos šaulių sąjungai“ iškovoti pirmąją pergalę (2013 spalio 20 d., sekmadienis, 23:11 val.)Antroje dalyje „Lietuvos šaulių sąjunga“ įtvirtino pergalę (2014 kovo 28 d., penktadienis, 22:08 val.)