Green Death vs KMAIK (73:81)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 01 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Net 19 taškų deficitą panaikinę „KMAIK“ krepšininkai sugebėjo palaužti „Green Death“ ekipą

2016 vasario 01 d., Pirmadienis, 22:05 val., peržiūros: 1180

Vasario 1 dieną, 19:00 val., J.Dobkevičiaus mokyklos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Green Death“ (šeimininkai) ir „KMAIK“ (svečiai). Rungtynių pirmoje dalyje puikiai atrodė ir aikštelėje tiesiog dominavo šeimininkai, kurių pranašumas prasidedant ilgajai pertraukai siekė net 19 taškų. Vis tik „KMAIK“ netrukus sukūrė varžovams tikrą pirtį ir visos aikštės spaudimu visiškai juos išmušė iš ritmo. Skirtumas dar trečiojo kėlinuko metu ištirpo iki 2 taškelių, o vėliau jau emocinį pranašumą įgavę svečiai sugebėjo finišuoti labai galingai ir laimėjo dvikovą rezultatu 73:81.

Rungtynių pradžioje labai tvirtai atrodė „Green Death“ ekipa, kuriuos gretose prie puikiai puolime žaidusio P. Aleksonio prisijungė ir kiti žaidėjai, o skirtumas tarp komandų sparčiai augo. „Green Death“ dominavo praktiškai visose kategorijose, o įvairiapusiškas puolimas leido žaisti labai rezultatyviai ir atrodė, kad be trenerio atvykusių „KMAIK“ krepšininkų šį vakarą lauks skaudi pamoka. Šeimininkų taiklumas buvo itin aukštas, o nerimą kelti galėjo nebent pasitaikančios apmaudžios klaidos net ir nepavojingose situacijose. Ilgoji pertrauka prasidėjo „Green Death“ primaujant net 47:28.

Antroje rungtynių dalyje „KMAIK“ užklupo varžovus visos aikštės spaudimu ir tai leido perimti keletą kamuolių. Vis tik „Green Death“ ekipa nekėlė panikos ir keletas tritaškių pataisė jų situaciją. Tačiau tai buvo labai laikina, netrukus svečiai varžovus privertė klysti tiesiog nesustojant, o skirtumas sparčiai tirpo. „Green Death“ ekipa pradėjo nervuotis, žaidėjai nesutarė tarpusavyje, o ant bangos esantys svečiai priartėjo net iki 2 taškelių ribos. Vėliau „Green Death“ dar sugebėjo išlaikyti pranašumą savo pusėje, bet ketvirtame kėlinuke varžovai pataikė 2 greitus tritaškius, netrukus prisidėjo dar ir nesportinė šeimininkų pražangą ir tai buvo lemiamas lūžis. „Green Death“ nors dar bandė gelbėtis, bet varžovai jau buvo įgavę psichologinį pranašumą ir jų rankos nedrebėjo. „KMAIK“ įrodė, jog galima išlipti net ir iš giliausios duobės, bei laimėjo dvikovą rezultatu 73:81.

Arnas Petrauskas („KMAIK“):

„nors atvykom be trenerio ir iš pradžių mums labai nesisekė, o varžovai pataikė viską, bet nenuleidom rankų, kovojom ir dar norėjom laimėti 7 taškais, kad užimtume pirmąją vietą grupėje“.

Green Death: Dalius Grušauskas – 19 tšk. (5 išpr. praž.), Petras Aleksonis – 14 tšk., Igoris Konovalenko – 13 tšk.

KMAIK: Arnas Petrauskas – 27 tšk. (8 rezult. perd., 5 perimt. kam., 7 išpr. praž.), Gražvydas Mockus – 26 tšk. (6 perimt. kam.), Imantas Šturma – 15 tšk.

Kovingai nusiteikęs LCP KK „Partizanas“ palaužė „Green Death“ ekipą (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 22:27 val.)„Elektrėnai“ po atkaklios kovos palaužė „Green Death“ (2016 vasario 08 d., pirmadienis, 08:01 val.)Po ilgosios pertraukos iniciatyvą perėmę „KMAIK“ krepšininkai ketvirtfinalį pradėjo pergale (2016 balandžio 04 d., pirmadienis, 22:53 val.)„KMAIK“ namuose palaužė BK „Centre ‒ 2“ ekipą. (2016 vasario 15 d., pirmadienis, 23:06 val.)„KMAIK“ nesunkiai įveikė „Elektrėnų“ ekipą (2015 lapkričio 17 d., antradienis, 00:01 val.)„Dumblas“ nesunkiai susitvarkė su „Green Death“ (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 22:25 val.)Antroje pusėje „Randeris“ neprilygo „Green Death“ (2015 spalio 30 d., penktadienis, 22:10 val.)„KMAIK“ ekipa užtikrintai nugalėjo „Compensa“ ir žengia toliau (2016 kovo 17 d., ketvirtadienis, 22:17 val.)„MRU VSF“ įgijo penkių taškų persvarą prieš antrąsiais runtynes su „Green Death“ (2016 vasario 29 d., pirmadienis, 22:20 val.)Antroje rungtynių pusėje dominavę „Laipsniai“ įveikė „Green Death“ ir išlygino serijos rezultatą (2016 kovo 14 d., pirmadienis, 22:03 val.)