Makroflex vs LVA – IVNET (67:56)30+ lyga, „Vaigora“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 spalio 21 d., Pirmadienis, 22:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Panaikinę 15 taškų deficitą „Makroflex“ šventė pergalę

2013 spalio 22 d., Antradienis, 00:08 val., peržiūros: 1151

Spalio 21 dieną įvyko 30+ lygos rungtynės kuriose susitiko "Makroflex" ir "LVA-IVNET". Abi komandos susirinko negausiom pajėgom, turėdamos tik po šešis žaidėjus. Pirmajame kėlinyje žaidimas vyko banguotai ir pirmaujanti komanda keitėsi keletą kartų, tačiau besibaigiant ketvirčiui "LVA-IVNET" išsaugojo keturių taškų persvarą (17-21). Antrajame ketvirtyje svečiai dar labiau pradėjo dominuoti ir padidino pranašumą penkiais taškais.(27-36). Trečiajame kėlinyje lyderių vaidmens ėmėsi atsilikinėjusios ekipos žaidėjai Andrius Knezys ir Edvinas Bacevičius, kurie pelnė visus trečiojo kėlinio komandos taškus ir taip išlygino rungtynių rezultatą.(50:50). Lemiame kėlinyje lygus rezultatas išliko neilgai jau nuo 4 kėlinio minutės
"Makroflex" komanda spurtavo rezultatu 10:0. Per likūsį laiką rezultatas beveik nekito ir galutinis rezultatas 67:56 nurodė kad pergalę iškovojo šeimininkų ekipa.

Pradžia rungtynių "LVA-IVNET" ekipai buvo lyg šaltas dušas, kadangi jų oponentai tik prasidėjus rungtynėms įmetė du tritaškius ir pataikė dvitaškį ir per keletą minučių rezultatas tapo 0:8. Šeimininkai nepasimetė ir taip pat pasikliovė tolimais metimais, pataikę tris tritaškius be atsako jie įpusėjus kėliniui turėjo minimalią persvarą. Šiame kėlinyje kaip ir visose rungtynėse "LVA-IVNET" į priekį vedė nesulaikomai žaidęs G.Davidavičius ir A.Navickas su J.Janicku. Kadangi abiejuose komandose žaidė tik po šešis žaidėjus, didesnę rotacija išlaikė šeimininkai, tačiau šių rungtynių varžovai per pirmąjį kėlinį išlaikė tolygų intensyvumą ir kėlinį pabaigė laimėdami atkarpą 4:0. Po pirmojo ketvirčio rezultatas buvo 17:21.

Antrajame kėlinyje ir toliau nesulaikomai žaidė pirmaujančios komandos trijulė, jiems per keletą minučių pavyko padidinti persvarą iki dviženklės. Skirtumui tarp komandų pasiekus 10 taškų riba rezultato kitimas sustojo, tačiau besibaigiant kėliniui "LVA-IVNET" sužaidė rezultatyvę atkarpą 6:0 ir padidino persvarą iki rekordinio skaičiaus (21:36). Paprašę keletos minutės pertraukėlių besivejanti komanda taip pat suorganizavo spurtą kuris padėjo iki kėlinio pabaigos deficitą sumažinti iki 9 taškų. Po pirmosios rungtynių dalies rezultatu 27:36 pirmavo svečiai.

Trečiajame kėlinyje daugiausiai jėgų išsaugoję "Makroflex" žaidėjai ėmėsi visą naštą ant savo pečių. Andrius Knezys pelnė 9 taškus, jam puikiai talkino Edvinas Bacevičius pelnęs 7. Visos komandos žaidėjų dėka puikiai apsigynę nuo daugelio oponentų atakų "Makroflex" jau paskutinėm kėlinio minutėm panaikino turėtą deficitą ir išlygino rezultatą. Per likūsį laiką abi ekipos apsikeitė rezultatyviomis atakomis ir į lemiamą kėlinį žengė išlaikydamos didelę intrigą. Po trečiojo kėlinio rezultatas buvo 50:50.

Lemiamame kėlinyje intriga greitai išblėso, kadangi svečių ekipa išeikvojo per daug jėgų ir nebepajėgė atsilaikyti prieš greitą varžovų žaidimą. Įpusėjus kėliniui "Makroflex" jau turėjo dešimties taškų saugų pranašumą. "LVA-IVNET" dar bandė padėtį ištaisyti tritaškiais metimais, tačiau taiklus metimas buvo retas įvykis šiame kėlinyje, tai įtakojo kad likus keletui minučių iki rungtynių pabaigos svečiai nuleido rankas ir laukė galutinio rungtynių švilpuko. Šeimininkai taip pat nebedėjo daug pastangų keičiant rungtynių rezultatą kadangi žinojo kad visas darbas šiose rungtynėse jau atsliktas. Galutinis rungtynių rezultatas 67:56 skelbė sunkią "Makroflex" pergalę.

Po rungtynių nugalėtojų komandos treneris sakė: Rungtynių pradžia susiklostė labai nepalankiai, džiaugiuosi kad komanda nepasimetė ir toliau kovojo. Šiandien puikiai pavyko mūsų taikyta zoninė gynybą, kuri ir buvo raktas į mūsų pergalę, o dar pridėjus taiklius tritaškius skirtumas greitai sumažėjo ir pakrypo į mums palankią pusę. Šioje lygoje sieksime aukščiausių tikslų, tikimės pavyks juos pasiekti.

"LVA-IVNET" treneris atsisakė komentuoti rungtynes.

"Makroflex" : Edvinas Bacevičius ir Andrius Knezys po 19tšk, Tadas Litinskas (10tšk.,11atk.kam)

"LVA-IVNET": Gražvydas Davidavičius (17tšk,17atk.kam) Audrius Navickas (15tšk)

„Makroflex“ pasiekė užtikrintą pergalę (2013 lapkričio 03 d., sekmadienis, 21:42 val.)Pergalę „Makroflex“ pasiekė tik po atkaklios kovos (2013 spalio 25 d., penktadienis, 22:25 val.)„Šernai“ antrą kartą nusileido „Makroflex“ (2014 sausio 07 d., antradienis, 00:48 val.)„LVA ‒ IVNET“ išbarstė 22 taškų persvarą ir krito pratęsime krito prieš „Makroflex“ (2014 balandžio 14 d., pirmadienis, 22:28 val.)„Makroflex“ užsitikrino pirmą vietą grupėje (2014 vasario 27 d., ketvirtadienis, 22:48 val.)Puikiai sužaistas ketvirtasis kėlinys leido „Remza & Adotas“ komandai pasiekti pergalę (2013 lapkričio 06 d., trečiadienis, 00:24 val.)„Makroflex“ pergale pradėjo ketvirtfinalio seriją (2014 kovo 21 d., penktadienis, 22:59 val.)„Makroflex“ nesunkiai įveikė „LVA ‒ IVNET“ ir pateko į finalą (2014 balandžio 18 d., penktadienis, 20:54 val.)„Makroflex“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „Šernais“ (2013 gruodžio 29 d., sekmadienis, 20:14 val.)„Makroflex“ užtikrintai įveikė „Akademijos“ krepšininkus (2014 vasario 24 d., pirmadienis, 22:58 val.)