SLKALDK AKADEMIJA vs DUMBLAS (55:56)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 sausio 11 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

Neįtikėtinoje rungtynių pabaigoje, paskutinę sekundę dvitaškį įmetęs L. Steikūnas išplėšė "Dumblui" pergalę

2012 sausio 11 d., Trečiadienis, 23:15 val., peržiūros: 2822

Sausio 11 dieną, Kauno technikos Kolegijos sporto salėje susitiko "SLKALDK Akademija" (šeimininkai) ir "Dumblas" (svečiai). Rungtynes po labai atkaklios kovos, paskutinę sekundę pataikius iš po krepšio laimėjo "Dumblo" ekipa rezultatu – 56:55 (17:12, 14:17, 14:16, 11:10).

Rungtynės prasidėjo dviem sėkmingomis šeimininkų atakomis ir rezultatas – 5:0. Į tai keturiais taškais atsakė svečiai ir skirtumas ištirpo iki minimumo. Dar vieną sėkmingesnę atkarpą sužaidė Akademija, šįkart – 7:4 ir rezultatas 12:8. Kėlinį Dumblas pabaigė spurtu 9:0 ir po pirmojo ketvirčio jau jie priekyje 12:17.

Antrąjį kėlinį dviem tritaškiais pradėjo svečiai ir skirtumas pirmą kartą išaugo iki dviženklio. Kitas tris minutes komandos žaidė taškas į tašką ir skirtumas nepakito – 18:29. Vėliau sekė įspūdinga Akademijos atkarpa – 11:0 ir rezultatas tapo lygus – 29:29. Kėlinį dvitaškiu pabaigė svečių komandos žaidėjas Mantas Didžiulis ir po dviejų kėlinių – 29:31 priekyje "Dumblas".

Trečiąjį kėlinį tritaškiu pradėjo Vaidas Stalerūnas ir po ilgokos pertraukos Akademija vėl priekyje, Kėlinio pradžia šeimininkams buvo 7:2, tačiau svečiai nepasimetė, atsakė spurtu – 10:2 ir vėl įgijo keturių taškų persvarą. Iki ketvirčio pabaigos visas šešias baudas šeimininkams sumetė Donatas Gimžauskas, o svečiams du pelnė Lukas Steikūnas ir po trijų kėlinių rezultatas lygus – 45:45.

Ketvirtasis k4linys buvo pats nerezultatyviausias, bet neįtikėtinai atkaklus. Jį viena taiklia bauda iš dviejų pradėjo Donatas Gimžauskas (beje metęs jų šiandien net 18), į ją dviem netaikliom atsakė Tomas Pukelevičius. Tačiau dvitaškį svečiams pelnė Deimantas Baltrušis ir išvedė savo komandą į priekį. Keturis taškus be atsako pelnė Akademija, tačiau čia pat sulaukė atsako – tritaškį įsūdė Mantas Didžiulis ir rezultatas vėl lygus – 50:50. Tritaškį pataikė Donatas Gimžauskas, į jį dvitaškiu atsakė Lukas Steikūnas. Šeimininkams du taškus pelnė Mantas Rudaitis ir padidino skirtumą iki trijų taškų. Lukas Steikūnas jį vėl sumažino iki minimumo ir "Dumblas" ėmėsi pražangų taktikos. Abi baudas prametus Donatui Gimžauskui, penkias sekundes turėjo svečiai. Tomas Jorudas išprovokavo pražangą ir likus dviem sekundėms, svečiai paprašė minutės pertraukėlės. Po jos įspūdingu perdavimu per visą aikštę pasižymėjo tas pats Tomas Jorudas, puikiai įkirtusiam į baudos aikštelę L.Steikūnui, kuris pelnė pergalingus taškus. Galutinis rungtynių rezultatas - 55:56.

Po rungtynių nugalėtojų treneris teigė – Labai atkaklios rungtynės, iš dalies juokingos. Pritrūko poros pagrindinių žaidėjų ir susikaupimo manau. Svekinam varžovus su tuo, kad garbingai priešinosi.

Rezultatyviausiai Pralaimėjusių gretose pasirodė – Donatas Gimžauskas (33, 36 naud. bal., 15 išpr. pr.), Vaidas Stalerūnas (8), Robertas Trepočka (8, 11 atk. kam.) taškai.

Nugalėtojams daugiausia taškų pelnė – Lukas Steikūnas (24, 34 naud. bal., 11 atk. kam.), Mantas Didžiulis (13), Tomas Jorudas (8) taškai.

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

Anonimas2012 sausio 12 d., 09:50 val.

Kartais tyla būna geriausiu komentaru. Žinant kas esame, akivaizdu, kad grįšime dar labiau piktesni, alkanesni, įžūlesni ir agresyvūs gerąja sportine prasme.

LinasJ

P.S. We'll be back!!!!!

Anonimas2012 sausio 12 d., 08:12 val.

Tik neateik į varžybas, tai iškart pralaimi, Linai nežinau, nežinau, nesustatei komandos :))

"Farada" tik paskutiniosiomis sekundėmis išlpėšė pergalę (2011 lapkričio 02 d., trečiadienis, 22:49 val.)Po taiklaus metimo paskutinę sekundę " Dumblas" šventė pergalę (2012 vasario 26 d., sekmadienis, 17:34 val.)Sėkmingiau rungtynių pabaigą sužaidęs "Dumblas" nugalėjo "Lietuviškus Patiekalus" (2012 vasario 04 d., šeštadienis, 19:44 val.)Rungtynių pabaigą geriau sužaidę "SLKALDK Akademijos" komanda iškovojo svarbią pergalę išvykoje (2012 sausio 18 d., trečiadienis, 23:09 val.)Sunkioje kovoje pergalę šventė "Dumblo" ekipa (2012 sausio 15 d., sekmadienis, 20:06 val.)"Dumblas" antroje rungtynių pusėje palaužė "SK Neveronis" (2011 spalio 16 d., sekmadienis, 17:36 val.)"Sparta" po atkaklios kovos nugalėjo "Dumblo" ekipą (2011 gruodžio 08 d., ketvirtadienis, 22:09 val.)"Dumblas" netikėtai lengvai įveikė "TopoCentras 2011" ekipą (2012 kovo 18 d., sekmadienis, 20:41 val.)"SLKALDK Akademija" įtemptose rungtynėse palaužė "Lietuviškus Patiekalus" (2012 sausio 25 d., trečiadienis, 21:33 val.)"SLKALDK Akademija" įtikinamai įveikė "Kauno Rami" (2011 lapkričio 09 d., trečiadienis, 22:26 val.)