BC AMBI vs ENERGIJOS SISTEMŲ SERVISAS (75:71)Pavasario "Sportturas" taurė 2012 » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2012 gegužės 08 d., Antradienis, 18:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

"BC Ambi" žengė į "Sportturas" mažosios taurės finalą

2012 gegužės 08 d., Antradienis, 21:31 val., peržiūros: 2780

Antradienį (05.08), Kauno Technikos Kolegijos sporto salėje įvyko Sportturas pavasario taurės pusfinalio rungtynės, kuriose susitiko „BC Ambi“ (šeimininkai) ir „Energijos Sistemų Servisas“ (svečiai). Visų rungtynių metu vyko atkakli kova ir nei vienai komandai nepavyko įgyti saugesnio pranašumo. Rungtynių pabaigą užtikrinčiau ir ramiau sužaidė aikštelės šeimininkai, kurie iškovojo šią sunkią pergalę ir žengė į mažosios taurės finalą. Rungtynių rezultatas – 75:71 (19:18, 15:15, 20:18;21:20).

Pirmą kėlinį taškais pradėjo šeimininkų komandos žaidėjas V.Čypas, tačiau jau kitos atakos metu E.Kaminskas atsakė tritaškiu ir svečiai įgijo minimalų pranašumą. O po penkių iš eilės A. Latvelio taškų svečiai įgijo ir 4 taškų persvarą. Bet kėliniui artėjant į pabaigą šeimininkai pradėjo žaisti užtikrinčiau ir dėka gero L. Beržininkaičio žaidimo sugebėjo persverti rezultatą savo naudai. Rezultatas po kėlinio – 19:18.

Antrą ketvirtį šeimininkai pradėjo keturiais taškais iš eilės, du pelnė L.Beržininkaitis, o tritaškį pridėjo V.Mačiulis. Taip skirtumas buvo išaugęs iki 6 taškų, tačiau vėliau svečiai sugebėjo sužaisti geresnę atkarpą, jie pelnė 5 taškus be atsako ir pervėrė rezultatą savo naudai, bet kėlinio pabaigoje dvitaškį pataikę šeimininkai vėl susigražino pranašumą. Rezultatas po antrojo kėlinuko – 34:33.

Trečias kėlinys prasidėjo lygiu žaidimu, o po 4 iš eilės A. Latvelio taškų svečiai vėl buvo persvėrę rezultatą savo naudai. Tačiau šeimininkai susiėmė, pelnė 8 taškus be atsako ir vėl įgijo 6 taškų pranašumą. Į tai svečiai atsakė T. Vaicekausko tritaškiu ir G. Pavelčiko dvitaškiu ir žaidimas vėl tapo lygus. Kėlinio pabaigoje šeimininkai sugebėjo padidinti savo persvarą iki 3 taškų. Rezultatas po ketvirčio – 54:51.

Lemiamą ketvirtį svečiai pradėjo gera atkarpa 2:8, taip jie persvėrė rezultatą savo naudai ir įgijo 3 taškų pranašumą. Daugiausiai prie to prisidėjo T.Vaicekauskas pelnęs 6 taškus. Tačiau tada svečiai vėl tarsi sustojo, leido savo varžovams išlyginti rezultatą, o po to ir vėl jį persverti. Kėliniui artėjant į pabaigą svečiai pradėjo skubėti, nes turėjo deficitą, tačiau tai naudos neatnešė, o šeimininkai pataikę kelis svarbius metimus sugebėjo iškovoti šią pergalę. Taigi rezultatas po keturių kėlinių – 75:71.

Po rungtynių „BC Ambi“ komandos treneris, Vaidotas Mačiulis sakė: "Buvo įtemptos varžybos, galą sužaidėm truputį užtikrinčiau. Ketvirtam kėlinį pavyko atitrūkti, todėl ir laimėjo. Esam labai laimingi ir kovingai nusiteikę prieš finalą“

„Energijos Sistemų Serviso“ komandos vadovas, Esmiraldas Sliežauskas sakė: „Buvo apylygės komandos, bet mes truputį daugiau grybo pripjovėm. Gynyboje nesusitvarkė, jie mus apibėgo, tai taip ir gavosi. Sveikinam varžovus su pergale. Bandysime kovoti dėl trečios vietos, jeigu viskas pavyks“

Šeimininkus į pergalę vedė – Linas Beržininkaitis 24 tšk.(10 atkovotų kamuolių), Andrius Beržininkaitis 17 tšk., Vytautas Čypas 16 tšk., Vaidotas Mačiulis 12 tšk.(11 atkovotų kamuolių)

Svečių komandoje išsiskyrė Arnas Latvelis 21 tšk.(5 išprovokuotos pražangos), Mantas Karpavičius 18 tšk. (14 atkovotų kamuolių, 5 išprovokuotos pražangos), Tomas Vaicekauskas 9 tšk.

BC "Ambi" įveikė "Brolius" ir žengia į pusfinalį (2012 balandžio 30 d., pirmadienis, 23:01 val.)Pavasario "Sportturo" "Iššūkio" taurę iškovojo "Simple" (2012 gegužės 12 d., šeštadienis, 21:14 val.)BC "Ambi" lengvai įveikė "Kauno NTI-PN" ekipą (2012 balandžio 17 d., antradienis, 20:17 val.)"Energijos Sistemų Servisas" nesunkiai peržengė aštuntfinalio barjerą (2012 gegužės 01 d., antradienis, 20:30 val.)"Nebajeris" šventė pergalę (2012 balandžio 22 d., sekmadienis, 00:24 val.)"Energijos Sistemų Servisas" įveikė varžovus ir pateko i pusfinalį (2012 gegužės 02 d., trečiadienis, 22:42 val.)JKK "Fortūna" nesunkiai nugalėjo "Energijos sistemų serviso" ekipą (2012 balandžio 01 d., sekmadienis, 23:40 val.)"Energijos Sistemų Servisas" antroje rungtynių pusėje pranoko "Stumbrą" ir "Iššūkio" taurėje iškovojo trečią vietą (2012 gegužės 12 d., šeštadienis, 20:54 val.)Nervingos ir emocingos rungtynės baigėsi "Triobet" pergale (2012 balandžio 15 d., sekmadienis, 22:53 val.)„Nanas“ išvykoje palaužė BC „Ambi“ krepšininkus (2012 balandžio 16 d., pirmadienis, 23:38 val.)