Sanitex vs Senukai (97:60)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 gruodžio 06 d., Sekmadienis, 18:45 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

Pirmąjį „Rind“ įmonių lygos turą „Sanitex“ baigė sutriuškindami „Senukus“

2015 gruodžio 06 d., Sekmadienis, 22:23 val., peržiūros: 943

Gruodžio 6 dieną, sekmadienį, įvyko „Rind“ įmonių lygos, D pogrupio, pirmojo turo rungtynės tarp aikštės šeimininkų – „Sanitex“ bei svečių statusą turėjusių – „Senukų“ komandų. Šeimininkai, vedami Evaldo Kulbokos, be didesnio vargo susitvarkė su svečių komanda ir užbaigė pirmąjį turą pergale – rungtynių rezultatas 97:60 (21:12; 37:12; 10:23; 29:13).

Rungtynės prasidėjo labai lygiai – komandos keitėsi taikliais metimais (7:8). Tuomet šeimininkų komanda truktelėjo į priekį – tritaškį smeigė E.Kulboka, dar du tritaškius pridėjo P.Stankūnas (16:8). Po keturių iš eilės „Senukų“ taškų P.Vaškevičius smeigė dar vieną tolimą metimą (19:12). Per likusias trys kėlinio minutės vienintelis šeimininkų komandos žaidėjas E.Strumyla sugebėjo pelnyti taškus – taiklus jo dvitaškis metimas išvedė jo komandą į priekį 9 taškais (21:12).

Antrasis rungtynių kėlinys ir vėl klostėsi taškas į tašką iki dar vienos „Sanitex“ tritaškių bangos – du tritaškius įmetė E.Kulboka, vieną pridėjo M.Krūvelis (35:16). Svečiai niekaip negalėjo sustabdyti fantastiško „Sanitex“ komandos puolimo, jų deficitas nuolat augo. Po M. Krugiškio dvitaškio su pražanga komandas skyrė jau 26 taškai (47:21). Per likusį kėlinio laiką šeimininkai tik dar labiau padidino savo persvarą. Prieš ilgąją pertrauką rezultatas - 58:24.

Po ilgosios pertraukas „Senukai“ atrodo būdų kaip sustabdyti puikų šeimininkų komandos puolimą. Sužaidus penkias kėlinio minutes skirtumas tarp komandų ištirpo iki 25 (62:37). T. Juodviršio bei Š. Kenstavičiaus pastangomis svečiai ir toliau tirpdė varžovų pranašumą. Po trijų kėlinių komandas skyrė 21 taškas – 68:47.

Lemiamas rungtynių ketvirtis klostėsi labai panašiai į antrąjį. „Sanitex“ komandos puolimas buvo ir vėl sunkiai įkandamas svečiams. Sužaidus puse kėlinio nugalėtojas abejonių nebekėlė (80:50). Vienintelė likusi intriga rungtynėse tebeliko ar šeimininkams pavyks pelnyti šimtąjį tašką. Vis dėl to, „Sanitex“ komandai iki šimtojo taško pritrūko 3 taškų, o rungtynės baigėsi rezultatu – 97:60.

Po rungtynių „Sanitex“ komandos vyr. treneris Vidas Brazauskas paprašytas trumpai pakomentuoti rungtynes tiesiog džiaugėsi komandos pergale ir komandos žaidimo neanalizavo.

Džiaugėmės pergale ir išėjimu į kitą etapą.

„Sanitex“: Evaldas Kulboka 34 tšk. (10 atk. kam., 34 naud. balai), Emilis Strumyla 14 tšk. (8 atk kam.), Paulius Stankūnas 12 tšk. (4 rez. perd.), Aidas Makūnas 10 tšk. (7 atk. kam., 10 rez. perd.)

“Senukai“: Šarūnas Kenstavičius 26 tšk. (7 atk. kam., 11 išprov. praž., 5 prarast. kam.), Tomas Juodviršis 16 tšk. (11 atk. kam., 6 išprov. praž.).

Įmonių lygoje „Sanitex“ iškovojo nesunkią pergalę (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 21:08 val.)Pirmą kėlinį puikiai sužaidę „Sanitex“ krepšininkai neturėjo vargo su „Chemcentro“ ekipa. (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 22:30 val.)„Sanitex“ atsilaikė prieš „Rapalą“ (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 22:55 val.)„Dentist Team“ įrodė savo pranašumą prieš „Senukus“ (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 17:51 val.)„Sanitex“ po trilerio nusileido „Vieningam Kaunui“ (2015 lapkričio 09 d., pirmadienis, 00:09 val.)Puikiai sužaistas pirmasis ketvirtis leido „Sanitex“ ekipai įveikti „Lemorą“ (2016 sausio 04 d., pirmadienis, 22:19 val.)Po permainingos kovos „Hidraulinės sistemos“ palaužė „Sanitex“ ir žengė į pusfinalį (2016 kovo 23 d., trečiadienis, 22:30 val.)„Kauno tiltai“ po nervingos kovos privertė pasiduoti „Sanitex“ ekipą. (2016 vasario 02 d., antradienis, 21:43 val.)„Dentist Team“ šventė pergalę rungtynėse prieš „Senukus“ (2016 vasario 13 d., šeštadienis, 19:04 val.)„Sanitex“ be vargo įveikė „Lemorą“ (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 22:27 val.)